głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek To jest właśnie mój bunt. Przestańmy być puści. Przestańmy być tylko formą. Zacznijmy być treścią. Od drobnych niedomówień zaczynają się prawdziwe problemy. Za

tancorek

tancorek.moblo.pl
To jest właśnie mój bunt. Przestańmy być puści. Przestańmy być tylko formą. Zacznijmy być treścią.
 To jest właśnie mój bunt.... teksty

tancorek dodano: 10 listopada 2015

"To jest właśnie mój bunt. Przestańmy być puści. Przestańmy być tylko formą. Zacznijmy być treścią."

Od drobnych niedomówień zaczynają... teksty

tancorek dodano: 10 listopada 2015

Od drobnych niedomówień zaczynają się prawdziwe problemy.

 Zachowujemy w pamięci różne... teksty

tancorek dodano: 10 listopada 2015

"Zachowujemy w pamięci różne głupstwa, a nie jesteśmy w stanie utrwalić tego, co byśmy chcieli."

Kiedy człowiekowi jest źle... teksty

tancorek dodano: 10 listopada 2015

Kiedy człowiekowi jest źle - skarży się… Ale kiedy jest mu już naprawdę tak bardzo źle - wtedy milczy… Ale mimo tego, że często skrywamy swoje uczucia, bo boimy się i wiemy, że nie każdy potrafi je zrozumieć, to w głębi serca chcemy, żeby ktoś zrozumiał co nas dręczy...Żeby choć spróbował zrozumieć to tak jak my to czujemy… I żeby nie oceniał, nie osądzał, nie dawał rad... Po prostu żeby był... Wtedy naprawdę niewiele trzeba - odrobina zrozumienia i zwykła niezwykła obecność choćby na chwilę - i to pomaga… ...kiedy milczysz słyszą Cię tylko Ci...dla których naprawdę coś znaczysz.

 Wierzę że wszystko co się... teksty

tancorek dodano: 10 listopada 2015

"Wierzę, że wszystko, co się dzieje, ma swoją przyczynę i swój powód. Wszystko jest potrzebne, byśmy mogli coś zrozumieć lub czegoś się nauczyć. Byśmy mogli wybrać tę właściwszą drogę, chociaż chcemy z niej zboczyć. Często nie zdajemy sobie sprawy, co los próbuje nam pokazać, i nikt nie powiedział, że w ogóle kiedyś zrozumiemy. Bo czy ktokolwiek obiecał, że będzie łatwo? "

 ... miłość jest zawsze... teksty

tancorek dodano: 10 listopada 2015

"(...) miłość jest zawsze skomplikowana. Ale i tak ludzie muszą próbować się kochać, kochanie. Czasem musimy łamać sobie serca. To dobry znak, mieć złamane serce. Oznacza, że czegoś próbowaliśmy."

 Idealny związek to taki gdzie... teksty

tancorek dodano: 10 listopada 2015

"Idealny związek to taki, gdzie cisza nie krępuje, odległość nie stanowi problemu, gdzie kłóci się jak stare małżeństwo, wygłupia jak dzieci, kocha bezgranicznie, mino, pomimo i wbrew wszystkiemu, niezależnie od tego co się w życiu wydarzy."

 Nie wystarczy kogoś kochać. Trzeba... teksty

tancorek dodano: 10 listopada 2015

"Nie wystarczy kogoś kochać. Trzeba kochać odważnie. Trzeba tak kochać, aby nic nie mogło zabić tej miłości, ani złoczyńca, ani niecny zamysł, ani prawo - boskie czy ziemskie, nic."

 Wiesz myślę że niewiele wymagam... teksty

tancorek dodano: 10 listopada 2015

"Wiesz, myślę, że niewiele wymagam, trochę mądrości by rozumieć znaki, które zostawiam, a o miłości powie nam najwięcej codzienność, kiedy pretensje zaczną zabijać namiętność, ale wiesz, że to wszechświat leży obok, 50 dróg do ciebie, 50 dróg by być z Tobą"

 Po prosu przestań czekać  na... teksty

tancorek dodano: 10 listopada 2015

"Po prosu, przestań czekać , na piątek , na wakacje , na kogoś , kto się w Tobie zakocha , na życie. Szczęście osiąga się wtedy , kiedy przestajesz czekać , a zaczynasz korzystać , z chwili obecnej."

 Z czasem zrozumiesz że są ludzie... teksty

tancorek dodano: 10 listopada 2015

"Z czasem zrozumiesz, że są ludzie którzy będą z Tobą, ponieważ jesteś taki jaki jesteś, a także są ludzie którzy odejdą od Ciebie, ponieważ nie zechcesz być taki, jak oni."

 Zdarza się że dwie gwiazdy się... teksty

tancorek dodano: 10 listopada 2015

"Zdarza się, że dwie gwiazdy się spotykają, aby stać się jednością, i na zawsze pozostają od siebie zależne. Są nierozłączne i nigdy nie przestaną się odnajdywać, od życia do życia. Jeżeli w ciągu jakiejś ziemskiej egzystencji jedna połowa oddzieli się od drugiej, łamiąc przysięgę, która je połączyła, obie dusze natychmiast gasną. Nie mogą osobno kontynuować swojej podróży."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV