głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sunrisegirl17 żyjąc wspomnieniami nie zmienisz przyszłości a jedynie marnujesz cenny czas który możesz wykorzystać aby zrobić krok do przodu. godzina 3:00 w nocy dźwięk sms z

sunrisegirl17

sunrisegirl17.moblo.pl
żyjąc wspomnieniami nie zmienisz przyszłości a jedynie marnujesz cenny czas który możesz wykorzystać aby zrobić krok do przodu.
żyjąc wspomnieniami nie zmienisz... teksty

sunrisegirl17 dodano: 12 marca 2013

żyjąc wspomnieniami nie zmienisz przyszłości, a jedynie marnujesz cenny czas, który możesz wykorzystać aby zrobić krok do przodu.

godzina 3:00 w nocy  dźwięk sms... teksty

sunrisegirl17 dodano: 12 marca 2013

godzina 3:00 w nocy, dźwięk sms zerwał mnie z łóżka. wstałam, po patrzyłam na ekran i pokazało się jego imię. myślałam, że umrę ze szczęścia jak przeczytałam jego treść. dwie minuty po odczytaniu, zadzwonił. odebrałam.. pierwsze jego słowa 'odpowiedz, kochasz mnie?' chwile milczałam, rozpłakałam się i odpowiedziałam że, nie wie nawet jak bardzo, nie wie jaki jest dla mnie ważny. a kiedy powiedziałam, że kocham go najmocniej na świecie, kazał mi wyjść na balkon. wyszłam i pod nim stał on, krzycząc że mnie kocha. piękne, nie? tylko szkoda, że mi się to śniło.

  ale ty masz przejebane.    czemu ?... teksty

sunrisegirl17 dodano: 12 marca 2013

- ale ty masz przejebane. - czemu ? - ja mam brzydkie nogi, ale zakrywam je jeansami, a ty ze swoim ryjem nic nie możesz zrobić.

Nigdy nie przestaniesz kogoś... teksty

sunrisegirl17 dodano: 12 marca 2013

Nigdy nie przestaniesz kogoś kochać. Po prostu nauczysz się bez niego żyć.

12:12  17:17  23:23   nawet  gdy... teksty

sunrisegirl17 dodano: 12 marca 2013

12:12, 17:17, 23:23 - nawet, gdy spojrzy na zegarek o 18:47, to i tak może być pewny, że o Nim myślę.

 Kocham Cię.   Ja Ciebie też.... teksty

sunrisegirl17 dodano: 12 marca 2013

-Kocham Cię. -Ja Ciebie też. -Wykrzycz to całemu światu. -Kocham Cię. -Czemu wyszeptałaś mi to do ucha? -Bo Ty jesteś całym moim światem...

Leżała w łóżku  przykryta po... teksty

sunrisegirl17 dodano: 12 marca 2013

Leżała w łóżku, przykryta po szyję kołdrą. Otworzyły się drzwi, ona zaczęła udawać, że śpi, pewna, że to jej mama wchodzi do pokoju sprawdzić jak się czuje. Po chwili usłyszała najpiękniejszy bo jego głos - Wiem, że nie śpisz...- a potem przejechał palcami po jej policzku. - A może mam Cię pocałować byś się obudziła, śpiąca królewno?? - Zapytał kpiąco, ale po chwili to zrobił. Ona otworzyła oczy, a po chwili zapytała z delikatnym usmiechem - Wiesz.. to może nie powinnam się tak od razu budzić?

Poprzednia 35 36 37 38
39
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV