głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek a wiem że ty wszystko wiesz. Ty jesteś tak zwana mądra kobieta o ile takie w ogóle istnieją. To znaczy najbardziej nieszczęśliwa. Dlatego że jesteś mądra. Że ws

tancorek

tancorek.moblo.pl
a wiem że ty wszystko wiesz. Ty jesteś tak zwana mądra kobieta o ile takie w ogóle istnieją. To znaczy najbardziej nieszczęśliwa. Dlatego że jesteś mądra. Że wszystko
a wiem  że ty wszystko wiesz. Ty... teksty

tancorek dodano: 21 grudnia 2015

a wiem, że ty wszystko wiesz. Ty jesteś tak zwana mądra kobieta, o ile takie w ogóle istnieją. To znaczy najbardziej nieszczęśliwa. Dlatego, że jesteś mądra. Że wszystko rozumiesz, że wszystko wybaczasz, że wszystko potrafisz mądrze ustawić. Za mądrość płaci się cierpieniem (...). Biedne, nieszczęśliwe, mądre kobiety. Żal mi was bo prawie zawsze giniecie przez głupców. Jesteś mądra (...). Jesteś piekielnie mądra ty idiotko.

 Niedoskonałości nadają charakter.... teksty

tancorek dodano: 21 grudnia 2015

"Niedoskonałości nadają charakter. ”

 Idealny związek to taki  gdzie... teksty

tancorek dodano: 21 grudnia 2015

"Idealny związek to taki, gdzie cisza nie krępuje, odległość nie stanowi problemu, gdzie kłóci się jak stare małżeństwo, wygłupia jak dzieci, kocha bezgranicznie, mino, pomimo i wbrew wszystkiemu, niezależnie od tego co się w życiu wydarzy."

Nie wiesz co pamiętasz  dopóki nie... teksty

tancorek dodano: 21 grudnia 2015

Nie wiesz co pamiętasz, dopóki nie spróbujesz tego opowiedzieć. I nie wiesz co tak naprawdę sądzisz na dany temat, dopóki nie zaczniesz się o to z kimś kłócić. W samotności nie jesteś nawet świadomy swoich sprzeczności.

 Nie wymażę nic z mojego życia.... teksty

tancorek dodano: 21 grudnia 2015

"Nie wymażę nic z mojego życia. Każda rzecz, nawet najmniejsza doprowadziła mnie do tego, kim jestem teraz. Rzeczy piękne nauczyły mnie kochać życie. Rzeczy złe nauczyły mnie jak żyć."

 Ile było znajomości które miały... teksty

tancorek dodano: 21 grudnia 2015

"Ile było znajomości,które miały nie kończyć się nigdy?"

 Jeśli kogoś kochasz za jego urodę... teksty

tancorek dodano: 21 grudnia 2015

"Jeśli kogoś kochasz za jego urodę, to nie jest miłość, ale pożądanie. Jeśli kochasz kogoś za jego inteligencję, to nie jest miłość, lecz podziw. Jeśli kochasz kogoś dla jego majątku, to nie miłość, ale zainteresowanie. Jeśli kogoś kochasz i nie wiesz dlaczego, to jest Prawdziwa Miłość."

 Chodź znikniemy na chwilę  to... teksty

tancorek dodano: 21 grudnia 2015

"Chodź znikniemy na chwilę, to miasto przytłacza jak głaz"

 Czas nie zawsze przemija w... teksty

tancorek dodano: 21 grudnia 2015

"Czas nie zawsze przemija w jednakowym rytmie. To my decydujemy o rytmie czasu. "

 Mężczyzna to takie dziwne... teksty

tancorek dodano: 21 grudnia 2015

"Mężczyzna to takie dziwne stworzenie, które potrzebuje stałego i regularnego pompowania ego, czyli potwierdzania własnej zajebistości w otoczeniu, w którym na co dzień funkcjonuje. Jeśli jest w związku, logiczne, że w głównej mierze szuka tego potwierdzenia (czyt.: podziwu) w oczach partnerki. Na początku mężczyźnie wystarcza świadomość, że kobietę „zdobył” – sam ten fakt stanowi dowód jego nieodpartego uroku osobistego, błyskotliwości i inteligencji. Kiedy już jednak dociera do niego, że związek został przyklepany (Ty się nigdzie nie wybierasz i wygląda na to, że będziecie ze sobą dłużej), jego ego lekko opada i zaczyna poszukiwać nowych źródeł dopompowania. To jest ten moment, w którym wchodzisz Ty cała na biało i mówisz „kochanie, zrobiłeś przepyszną lazanię”. Bo w przeciwnym razie on zacznie szukać poklasku gdzie indziej."

 Kiedy znajdziesz swój powód do... teksty

tancorek dodano: 21 grudnia 2015

"Kiedy znajdziesz swój powód do życia, trzymaj się go. Nigdy nie pozwól mu odejść. Nawet jeśli to oznacza palenie innych mostów po drodze."

Większość ludzi nie zawraca sobie... teksty

tancorek dodano: 21 grudnia 2015

Większość ludzi nie zawraca sobie głowy samodzielnym myśleniem, bo nie może albo nie chce i w rezultacie łatwo pada ofiarą zbiorowych sugestii. Ktoś kiedyś powiedział, że ludzie głupieją hurtowo i mądrzeją detalicznie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV