głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Są takie chwile w życiu każdej dziewczyny które okazują się ważne dopiero po czasie. I kiedy potem spoglądasz wstecz mówisz sobie: to był jeden z tych decydują

tancorek

tancorek.moblo.pl
Są takie chwile w życiu każdej dziewczyny które okazują się ważne dopiero po czasie. I kiedy potem spoglądasz wstecz mówisz sobie: to był jeden z tych decydujących
 Są takie chwile w życiu każdej... teksty

tancorek dodano: 14 grudnia 2015

"Są takie chwile w życiu każdej dziewczyny, które okazują się ważne dopiero po czasie. I kiedy potem spoglądasz wstecz, mówisz sobie: to był jeden z tych decydujących momentów, a ja nie miałam pojęcia, że właśnie zmienia się całe moje życie. Są też takie chwile, o których od razu wiadomo, że są niezwykle ważne. Że to, co teraz zrobisz, będzie miało zasadnicze znaczenie dla twojej przyszłości. Stoisz na rozstaju i musisz wybrać jedną z dróg. I to była właśnie taka chwila. Wielka. Trudno wyobrazić sobie większą."

Robienie zakupów to akt rozpaczy.... teksty

tancorek dodano: 14 grudnia 2015

Robienie zakupów to akt rozpaczy. (…) Tak właśnie współcześni ludzie spędzają swój czas. Zakupy to wielka aktywność kulturalna tej epoki, która wiele mówi na temat całkowitej bezwartościowości współczesnego życia.

 Tak się zastanawiam... czy nie... teksty

tancorek dodano: 14 grudnia 2015

"Tak się zastanawiam... czy nie lepiej byłoby zamiast 'tępić zło' po prostu 'szerzyć dobro'? Ale jedno wiem na pewno, nic nie trwa wiecznie na tym świecie, nawet nasze problemy."

To niezupełnie była miłość od... teksty

tancorek dodano: 14 grudnia 2015

To niezupełnie była miłość od pierwszego wejrzenia, tylko pewność. Cześć, to Ty. I tak już zostanie.

 Chwytaj dzień i nie puszczaj aż do... teksty

tancorek dodano: 14 grudnia 2015

"Chwytaj dzień i nie puszczaj aż do lepszego jutra."

 Kiedyś i w Twoim życiu pojawi się... teksty

tancorek dodano: 10 grudnia 2015

"Kiedyś i w Twoim życiu pojawi się osoba, która nic od Ciebie nie będzie wymagać, wręcz przeciwnie, pragnąć będzie dać Ci więcej niż posiadasz, dużo więcej niż Ty możesz dać jej. Będzie chciała Cię bezinteresownie naprawić, uszczęśliwić, chronić, nie będzie Cię zmieniać, bo będzie cenić Cię za to, jaka jesteś naprawdę. Tak po prostu będzie chcieć coś Tobie dać, tak po prostu z Tobą być, rozmawiać, rozumieć, tęsknić, martwić się, troszczyć, nie skrzywdzić. I tak po prostu będzie w Twoim życiu obecna, bez warunków i zasad. Czy to magia? Nie. To prawdziwa miłość, miłość która nigdy nie wymaga."

 Żyjemy w skażonym świecie  ...... teksty

tancorek dodano: 10 grudnia 2015

"Żyjemy w skażonym świecie [...] dlatego jeśli widzisz coś pięknego, czujesz prawdziwe wzruszenie, spotykasz dobrego człowieka - bierz to. Oglądaj, dotykaj, słuchaj. Choćby kwadrans, choćby jeden błysk światła, choćby jedna rozmowa."

 Miłość zaczyna się wtedy  kiedy... teksty

tancorek dodano: 10 grudnia 2015

"Miłość zaczyna się wtedy, kiedy oprócz tych wszystkich cudownych, przepięknych rzeczy nagle patrzymy na kogoś i widzimy: tutaj nędza, tam nędza, tam jakaś słabość, tutaj jakiś egoizm, tu coś totalnie nie gra, tam w ogóle jest coś, z czym nie wiem jak żyć. I w momencie kiedy w nas powstaje taka decyzja, że kocham tę osobę z tymi słabościami i będę z tymi jej słabościami szedł przez życie, i będę jej próbował w tych słabościach pomóc, dopiero tutaj zaczyna się miłość."

 Zmuszanie kogoś do zrobienia... teksty

tancorek dodano: 10 grudnia 2015

"Zmuszanie kogoś do zrobienia czegoś jest najprostszą metodą, żeby zrobił coś przeciwnego. Jak chcesz, żeby szedł w prawo, to zmuszaj go, żeby szedł w lewo. Zatrzaśnij za kimś kraty, a zacznie kombinować jak dać nogę. Mężczyźni nie wiedzą czy chcą być z kimś w przyszłości, ale dokładnie wiedzą czy chcą tego teraz. Jeśli później spoglądają za siebie i widzą, że chcieli ciebie każdego dnia, to wierzą w to, że później też tak będzie. Dopiero wtedy. Zaakceptuj to, że niepewność jest naturalną częścią życia. Nikt nie da ci gwarancji dotyczących przyszłości, bo nie ma takich możliwości. Ciesz się chwilą. Nic lepszego i tak zrobić nie możesz."

Nie zawsze cel uświęca środki. Nie... teksty

tancorek dodano: 10 grudnia 2015

Nie zawsze cel uświęca środki. Nie zawsze czerpiemy przyjemność z poświęcenia. Od kiedy zdałam sobie sprawę że bardziej to co robię, robię dla innych niż dla siebie, przestałam czerpać z tego radość. Taki urok ...bądź brzydota ludzkiej natury. Egoizmu uczymy się z wiekiem....

Jeśli kiedykolwiek zamierzasz... teksty

tancorek dodano: 10 grudnia 2015

Jeśli kiedykolwiek zamierzasz cieszyć się życiem, teraz jest na to czas; nie jutro, nie za rok...Dzisiaj powinno być zawsze naszym najwspanialszym dniem.

Przestań marnować swój czas na... teksty

tancorek dodano: 10 grudnia 2015

Przestań marnować swój czas na rzeczy, które nie mają znaczenia. Czy rzeczy, które robisz na co dzień, zarówno w pracy jak i po niej, są dla Ciebie ważne? Jeśli nie, zrezygnuj z nich. Pula czasu, którą masz do wykorzystania na tej planecie, jest ograniczona, zacznij więc prawdziwie CENIĆ każdą minutę Twojego dnia. Nie wychodź z założenia, że teraz się przyłożysz do pracy po to, aby kiedyś mieć w życiu więcej luzu i wolnego czasu. Tak się nie stanie, bo Twoje życie trwa już tu i teraz. Jeśli nie potrafisz go docenić dzisiaj, dlaczego miałbyś zakładać, że w przyszłości to się samo zmieni? Powtórzę – Twoje życie trwa TERAZ. Określ, co jest dla Ciebie ważne i nie pozwól sobie tracić czasu na mało istotne rzeczy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV