głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sunrisegirl17 To smutne kiedy z kimś z kim mogliśmy porozmawiać o wszystkim teraz nie mamy tematów. Chciałabym znów wtulić się w Ciebie przyłożyć głowę do Twojej piersi poczu

sunrisegirl17

sunrisegirl17.moblo.pl
To smutne kiedy z kimś z kim mogliśmy porozmawiać o wszystkim teraz nie mamy tematów.
To smutne kiedy z kimś z kim... teksty

sunrisegirl17 dodano: 9 października 2014

To smutne, kiedy z kimś, z kim mogliśmy porozmawiać o wszystkim, teraz nie mamy tematów.

Chciałabym znów wtulić się w... teksty

sunrisegirl17 dodano: 9 października 2014

Chciałabym znów wtulić się w Ciebie, przyłożyć głowę do Twojej piersi, poczuć szybkie bicie Twojego serca, zamknąć oczy i zapomnieć o otaczającym Nas świecie.

Żaden dzień się nie powtórzy nie... teksty

sunrisegirl17 dodano: 9 października 2014

Żaden dzień się nie powtórzy, nie ma dwóch podobnych nocy, dwóch tych samych pocałunków, dwóch jednakich spojrzeń w oczy.

czego się boję? boję się że... teksty

sunrisegirl17 dodano: 9 października 2014

czego się boję? boję się, że pewnego dnia odejdziesz. i że już nigdy nie będę szczęśliwa jak teraz.

 Ślubuję że będę strzegł... teksty

sunrisegirl17 dodano: 9 października 2014

"Ślubuję, że będę strzegł naszego związku i ciebie. Obiecuję ci miłość i wierność, w dobrych chwilach i złych, w zdrowiu i chorobie, bez względu na to, dokąd nas los zawiedzie. Że będę cię chronił, szanował i obdarzał zaufaniem. Dzielił twe radości i smutki i niósł pociechę, gdy będziesz jej potrzebować. Obiecuję miłować cię, stać na straży twych nadziei i marzeń i zapewniać bezpieczeństwo przy moim boku. Wszystko co należy do mnie, jest teraz twoje. Oddaję ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni." - 50 Twarzy Greya

Kiedyś zamieszkamy razem. Będziemy... teksty

sunrisegirl17 dodano: 9 października 2014

Kiedyś zamieszkamy razem. Będziemy żyć obok siebie. Każdego dnia będziemy zakochiwać się w sobie na nowo. Będziemy coraz lepiej się poznawać. Będziemy się kochać, czasem nie lubić, kłócić i godzić. Będziemy budzić się obok siebie każdego ranka, ciesząc się swoją obecnością. Będziemy ze sobą w najtrudniejszych chwilach, wspierając się nawzajem. Będziemy płakać i śmiać się, a kiedy będzie trzeba będziemy milczeć. Nieważne, co będziemy robić. Ważne, że razem.

Zaufanie to piękny dar  buduje się... teksty

sunrisegirl17 dodano: 1 września 2014

Zaufanie to piękny dar - buduje się je latami, traci w ciągu sekundy,

Tak nagle się poznali. Tak... teksty

sunrisegirl17 dodano: 12 sierpnia 2014

Tak nagle się poznali. Tak przypadkowo. Przez przypadek porozmawiali trochę dłużej i dłużej. Tak nagle stali się dla siebie najważniejszymi ludźmi na świecie. Zupełnie przez przypadek.

Najsłodszy. Najcudowniejszy.... teksty

sunrisegirl17 dodano: 14 czerwca 2014

Najsłodszy. Najcudowniejszy. Najpiękniejszy. Najmilszy. Najwspanialszy. Najulubieńszy. Najdroższy. Najukochańszy. Najlepszy. MÓJ

I ta cholerna nadzieja że On jednak... teksty

sunrisegirl17 dodano: 18 marca 2014

I ta cholerna nadzieja, że On jednak coś w końcu poczuje, że zrozumie, że popełnił błąd i wróci, że obudzi się któregoś dnia i mu mnie zabraknie i zadzwoni powiedzieć mi jak bardzo za mną tęskni i jak bardzo chce żebym tu była z nim. To uczucie gdy się czeka na coś co nigdy nie nastąpi, to uczucie jakbyś straciła część siebie a osoba, która była dla Ciebie wszystkim odchodzi bez pożegnania. Ciężko jest opisać co się wtedy czuje, ciężko jest żyć ze świadomością, że umierasz przez to, co kiedyś dawało Ci sens życia, co kiedyś sprawiało, że chce Ci się oddychać. Trudno jest zapomnieć kogoś, przy kim byliśmy naprawdę szczęśliwi, chociaż przez chwile. Nie wiem, chyba się nie da, bo ja nie potrafię.

Nie dzwon do mnie kiedy znowu ktoś... teksty

sunrisegirl17 dodano: 18 marca 2014

Nie dzwon do mnie, kiedy znowu ktoś nawali. Nie pisz, bo Ci samotnie, bo znowu nie masz z kim spać i do kogo się przytulic. Mnie już nie ma, rozumiesz?! Nie pytaj co u mnie, znasz odpowiedz. Nie interesuj się moim życiem, sam zrezygnowałeś z bycia jego częścią. Nadal mam zal do świata, ze pozwolił nam się spotkać, a potem z uśmiechem na ustach odebrał ta znajomość, ale zniknęłam z twojego życia, tak jak chciałeś. Teraz jestem szczęśliwa.

 bądź.   po co?  – bo życie... teksty

sunrisegirl17 dodano: 18 marca 2014

- bądź. - po co? – bo życie mnie przeraża, bo boje się samotności, bo gdy jesteś wszystko inne zostaje gdzieś daleko, bo czuję się spokojniejsza i bardziej pewna jutra, bo Twój uśmiech sprawia, że moje myśli są spokojniejsze, bardziej rzeczywiste i poukładane..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV