głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sunrisegirl17 zaciskasz pięści podnosisz głowę i ze łzami w oczach szepczesz że wszystko się ułoży. Kto by pomyślał że po czterech miesiącach nadal będę wzdychać do tego pala

sunrisegirl17

sunrisegirl17.moblo.pl
zaciskasz pięści podnosisz głowę i ze łzami w oczach szepczesz że wszystko się ułoży.
zaciskasz pięści  podnosisz głowę... teksty

sunrisegirl17 dodano: 7 stycznia 2014

zaciskasz pięści, podnosisz głowę i ze łzami w oczach szepczesz, że wszystko się ułoży.

Kto by pomyślał  że po czterech... teksty

sunrisegirl17 dodano: 7 stycznia 2014

Kto by pomyślał, że po czterech miesiącach nadal będę wzdychać do tego palanta,a wspomnienia o nim nie będą dawały mi żyć.

 Kiedy ktoś odchodzi z Twojego... teksty

sunrisegirl17 dodano: 6 stycznia 2014

"Kiedy ktoś odchodzi z Twojego życia i wiesz, że nigdy Go już nie zobaczysz, ale chcesz mu powiedzieć to, czego nie zdążyłeś, coś ważnego... Weź kartkę, długopis i napisz list. Może być długi, albo zawierać tylko jedno słowo. Napisz list do osoby, która odeszła, ale nie wysyłaj go. Wystarczy, że go napiszesz, nie trzeba go składać, ani adresować. Po prostu go spal. Ogień spali słowa na popiół, a wiatr go uniesie i zabierze ze sobą ten ból, który w Tobie siedzi."

Wiesz kiedy naprawdę kochasz? Kiedy... teksty

sunrisegirl17 dodano: 28 grudnia 2013

Wiesz kiedy naprawdę kochasz? Kiedy On się do Ciebie nie odzywa, odrzuca połączenia, nie odpisuje na sms'y, a Ty nadal dzwonisz i piszesz. Kiedy powoduje, że po Twojej twarzy spływają łzy, a Ty nadal chcesz z nim być. Kiedy budzisz się w środku nocy i masz ochotę napisać mu sms'a "Kocham Cię" chociaż wiesz, że odczyta go dopiero rano.

 Codziennie będę na Ciebie czekać... teksty

sunrisegirl17 dodano: 28 grudnia 2013

"Codziennie będę na Ciebie czekać, choćbyś miał wrócić za pięćdziesiąt lat. Jeśli kogoś kocham, to na zawsze, nieważne, czy miałabym czekać na Ciebie godzinę czy pół wieku."

Sylwestra chciałabym spędzić z... teksty

sunrisegirl17 dodano: 28 grudnia 2013

Sylwestra chciałabym spędzić z Nim.zamiast balować do białego rana spać z Nim wtulona w Jego tors. Nie poznawać nowych chłopaków, tylko siedzieć z tym jedynym. a o północy chciałabym życzyć mu cierpliwości do mnie i żeby nam się wszystko udało.

W te święta najpiękniejszym... teksty

sunrisegirl17 dodano: 28 grudnia 2013

W te święta najpiękniejszym prezentem dla mnie będziesz Ty.

Podobno ma silny charakter i łatwo... teksty

sunrisegirl17 dodano: 28 grudnia 2013

Podobno ma silny charakter i łatwo się nie poddaje. Podobno jest wrażliwa, łatwo ją zranić i zniechęcić. Romantyczka? Czasem łatwo ją dostrzec w tłumie, a czasami minąć w ogóle nie zauważając. Dla bliskich jest w stanie zrobić prawie wszystko. Ma swoje zdanie, zasady i zazwyczaj się ich trzyma. Chociaż zwykle szybko poznaje się na ludziach, mimo to nikogo od razu nie skreśla. Popełnia błędy, czasami rani i potrafi sprawić przykrość. Ufa tylko tym, którzy na to zasłużyli. Lubi wiedzieć na czym stoi. Każda łza, która spłynęła po jej policzku czegoś ją nauczyła. Każda życiowa porażka ją wzmocniła. Czasami potrafi być wredna i złośliwa. Buduje szczęście z małych radości. Szanuje tych, którzy szanują ją i samych siebie. Stara się niczego w życiu nie żałować, tylko czasami jej nie wychodzi. Ma słomiany zapał do niektórych rzeczy. Czasem zachowuje się jak dorosła osoba, a czasem jak małe dziecko.

Chcę oglądać z Tobą mecze i pić... teksty

sunrisegirl17 dodano: 28 grudnia 2013

Chcę oglądać z Tobą mecze i pić zimne piwo, grać w xboxa w samej bieliźnie i jeść fast foody o 3 nad ranem, oglądać z Tobą wszystkie głupkowate komedie, by słyszeć jak słodko się śmiejesz, i straszne horrory by wtulić się w Ciebie i poczuć się bezpieczniej. Chcę spać w Twojej wielkiej koszulce i słuchać z Tobą rapu, pić z Tobą poranną kawę, zwiedzać z Tobą miasto nocą i kąpać nago w jeziorze. Sprzątać Twoje porozrzucane skarpetki i czekać w samej bieliźnie, aż wrócisz z pracy. Chcę tańczyć z Tobą jak w dirty dancing i całować się w deszczu.

zabawne  że nawet  kocham cię... teksty

sunrisegirl17 dodano: 28 grudnia 2013

zabawne, że nawet "kocham cię" potrafisz powiedzieć dla lansu .

Masz coś w sobie co nie pozwala mi... teksty

sunrisegirl17 dodano: 28 grudnia 2013

Masz coś w sobie co nie pozwala mi Cię skreślić, choć dziś myślę o Tobie tylko w czasie przeszłym. "

W życiu jest jak w matematyce.... teksty

sunrisegirl17 dodano: 28 grudnia 2013

W życiu jest jak w matematyce. Jeśli idzie zbyt łatwo, to prawdopodobnie coś robisz źle.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV