głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Mężczyzna to myśliwy i powinien walczyć o kobietę codziennie zdobywać ją każdego dnia. Co nie znaczy że codziennie musi się to kończyć seksem jak kto woli jak

tancorek

tancorek.moblo.pl
Mężczyzna to myśliwy i powinien walczyć o kobietę codziennie zdobywać ją każdego dnia. Co nie znaczy że codziennie musi się to kończyć seksem jak kto woli jak kto lu
 Mężczyzna to myśliwy i powinien... teksty

tancorek dodano: 30 listopada 2015

"Mężczyzna to myśliwy i powinien walczyć o kobietę codziennie, zdobywać ją każdego dnia. Co nie znaczy, że codziennie musi się to kończyć seksem, jak kto woli, jak kto lubi. A tzw. "równość" prowadzi do tego że to kobieta walczy o faceta. Dziś kobiety mają do czynienia z jakimiś cip*mi, a nie mężczyznami, łaskę robi że do pracy pójdzie, łaskę robi że pomoże zakupy dźwigać, głowa go wiecznie boli i łaskę robi że do łóżka z kobietą pójdzie. Oczywiście kobiety też robią błąd. Po ulicy chodzą ubrane jak ssaki leśne, a potem wielkie cnotki udają. Nie tak powinno być. Na miasto kobieta powinna wychodzić ubrana klasycznie i elegancko a w domu być szaloną kurtyzaną i kusić swojego mężczyznę smakołykami. I nie mówię tu o pierogach czy ciastach. A Ty mężczyzno, bądź szarmanckim zdobywcą i przyjmij odpowiedzialność za kobietę i rodzinę - a wtedy będą iskry leciały."

 Każdy z nas zasługuje na wielka... teksty

tancorek dodano: 30 listopada 2015

"Każdy z nas zasługuje na wielka przygodę. Przynajmniej jedną w życiu. Na moment, do którego można później wracać, mrucząc pod nosem: o tak, wtedy własnie czułam, że żyję."

 Wyobraź sobie  że każdego dnia... teksty

tancorek dodano: 30 listopada 2015

"Wyobraź sobie, że każdego dnia dostajesz przelew na swoje konto w wysokości 86 400 zł. Bez względu na to co robisz, kim jesteś i jaką masz pracę. Codziennie taka kwota ląduje na Twoim koncie. Brzmi fajnie, co? Jest tylko jeden warunek - przelew dostajesz o północy i masz dokładnie 24 godziny na wydanie wszystkich pieniędzy. Jeżeli tego nie zrobisz - pozostałe pieniądze przepadają na zawsze... Jest taka waluta. Każdy z nas dostaje dokładnie taki przelew na swoje konto. Ta waluta nazywa się CZAS. Każdy z nas dostaje dokładnie 86 400 sekund każdego dnia. Bez znaczenia czy jesteś Steve Jobs, Richard Branson, Beyonce czy Jan Kowalski. Nie jest ważne czy masz wielką firmę, czy zamiatasz chodnik. To tylko i wyłącznie od Ciebie zależy ile z tych sekund zainwestujesz, a ile zmarnujesz. Moja rada? Dbaj o to, żeby było z roku na rok marnować jak najmniej."

Miłość zaczyna się w jednym... teksty

tancorek dodano: 30 listopada 2015

Miłość zaczyna się w jednym, bardzo konkretnym momencie: otóż ona zaczyna się wtedy, kiedy w drugiej stronie, tej którą kochamy, rozpoznajemy jej słabości. Szczególnie kiedy poznamy już ogromną ilość tych słabości i decydujemy się na to, żeby pokochać tę osobę właśnie w tych jej słabościach. Otóż miłość to nie jest fascynacja drugą osobą. Miłość to nie jest takie zauroczenie pięknem drugiej osoby (...). Miłość zaczyna się wtedy, kiedy oprócz tych wszystkich cudownych, przepięknych rzeczy nagle patrzymy na kogoś i widzimy: tutaj nędza, tam nędza, tam jakaś słabość, tutaj jakiś egoizm, tu coś totalnie nie gra, tam w ogóle jest coś, z czym nie wiem jak żyć. I w momencie kiedy w nas powstaje taka decyzja, że kocham tę osobę z tymi słabościami i będę z tymi jej słabościami szedł przez życie, i będę jej próbował w tych słabościach pomóc, dopiero tutaj zaczyna się miłość.

 Ludzie są jak góry lodowe... teksty

tancorek dodano: 30 listopada 2015

"Ludzie są jak góry lodowe, pomyślał. Pod powierzchnią kryje się cała masa niedopowiedzeń, cierpienia i tajemnic. Tak naprawdę nikt nie jest tym, na kogo wygląda."

Kiedy przestajesz myśleć  a... teksty

tancorek dodano: 30 listopada 2015

Kiedy przestajesz myśleć, a zaczynasz robić, wszystko staje się prostsze.

 Przez tyle lat wierzyłaś w grubego... teksty

tancorek dodano: 30 listopada 2015

"Przez tyle lat wierzyłaś w grubego starszego pana, ubranego na czerwono, który przynosi prezenty, a nie możesz na 5 minut uwierzyć w siebie?"

 Dziękuję ludziom  którzy mówią... teksty

tancorek dodano: 30 listopada 2015

"Dziękuję ludziom, którzy mówią mi prawdę w oczy, a nie za plecami."

 Są dwa sposoby: nie patrzeć na... teksty

tancorek dodano: 30 listopada 2015

"Są dwa sposoby: nie patrzeć na ludzi wcale, albo patrzeć na nich bardzo uważnie."

 Chciałabym każdego dnia umieć... teksty

tancorek dodano: 30 listopada 2015

"Chciałabym każdego dnia umieć coś w sobie zmienić, jakieś zachowanie, sposób bycia wobec innych, umieć pozwolić sobie na pewne rzeczy, innych natomiast sobie zabronić. (…) Być właścicielem samego siebie, posiadać wokół siebie przestrzeń, której nikt nie może przekroczyć. Coś jakby niewidoczny zielony ogródek, do którego nikomu nie uda się zajrzeć, do którego także nikt, kto chciałby mnie zranić, nie miałby wstępu."

 Z doświadczenia wiem  że jeżeli... teksty

tancorek dodano: 30 listopada 2015

"Z doświadczenia wiem, że jeżeli ktoś czegoś bardzo pragnie, to się zwykle nie spełnia. A kiedy czegoś za wszelką cenę unika to samo naturalnie wychodzi mu naprzeciw".

“ ...należała do osób  które... teksty

tancorek dodano: 30 listopada 2015

“ ...należała do osób, które zawsze chcą w coś uwierzyć. ”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV