głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sunrisegirl17 Tak nagle się poznali. Tak przypadkowo. Przez przypadek porozmawiali trochę dłużej i dłużej. Tak nagle stali się dla siebie najważniejszymi ludźmi na świecie. Z

sunrisegirl17

sunrisegirl17.moblo.pl
Tak nagle się poznali. Tak przypadkowo. Przez przypadek porozmawiali trochę dłużej i dłużej. Tak nagle stali się dla siebie najważniejszymi ludźmi na świecie. Zupełnie
Tak nagle się poznali. Tak... teksty

sunrisegirl17 dodano: 12 sierpnia 2014

Tak nagle się poznali. Tak przypadkowo. Przez przypadek porozmawiali trochę dłużej i dłużej. Tak nagle stali się dla siebie najważniejszymi ludźmi na świecie. Zupełnie przez przypadek.

Najsłodszy. Najcudowniejszy.... teksty

sunrisegirl17 dodano: 14 czerwca 2014

Najsłodszy. Najcudowniejszy. Najpiękniejszy. Najmilszy. Najwspanialszy. Najulubieńszy. Najdroższy. Najukochańszy. Najlepszy. MÓJ

I ta cholerna nadzieja  że On jednak... teksty

sunrisegirl17 dodano: 18 marca 2014

I ta cholerna nadzieja, że On jednak coś w końcu poczuje, że zrozumie, że popełnił błąd i wróci, że obudzi się któregoś dnia i mu mnie zabraknie i zadzwoni powiedzieć mi jak bardzo za mną tęskni i jak bardzo chce żebym tu była z nim. To uczucie gdy się czeka na coś co nigdy nie nastąpi, to uczucie jakbyś straciła część siebie a osoba, która była dla Ciebie wszystkim odchodzi bez pożegnania. Ciężko jest opisać co się wtedy czuje, ciężko jest żyć ze świadomością, że umierasz przez to, co kiedyś dawało Ci sens życia, co kiedyś sprawiało, że chce Ci się oddychać. Trudno jest zapomnieć kogoś, przy kim byliśmy naprawdę szczęśliwi, chociaż przez chwile. Nie wiem, chyba się nie da, bo ja nie potrafię.

Nie dzwon do mnie  kiedy znowu ktoś... teksty

sunrisegirl17 dodano: 18 marca 2014

Nie dzwon do mnie, kiedy znowu ktoś nawali. Nie pisz, bo Ci samotnie, bo znowu nie masz z kim spać i do kogo się przytulic. Mnie już nie ma, rozumiesz?! Nie pytaj co u mnie, znasz odpowiedz. Nie interesuj się moim życiem, sam zrezygnowałeś z bycia jego częścią. Nadal mam zal do świata, ze pozwolił nam się spotkać, a potem z uśmiechem na ustach odebrał ta znajomość, ale zniknęłam z twojego życia, tak jak chciałeś. Teraz jestem szczęśliwa.

  bądź.     po co?   – bo życie... teksty

sunrisegirl17 dodano: 18 marca 2014

- bądź. - po co? – bo życie mnie przeraża, bo boje się samotności, bo gdy jesteś wszystko inne zostaje gdzieś daleko, bo czuję się spokojniejsza i bardziej pewna jutra, bo Twój uśmiech sprawia, że moje myśli są spokojniejsze, bardziej rzeczywiste i poukładane..

To właśnie z Nim chcę się budzić... teksty

sunrisegirl17 dodano: 18 marca 2014

To właśnie z Nim chcę się budzić, spędzać każdy dzień. Chcę trzymać Go za rękę, patrzeć z nim w gwiazdy, potrzebuję tego uczucia. Potrzebuję Jego. Kocham Go.

Najtrudniej słucha się piosenek... teksty

sunrisegirl17 dodano: 18 marca 2014

Najtrudniej słucha się piosenek, które kojarzą nam się z osobą, która odeszła z naszego życia .

Chciałabym kiedyś mieć dwóch... teksty

sunrisegirl17 dodano: 18 marca 2014

Chciałabym kiedyś mieć dwóch chłopaków w łóżku. Jednego, który mówi: "Dzień dobry kochanie" i tego drugiego chłopaka, który mówi: "jesteś najlepszą mamą".

To smutne  gdy osoba  która dała Ci... teksty

sunrisegirl17 dodano: 18 marca 2014

To smutne, gdy osoba, która dała Ci najpiękniejsze wspomnienia, sama się nim stała.

Pewnego dnia uświadomisz sobie jak... teksty

sunrisegirl17 dodano: 18 marca 2014

Pewnego dnia uświadomisz sobie jak bardzo Ci go brakuje, że brakuje Ci rytmu, jakim biło jego serce, sposobu, w jaki mówił, ciepłego oddechu, czy chociażby tego, jak się poruszał..zaczniesz tęsknić za jego ustami, za dotykiem jego gorących dłoni, za słowami, które wyrywając mu się z gardła wpadały wprost do Twojego ucha.. po prostu zatęsknisz za nim jak za nikim, niczym innym, a nie będziesz mogła nic zrobić, nic , poza czekaniem i zapewnianiem go, że jesteś i nadal czekasz.

Jak długo można tęsknić za... teksty

sunrisegirl17 dodano: 18 marca 2014

Jak długo można tęsknić za człowiekiem, wiedząc, że już nigdy do Ciebie nie wróci?

Zanim zmarnujesz swój czas dając... teksty

sunrisegirl17 dodano: 18 marca 2014

Zanim zmarnujesz swój czas dając komuś drugą szansę, rozejrzyj się, czy nie ma obok Ciebie kogoś, kto wciąż czeka na swoją pierwszą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV