głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Nasze wspólne męsko damskie życie pełne jest paradoksów. Z jednej strony samotni mężczyźni radzą sobie gorzej bez kobiet niż samotne kobiety bez partnerów. Z d

tancorek

tancorek.moblo.pl
Nasze wspólne męsko damskie życie pełne jest paradoksów. Z jednej strony samotni mężczyźni radzą sobie gorzej bez kobiet niż samotne kobiety bez partnerów. Z drugiej
 Nasze wspólne męsko damskie życie... teksty

tancorek dodano: 17 grudnia 2015

"Nasze wspólne męsko-damskie życie pełne jest paradoksów. Z jednej strony samotni mężczyźni radzą sobie gorzej bez kobiet niż samotne kobiety bez partnerów. Z drugiej - kobiety ciągle upatrują "ułożenia sobie życia" w mężczyźnie"

Świadomość tego  że pewnego dnia... teksty

tancorek dodano: 17 grudnia 2015

Świadomość tego, że pewnego dnia będę martwy jest jednym z najważniejszych narzędzi, jakie pomogły mi w podjęciu największych decyzji mojego życia. Prawie wszystko – zewnętrzne oczekiwania wobec ciebie, duma, strach przed wstydem lub porażką – wszystkie te rzeczy są niczym wobec śmierci. Tylko życie jest naprawdę ważne. Pamiętanie o tym, że kiedyś umrzesz jest najlepszym sposobem jaki znam na uniknięcie myślenia o tym, że masz cokolwiek do stracenia. Już teraz jesteś nagi. Nie ma powodu, dla którego nie powinieneś żyć tak, jak nakazuje ci serce.

 Jeżeli On nie ma sił  Ty musisz... teksty

tancorek dodano: 17 grudnia 2015

"Jeżeli On nie ma sił, Ty musisz stać się Jego siłą, bo na tym właśnie polega miłość."

Wszyscy chcą być kochani  więc to... teksty

tancorek dodano: 17 grudnia 2015

Wszyscy chcą być kochani, więc to dość dziwne, że w tym celu kobiety dla swoich mężczyzn ćwiczą brzuch, uda i pośladki, mężczyźni mięśnie dwugłowe i trójgłowe ramion, a przecież serce to ten mięsień, który czyni człowieka zdolnym do kochania.

Za dużo w dupie  a za mało w głowie. teksty

tancorek dodano: 17 grudnia 2015

Za dużo w dupie, a za mało w głowie.

Musisz jasno wyznaczać granice i... teksty

tancorek dodano: 17 grudnia 2015

Musisz jasno wyznaczać granice i nieprzekraczalne normy zachowania w Twoim związku. Słuchać, rozumieć, jednocześnie dając do zrozumienia partnerowi co cię boli i czego nie będziesz akceptować. Związek to układ, umowa, kontrakt. Każda ze stron oddaje swój kapitał, oczekując w zamian respektowania swoich uczuć.

 Nie wiedziałem  że wolność... teksty

tancorek dodano: 17 grudnia 2015

"Nie wiedziałem, że wolność, której tak pragnąłem jest najzwyklejszą samotnością."

 Prob­lem XXI wieku.  Umiemy ze... teksty

tancorek dodano: 15 grudnia 2015

"Prob­lem XXI wieku. Umiemy ze sobą pi­sać, nie umiemy ze sobą rozmawiać."

Kobiety zawsze czują się gorsze.... teksty

tancorek dodano: 15 grudnia 2015

Kobiety zawsze czują się gorsze. Kobiecie zawsze możesz wmówić, że jest gorsza. Wiecznie będzie szukała problemów, wiecznie będzie analizować rzeczy, które nie miały miejsca, wiecznie będzie panikować. Kiedy się jednak wkurwi, może cię bardzo zaskoczyć.

Nadzieja jest wszystkim  ale wszystko... teksty

tancorek dodano: 15 grudnia 2015

Nadzieja jest wszystkim, ale wszystko bez nadziei...jest niczym... Tak...paradoksalnie nadzieja jest wszystkim gdy po ludzku nie mamy nic... I we wszystkich sprawach lepiej ją mieć niż stracić, bo czym byłoby życie bez niej?... Iskrą odrywającą się od rozpalonego węgla i gasnącą natychmiast... Tylko ile razy można ją tracić i odbudowywać na nowo?... Odpowiem „nie wiem”...i wo­lałabym te­go nigdy nie wiedzieć... Nadzieja "zawsze umiera ostatnia, ale rozkłada się najdłużej i to na oczach wszystkich"... I wtedy jest to początek końca, bo człowiek traci sens życia... Dlatego chyba u mnie ciągle ta moja nadzieja jest... Ostatnio chyba często pomimo, mimo, na przekór i czasem nawet wbrew... Chociaż z nią czasem naprawdę bywa ciężej, niż gdyby jej nie było... Ale nauczyłam się jej nie tracić w rzeczach dla mnie ważnych... Dlatego moja nadzieja nie umiera, ale niestety...są ludzie, którzy dla mnie "umarli"…

Człowiek nie jest hasłem w... teksty

tancorek dodano: 15 grudnia 2015

Człowiek nie jest hasłem w krzyżówce. Nie musi wszystkim pasować.

 To dobry czas  żeby pomyśleć o... teksty

tancorek dodano: 15 grudnia 2015

"To dobry czas, żeby pomyśleć o wszystkim, co się zdarzyło w tym roku i o tym, co być może zdarzy się w przyszłym. Wyciągnąć wnioski z tego, co było i zrobić plany na to, co będzie. Bo przecież wszystko zaczyna się w wyobraźni. Każdy wielki projekt ma swój początek w jednej dobrej, ciepłej myśli, która rozgrzewa cię od środka"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV