głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Problem mężczyzn polega na tym że mówią do kobiecego umysłu który u kobiet ma jakieś 20 władzy nad ogólnymi zachowaniami. Mówisz argumentujesz wspinasz się na

tancorek

tancorek.moblo.pl
Problem mężczyzn polega na tym że mówią do kobiecego umysłu który u kobiet ma jakieś 20 władzy nad ogólnymi zachowaniami. Mówisz argumentujesz wspinasz się na wyż
 Problem mężczyzn polega na tym... teksty

tancorek dodano: 24 listopada 2015

"Problem mężczyzn polega na tym, że mówią do kobiecego umysłu, który u kobiet ma jakieś 20% władzy nad ogólnymi zachowaniami. Mówisz, argumentujesz, wspinasz się na wyżyny logiki... i nic z tego. Świadomość może się zgadzać, kobieta kiwa głową, a za chwilę następuje przypływ emocji i wszystko co mówiłeś zapomina... podświadomość zawsze wygrywa. Dlatego gdy mówisz do kobiety, lepiej mów do jej emocji. Ktoś kto to rozumie, umie wprost programować kobiecą podświadomość. Podświadomość to emocje, uczucia i obrazy. Nie ma tam faktów i logiki, więc gdy odwołujesz się do faktów przegrasz; gdy do emocji, obrazów i potężnych trendów społecznych, wygrasz. Jeśli chcesz iść z namiętną kobietą do łóżka, musisz ominąć jej umysł i skierować słowa do podświadomości. Musisz wywołać w niej obrazy i wzbudzić pragnienia, a kasa i Ferrari prawdopodobnie nie będą Ci potrzebne."

 Umiejętność obserwowania bez... teksty

tancorek dodano: 24 listopada 2015

"Umiejętność obserwowania bez oceniania jest najwyższą formą inteligencji."

 Nie poddawaj się. Niezależnie ile... teksty

tancorek dodano: 24 listopada 2015

"Nie poddawaj się. Niezależnie ile Cię to kosztuje i jak bardzo odbija się na Twojej psychice. Nie przestawaj walczyć. O wiele bliżej masz do wygranej.Próbuj. Trzy razy, siedem, a nawet dziesięć. Uda się. W końcu poczujesz tę satysfakcję, staniesz i zrozumiesz, że podczas walki odpuszczają tylko słabi. Bo wstydem nie jest próbować, ale w ogóle nie spróbować"

“ Ja wiem  że czasem lepiej... teksty

tancorek dodano: 24 listopada 2015

“ Ja wiem, że czasem lepiej zostać tak wewnątrz siebie, zamkniętym. Bo wystarczy jedno spojrzenie, żeby się rozkleić, wystarczy, że ktoś wyciągnie dłoń, by człowiek nagle poczuł, jaki jest kruchy, bezbronny, by wszystko się zawaliło jak piramida z zapałek. ”

 Nocą ludzie wydają się bliżsi... teksty

tancorek dodano: 24 listopada 2015

"Nocą ludzie wydają się bliżsi, wszystko zniża się do szeptu, wszystko czuje się bardziej..."

Otóż problem z ludźmi polega na... teksty

tancorek dodano: 23 listopada 2015

Otóż problem z ludźmi polega na tym, iż bez względu na to, jak bardzo im się wydaje, że znają innych, naprawdę nie wiedzą o nich nic, ponieważ nie mają pojęcia, co ci inni o nich sądzą.

“ Nasz dom będzie najpiękniejszym... teksty

tancorek dodano: 23 listopada 2015

“ Nasz dom będzie najpiękniejszym domem na całym świecie. Będzie w nim ekspres do kawy, wielki balkon, wanna i parapety całe obłożone miękkimi poduszkami. Na półkach będą stały nasze ulubione płyty i filmy, a w pudełkach bilety po przebytych koncertach we dwoje. W kuchni będziemy smażyć naleśniki, pić wino i palić ulubione papierosy. W sypialni, na samym środku, będzie ogromne łóżko na, którym będziemy rozmawiać całe noce i tulić się do siebie. Cały ten dom będzie przepełniony po brzegi miłością, czułością i szczęściem. "

Nigdy nie zapominaj 3 typów ludzi w... teksty

tancorek dodano: 23 listopada 2015

Nigdy nie zapominaj 3 typów ludzi w swoim życiu: 1. Tych, którzy pomogli Ci w trudnych chwilach. 2. Tych, którzy Cię w nich zostawili. 3. Tych, którzy Cię w nie wpakowali.

 W związku nie chodzi tylko o... teksty

tancorek dodano: 23 listopada 2015

"W związku nie chodzi tylko o zdobycie, ale o zdobywanie, bo Kobieta potrzebuje bliskości mężczyzny, a nie świadomości że jest zajęta."

Niezrealizowana myśl nie jest Twoją... teksty

tancorek dodano: 23 listopada 2015

Niezrealizowana myśl nie jest Twoją własnością. Jeśli Ty nie wykorzystujesz możliwości, jakie pojawiają się przed Tobą, z pewnością zrobi to ktoś inny. Dlatego, kiedy widzę fabuły, które wymyślił ktoś inny domyślam się, że po prostu pozwolono moim myślom przejść do kogoś, kto bardziej na nie zasługiwał. Wiara nie jest moją mocną stroną, ale wierzę w "o, boże" po miłosnym uniesieniu i "o, kurwa", kiedy coś mogło być moje, a nie jest.

 Człowiek całymi latami zamartwia... teksty

tancorek dodano: 23 listopada 2015

"Człowiek całymi latami zamartwia się z jakiegoś powodu, zamiast powiedzieć sobie po prostu: ‘no i co z tego’."

Kobiety kochają o wiele mądrzej.... teksty

tancorek dodano: 23 listopada 2015

Kobiety kochają o wiele mądrzej. One nie kochają mężczyzny dla jego wyglądu. Nawet jeśli on im się podoba. Kobiety kochają cię przez wzgląd na twój charakter. Twoją siłę. Twoją mądrość. Albo dlatego, że potrafisz zaopiekować się dzieckiem. Bo jesteś dobrym człowiekiem, masz honor i godność. One kochają cię inaczej niż mężczyzna kobietę. Nie z powodu kształtnych łydek ani nie dlatego, że w swoim garniturze budzisz zazdrość u jej koleżanek z pracy. Owszem, istnieją takie kobiety, ale są tylko jak zły przykład dla innych.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV