głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek To co wiel­kie i piękne rodzi się przez cierpienie. A potem pokłócimy się znowu o pierdoły i rozpłaczę się jak małe dziecko bo nigdy nie wiem co w takich sytuac

tancorek

tancorek.moblo.pl
To co wiel­kie i piękne rodzi się przez cierpienie.
To  co wiel­kie i piękne  rodzi... teksty

tancorek dodano: 21 grudnia 2015

To, co wiel­kie i piękne, rodzi się przez cierpienie."

 A potem pokłócimy się znowu o... teksty

tancorek dodano: 21 grudnia 2015

"A potem pokłócimy się znowu o pierdoły i rozpłaczę się jak małe dziecko, bo nigdy nie wiem co w takich sytuacjach mówić. Siedzę wtedy zmarznięta i rozmazana w kącie pokoju, a Ty nie wiesz, czy okazać troskę i nakrzyczeć na mnie, że mówiłeś milion razy o opieraniu się o zimną ścianę, czy olać i pozwolić mi siedzieć tak całą noc. Czasem dziwię się, że nadal jeszcze tu jesteś, bo i ja miewam siebie dosyć. Chcę, żebyś się o mnie martwił i podszedł mnie przytulić i chcę, żebyś zostawił mnie w spokoju, bo nie mam ochoty z Tobą gadać. Siedzę i marznę, ale potem jednak idę do Ciebie, wciskam Ci się pod rękę jak szczeniak i leżymy tak całą noc. Budzę się rano i myślę, że jestem najszczęśliwsza na świecie, bo z nikim innym nie kłóci mi się tak wspaniale."

Największy strach generujemy w... teksty

tancorek dodano: 21 grudnia 2015

Największy strach generujemy w chwili, gdy nic nie robimy. Siedzisz na kanapie, myślisz, zagłębiasz się w problemie i odnajdujesz coraz nowsze zmartwienia. Zmartwienia zwalcza tylko działanie! Strach to naturalny odruch informujący nas o tym, że trzeba wejść w stan gotowości i wziąć się do pracy!

Jeśli chcesz iść szybko  idź sam.... teksty

tancorek dodano: 21 grudnia 2015

Jeśli chcesz iść szybko, idź sam. Jeśli chcesz zajść daleko, idźcie razem.

Nie potrafimy rozmawiać z ludźmi... teksty

tancorek dodano: 21 grudnia 2015

Nie potrafimy rozmawiać z ludźmi, których perspektywa i poglądy są inne. Reagujemy agresją, czasem milczącym wycofaniem. Nie umiemy słuchać. Otoczeni podobnymi do nas, staliśmy się niewolnikami własnych przekonań. Tymczasem otwartość i szacunek dla poglądów odmiennych niż nasze własne to wartość, która nie potrzebuje dodatkowych uzasadnień.

 Musisz do mnie nabrać zaufania.... teksty

tancorek dodano: 21 grudnia 2015

"Musisz do mnie nabrać zaufania. Nieważne, jak długo to potrwa. Nawet jeżeli to będzie minuta jednego dnia, dwie minuty drugiego dnia i trzy minuty trzeciego dnia i będzie to trwało latami, nieważne. Bo ważne jest zaufanie. Najważniejsze ze wszystkiego."

 Nie jestem w życiu zbyt... teksty

tancorek dodano: 21 grudnia 2015

"Nie jestem w życiu zbyt widowiskowa. Odwracam się i odchodzę. Można mnie zrazić ignorancją, brakiem uwagi, atencji. W niepowodzeniach zamykam się i trudno mnie potem otworzyć, dotrzeć do mnie. Bywa, że wychodzę z domu, gdzieś uciekam, chcę być goniona i przepraszana."

 Nie ganiaj za ludźmi  nie muszą... teksty

tancorek dodano: 21 grudnia 2015

"Nie ganiaj za ludźmi, nie muszą cię lubić. Ci, którzy pasują do ciebie, znajdą cię i zostaną. A wtedy nie udawaj nikogo i nie dopasowuj się. Staraj się tylko być, aż poczujesz spokój. Słabości są potrzebne, nie musisz się ich wstydzić."

 Kobiece życie częściej związane... teksty

tancorek dodano: 21 grudnia 2015

"Kobiece życie częściej związane jest z poczuciem przemijania. Męskie z poczuciem oczekiwania na to, co jeszcze ma się wydarzyć."

 Kiedy znajdziesz swój powód do... teksty

tancorek dodano: 21 grudnia 2015

"Kiedy znajdziesz swój powód do życia, trzymaj się go. Nigdy nie pozwól mu odejść. Nawet jeśli to oznacza palenie innych mostów po drodze."

 Opłacz to  wykrzycz to  a później... teksty

tancorek dodano: 21 grudnia 2015

"Opłacz to, wykrzycz to, a później weź się w garść, stań na nogi i zacznij żyć. Możesz żyć tak szczęśliwie, że głowa mała."

“ Ludziom przydałby się czasem... teksty

tancorek dodano: 21 grudnia 2015

“ Ludziom przydałby się czasem dzień wolny od życia. ”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV