głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Teraz pomaganie jest modne kiedyś było oczywiste. „W obłędzie człowiek przestaje czuć granice rzeczywistości dlatego szczęśliwa miłość to obłęd dwóch serc.” Cza

tancorek

tancorek.moblo.pl
Teraz pomaganie jest modne kiedyś było oczywiste.
Teraz pomaganie jest modne  kiedyś... teksty

tancorek dodano: 18 listopada 2015

Teraz pomaganie jest modne, kiedyś było oczywiste.

„W obłędzie człowiek przestaje... teksty

tancorek dodano: 18 listopada 2015

„W obłędzie człowiek przestaje czuć granice rzeczywistości, dlatego szczęśliwa miłość to obłęd dwóch serc.”

 Czasami mężczyzna chciałby... teksty

tancorek dodano: 18 listopada 2015

"Czasami mężczyzna chciałby Kobietę zabrać na księżyc, chciałby zrobić dla niej wszystko, a tak naprawdę do pełni szczęścia, wystarczy aby stanął z nią mocno na ziemi."

„Szczęścia kupić się nie da i... teksty

tancorek dodano: 18 listopada 2015

„Szczęścia kupić się nie da i to jest zła wiadomość. A dobra to taka, że szczęście możesz mieć za darmo, jeśli tylko znajdzie Cię miłość. Wtedy choinkę, masz codziennie, nawet w środku lata”.

 Wie pan  ja dużą część swojego... teksty

tancorek dodano: 18 listopada 2015

"Wie pan, ja dużą część swojego życia spędzam na pewnym wyłączeniu i zatopieniu w swoim życiu wewnętrznym, które nie jest jakoś szczególnie bogate, raczej polega na takim kręceniu sobie filmów w głowie, wyobrażaniu sobie różnych anegdot, scen, sytuacji."

 Jeżeli nerwica ma polegać na tym... teksty

tancorek dodano: 18 listopada 2015

"Jeżeli nerwica ma polegać na tym, że człowiek pragnie dwóch, zupełnie sprzecznych ze sobą rzeczy naraz, to owszem, w takim razie jestem wariatką! Wiem, że przez całe życie będę się miotała pomiędzy różnymi, wykluczającymi się nawzajem pragnieniami!"

Jeśli rzeczy małe nie będą cię... teksty

tancorek dodano: 18 listopada 2015

Jeśli rzeczy małe nie będą cię cieszyły, to i duże nigdy nie ucieszą.

 Kiedy jesteśmy mali  czekamy  aż... teksty

tancorek dodano: 18 listopada 2015

"Kiedy jesteśmy mali, czekamy, aż będziemy więksi. Kiedy kończymy szkołę, czekamy, aż pójdziemy na studia. Kiedy kończymy studia, czekamy, aż pójdziemy do pracy. Kiedy idziemy do pracy, czekamy, aż pójdziemy na emeryturę. Kiedy idziemy na emeryturę, powoli czekamy na śmierć. W międzyczasie czekamy na wakacje, urodziny, seks, miłość albo odwrotnie, czekamy, aż dzieci pójdą do przedszkola, później szkoły, a później w cholerę zabiorą się z domu. Czekamy cały czas, aż w końcu zacznie się nasze pierdolone, PRAWDZIWE życie, przy czym oczywiście nie mamy pojęcia, na czym ta prawdziwość ma polegać."

 W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy... teksty

tancorek dodano: 18 listopada 2015

"W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca."

 W miłości najważniejszy jest... teksty

tancorek dodano: 10 listopada 2015

"W miłości najważniejszy jest trójkąt. I nie chodzi mi o sytuację kiedy one dwie klęczą, ani nawet o taką gdy ona klęczy przy dwóch samcach. Trójkąt ma trzy wierzchołki. Jeden to intymność. Drugi to namiętność. A trzeci to zaangażowanie."

 Tak naprawdę  to nic mi się nie... teksty

tancorek dodano: 10 listopada 2015

"Tak naprawdę, to nic mi się nie stało. Kiedy mocno pierdolnąłem o ziemię, zauważyłem, że jednak można się podnieść. Wystarczy tylko zacząć wykreślać wszystko to, co zabija. Sytuacje, przeżycia, chwile, miejsca i ludzi. Ludzi, którzy potrafią zrobić taki rozpierdol w głowie, że człowiek ląduje albo u psychologa, albo szuka mostu. Można jeszcze inaczej przerwać cierpienie, ale trzeba żyć. Jutro może okazać się lepsze. Jeżeli człowiek nie ma już nic do stracenia, to dlaczego nie może budować pragnień od nowa? Życie czasami bywa więzieniem, gdzie okrutnym strażnikiem staje się ktoś, kogo kochasz. Ale nie ma takiego więzienia, z którego nie można uciec. Nie ma takiego strażnika, którego nie można zabić."

„Na każde przymknięcie moich... teksty

tancorek dodano: 10 listopada 2015

„Na każde przymknięcie moich powiek będziesz się zjawiać pod nimi posłusznie i trwać tam uwięziona nocami, a i w dzień mogę cię przywołać, bezbronną i nieświadomą tego, że pamięć i wspomnienia są najdoskonalszą formą niewolnictwa; z więzienia można jeszcze jakoś się wydostać, ale nie da się uciec z człowieka.”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV