głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Pokochaj mnie różną brzydką krzykliwą i skłonną do płaczu jaka jestem kiedy wędruję po ciemnych zakamarkach pamięci gdzie piętrzą się przykryte zakurzoną czarn

tancorek

tancorek.moblo.pl
Pokochaj mnie różną brzydką krzykliwą i skłonną do płaczu jaka jestem kiedy wędruję po ciemnych zakamarkach pamięci gdzie piętrzą się przykryte zakurzoną czarną
 Pokochaj mnie różną   brzydką... teksty

tancorek dodano: 15 grudnia 2015

"Pokochaj mnie różną - brzydką, krzykliwą i skłonną do płaczu, jaka jestem, kiedy wędruję po ciemnych zakamarkach pamięci, gdzie piętrzą się przykryte zakurzoną czarną płachtą skrzynki złych myśli i złych uczynków, rozpadające się, z ostrymi kantami... Natykam się na nie, kaleczę czoło, palce u nóg i klnę przez zęby... Myślisz, że jestem dobra, a tak naprawdę też zła, niesprawiedliwa, nieszczęśliwa. Łatwo pokochać piękną, ale taką?"

 Mężczyzno: O ile nie odpowiadasz... teksty

tancorek dodano: 15 grudnia 2015

"Mężczyzno: O ile nie odpowiadasz za jej kompleksy, o tyle odpowiadasz za to, że ona się nie czuje przy tobie atrakcyjna. Żeby czuła się atrakcyjna, naprawdę nie musisz być bardzo kreatywny. Wystarczy, że powiesz jej jak bardzo ona cię kręci, w jakiej pozycji chcesz ją mieć, jak bardzo kochasz jej (tu wstaw dowolną część ciała) itd. Oprócz tego okazuj zadowolenie z tego, że obcujesz z jej ciałem. Szybki spust na twarz i odwrócenie się plecami do niej w celu rozwiązania sudoku jest przeciwieństwem tego co powinieneś zrobić. Patrz na nią jak na arcydzieło, a nie gumową pochwę oblepioną nikomu niepotrzebnym ciałem. Kobieto: Faceci nie pieprzą kobiet, które im się nie podobają. Jeśli jest trzeźwy to oznacza to, że go kręcisz. On nawet nie musi ci tego mówić, bo tak po prostu jest. Jeśli po pierwszym seksie dalej się spotykacie, a on zaczyna mówić takie rzeczy to mu uwierz i nie doszukuj się drugiego dna. Nie wszystko trzeba werbalizować i nie wszystko trzeba psuć nikomu nieprzydatnym myśleniem."

 Jeśli można z kimś pomilczeć to... teksty

tancorek dodano: 15 grudnia 2015

"Jeśli można z kimś pomilczeć to można z nim robić wszystko."

 Nie pytaj  czy możesz skraść mój... teksty

tancorek dodano: 15 grudnia 2015

"Nie pytaj, czy możesz skraść mój pocałunek. Jeśli czegoś pragniesz, to po to sięgnij".

 Może ci się wydawać łatwe to... teksty

tancorek dodano: 15 grudnia 2015

"Może ci się wydawać łatwe to „Bycie Naprawdę Sobą”, ale w istocie stanowi to największe wyzwanie, jakie stawia przed tobą życie."

człowiek zrozumie drugiego... teksty

tancorek dodano: 15 grudnia 2015

człowiek zrozumie drugiego człowieka tylko wtedy, gdy znajdzie się w podobnej sytuacji.

zapomnij o tym co Cię zraniło  ale... teksty

tancorek dodano: 15 grudnia 2015

zapomnij o tym co Cię zraniło, ale nie zapomnij tego co Cię to nauczyło.

Znaleźć człowieka  z którym... teksty

tancorek dodano: 15 grudnia 2015

Znaleźć człowieka, z którym można porozmawiać nie wysłuchując banałów, konowałów, idiotyzmów cwaniackich, łgarstw, fałszywych zapewnień, tanich sprośności lub specjalistycznych bełkotów "fachowca", dla którego branżowe wykształcenie plus umiejętność trzymania widelca jest całą jego kulturą, kogoś bez płaskostopia mózgowego i bez lizusowskiej mentalności - to znaleźć skarb.

Słabi ludzie nie powinni grać ostro... teksty

tancorek dodano: 15 grudnia 2015

Słabi ludzie nie powinni grać ostro, a potem oczekiwać od świata, że będzie im pobłażał, gdy przegrają.

 Jest taka granica nieśmiałości... teksty

tancorek dodano: 14 grudnia 2015

"Jest taka granica nieśmiałości, wstydu, strachu, za którą zaczyna się siła."

Możesz ciągle kogoś tłumaczyć... teksty

tancorek dodano: 14 grudnia 2015

Możesz ciągle kogoś tłumaczyć, ciągle usprawiedliwiać, wybaczać. Możesz przymykać oko na to, ze Cię rani. Ale z czasem przychodzi taki moment- jeden szczegół, który sprawi, że już nie potrafisz. Coś pęka, pojawia się złość, poczucie żalu i krzywdy. Tak, przecież nigdy nie liczyłeś na wzajemność, na wdzięczność... A mimo wszystko czujesz się zdradzony.

Sa ludzie  ktorzy moga sluchac... teksty

tancorek dodano: 14 grudnia 2015

Sa ludzie, ktorzy moga sluchac tysiace slow, ktore wypowiadasz i stale nie beda mogli Cie zrozumiec. I sa tacy, ktorzy zrozumieja Cie w milczeniu.'

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV