głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Ludzie kochają się oszukiwać i gdyby się dało to kupowaliby kłamstwa na kilogramy. Nienawidzę przegrywać. Jeśli mnie pokonałeś następnym razem gdy się spotkamy

tancorek

tancorek.moblo.pl
Ludzie kochają się oszukiwać i gdyby się dało to kupowaliby kłamstwa na kilogramy.
 Ludzie kochają się oszukiwać i... teksty

tancorek dodano: 10 grudnia 2015

"Ludzie kochają się oszukiwać i gdyby się dało, to kupowaliby kłamstwa na kilogramy."

Nienawidzę przegrywać. Jeśli mnie... teksty

tancorek dodano: 10 grudnia 2015

Nienawidzę przegrywać. Jeśli mnie pokonałeś, następnym razem, gdy się spotkamy, muszę cię zmiażdżyć. To nastawienie przynosi mi sukces w życiu zawodowym . I przynosi w prywatnym . Nigdy nie zaakceptuje bycia 'drugą', tą przegrywającą

 Boję się  że kiedy będziemy od... teksty

tancorek dodano: 10 grudnia 2015

"Boję się, że kiedy będziemy od siebie na wyciągnięcie ręki wszystko się zepsuje. Nie będę już dla Ciebie świętem, tylko codziennością. Niezmiernie trudno zachwycać się codziennością."

Gdybym mogła się przewidzieć.... teksty

tancorek dodano: 10 grudnia 2015

Gdybym mogła się przewidzieć. ..czy dziś będę pochmurna, przytulna czy zła, to wpisałabym się w kalendarz. Kobieta to nie faza księżyca która się powtarza. ..co cała seria planet i satelit. Konstelacja. Kontempluj i ciesz się jej obecnością, bo w każdej chwili może jej nie być.

 Nie bierz do siebie tego  co inni o... teksty

tancorek dodano: 10 grudnia 2015

"Nie bierz do siebie tego, co inni o Tobie mówią. Szczególnie, kiedy zamiast pomagać - demotywują. Tylko Ty wiesz na co naprawdę Cię stać. Słowa innych weź pod uwagę jako informację zwrotną, ale nigdy nie bierz ich za stan faktyczny tego, jaki jesteś."

 Kobiety są stworzone do... teksty

tancorek dodano: 10 grudnia 2015

"Kobiety są stworzone do zobowiązań. A nawet jeśli nie mają na nie ochoty, to i tak one o tym decydują. No chyba, ze chcesz być w związku, nie wiedząc, że jesteś w związku."

 Życie nie jest bajka  życie to... teksty

tancorek dodano: 10 grudnia 2015

"Życie nie jest bajka, życie to najtrudniejszy egzamin. Wielu ludzi oblewa go ściągając od innych. Nie zdając sobie sprawy z tego, że każdy ma inny zestaw pytań."

 Musisz uwierzyć w siebie jeśli... teksty

tancorek dodano: 10 grudnia 2015

"Musisz uwierzyć w siebie jeśli chcesz żyć tak jak sobie wymarzyłeś. Nie wystarczy marzyć. I nawet jeśli zdarzy się kryzys tej wiary w siebie, jeśli zwątpisz, to za każdym razem wracaj w tamto miejsce, w miejsce, w którym stwierdziłeś, że uda ci się, że będziesz próbował aż do skutku. Musisz być pewny siebie i tego, czego chcesz od życia. Życie ma wszystko czego pragniesz, wystarczy wyciągnąć po to ręce. I trzymać je przez chwilę w górze. Może chwilę, może kilka lat, ale uparcie je trzymać."

Mam wkurwiający charakter.   Nie... teksty

tancorek dodano: 10 grudnia 2015

Mam wkurwiający charakter. Nie lubię jak ogranicza się moją wolność, chociaż sam chętnie ją sobie ograniczę, jeśli będę miał na to ochotę. Nie wierzę w kompromisy, szczególnie te, na które trzeba iść ze samym sobą. Wierzę, że wszystko w moim życiu może być przyjemnością: zarabianie pieniędzy, spóźnianie się na autobus, związki, tracenie pracy, poniedziałki, gotowanie, granie w szachy, bywanie na mieście, na wsi lub kompletnym odludziu. Wiem, że nic nie jest złe samo w sobie tylko my sprawiamy, że staje się to dobre lub złe. Nie sądzę żebym cokolwiek musiał. Mam w sobie więcej wewnętrznej wolności niż cały wydział prawa uniwersytetu razem wzięty. Nie mam czasu na negocjacje, spory, myślenie o kimś, zastanawianie się co by było gdyby, bo zawsze ten czas mogę spędzić lepiej. Robię tylko rzeczy, w których jestem niezastąpiony. Resztę pozostawiam innym. A ty?

 Jest tylko on  on u mojego boku  tu... teksty

tancorek dodano: 7 grudnia 2015

"Jest tylko on, on u mojego boku, tu i teraz, i tylko to się liczy. Tu i teraz. A to, kim był dawniej, gdzie był dawniej i z kim był dawniej, to nie ma żadnego, najmniejszego znaczenia. Teraz jest ze mną, tu, wśród was. Ze mną, z nikim innym. Tak właśnie myślę, myśląc wciąż o nim, nieustannie myśląc o nim, czując zapach jego perfum i ciepło jego ciała. A wy udławcie się zawiścią."

 Kobieta w Polsce myśli  że... teksty

tancorek dodano: 7 grudnia 2015

"Kobieta w Polsce myśli, że odniosła życiowy sukces dopiero wtedy, gdy ma pod bokiem jakiegoś faceta. Nieważne, że ten facet jest wypchany trocinami. Chodzi o to, że jest! A skoro tak jest, to ona jest lepsza od tych wszystkich lasek, które faceta nie mają. Bo jej wagina była w stanie osiągnąć sukces, którego tamte dziwki nie posmakowały! I siedzi później i się męczy, i spogląda na tego dekla z pogardą. Ale nie jest sama. Tyle, że sukcesem nie jest posiadanie faceta. Sukcesem jest posiadanie fajnego życia. Związek ma być dla nas dobry. Związek ma być dla nas fajny. Ma sprawiać, że się rozwijamy, że jesteśmy lepszymi ludźmi."

 Wiesz Kochanie  ja nie potrzebuję... teksty

tancorek dodano: 1 grudnia 2015

"Wiesz Kochanie, ja nie potrzebuję kogoś kto będzie mi powtarzał 'Będzie dobrze'. I mam dość słuchania o tym, że zawsze muszę być twarda jak skała. A nawet jeszcze twardsza bo przecież skały też czasem tracą cierpliwość i się rozsypują. Potrzebuję kogoś kto pozwoli mi być słabą, bezbronną i zupełnie zagubioną w tych wszystkich uliczkach pokrętnej rzeczywistości. Pozwoli mi wypłakać serce a później podniesie je z podłogi i włoży na miejsce. Kogoś, kto pozwoli mi rozpaść się na kawałki i będzie wiedział jak z powrotem ułożyć mnie w całość, właściwie to wcale nie piękną ale wiesz, taką prawdziwą. Uzna za całkiem ładną tę moją delikatność która tak uparcie przebija się przez bladą skórę. Przyjrzyj się jej uważnie po czym przykryj swoimi ciepłymi ramionami, aby nie zamarzła od zimnej obojętności tego świata. Bo świat nie zrozumie, że muszę być bardzo silna, właśnie dlatego, że jestem taka słaba."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV