głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sunrisegirl17 Daje sobie spokój mija tydzień miesiąc rok powoli wszystko wraca do rzeczywistości a potem On się odzywa i od nowa jebie mi cały świat. Przepraszam że Cię zrani

sunrisegirl17

sunrisegirl17.moblo.pl
Daje sobie spokój mija tydzień miesiąc rok powoli wszystko wraca do rzeczywistości a potem On się odzywa i od nowa jebie mi cały świat.
Daje sobie spokój  mija tydzień... teksty

sunrisegirl17 dodano: 14 listopada 2013

Daje sobie spokój, mija tydzień, miesiąc, rok powoli wszystko wraca do rzeczywistości, a potem On się odzywa i od nowa jebie mi cały świat.

 Przepraszam  że Cię zraniłem.... teksty

sunrisegirl17 dodano: 14 listopada 2013

-Przepraszam, że Cię zraniłem. -Nie przepraszaj. Po prostu wypierdalaj.

Jeśli nie zadzwonisz do mnie przez... teksty

sunrisegirl17 dodano: 14 listopada 2013

Jeśli nie zadzwonisz do mnie przez cały dzień, zrozumiem. Jeśli nie napiszesz przez cały dzień, zrozumiem. Jeśli nagle przestanie mi zależeć, mam nadzieję, że zrozumiesz...

Prawdziwy facet po spieprzeniu sprawy... teksty

sunrisegirl17 dodano: 14 listopada 2013

Prawdziwy facet po spieprzeniu sprawy powie : przepraszam. zjebałem.

byliśmy na tej samej imprezie.... teksty

sunrisegirl17 dodano: 14 listopada 2013

byliśmy na tej samej imprezie. około pierwszej kumpel uniósł w górę pustą butelkę po piwie. - gramy, pytanie albo wyzwanie! - zagaił. usiedliśmy w niedbałym kręgu, kolejne osoby zaczynały kręcenie. w końcu szkło trafiło w Jego dłoń, a kręcąca się butelka w końcu zatrzymała się wskazując na mnie. - wyzwanie. - wymamrotałam. uśmiechnął się do mnie, na co serce zabiło zdecydowanie za szybko. tak dawno tego nie robił. - pocałuj mnie. - polecił mi na co zareagowałam krótkim lękiem. zbliżyłam się do Niego i połączyłam nasze wargi w całość na dobrą minutę, delektując się na powrót Jego bliskością. wróciłam na swoje miejsce i zakręciłam niedbale, przyjmując współczujące spojrzenia znajomych, którzy doskonale wiedzieli jak bolało mnie rozstanie. butelka wykonała ostatni obrót i zatrzymała się, na Nim. - pytanie. - podrapał się po karku. przełknęłam ślinę. - kochasz mnie jeszcze? - wybełkotałam. - jak wariat. - odpowiedział po czym otworzył ramiona ze świadomością, że zaraz się w nich znajdę.

Było jakoś koło 21. Wracałam... teksty

sunrisegirl17 dodano: 14 listopada 2013

Było jakoś koło 21. Wracałam zmęczona treningiem. Nagle usłyszałam wyłaniającą się z torby melodyjkę - zawsze dzwoniłeś, gdy wiedziałeś, że mam przechodzić przez ten ciemny park. Czułam się wtedy bezpieczniej. Rozmawialiśmy, gdy nagle zobaczyłam grupę kolesi stojących przy ławce. Powiedziałam Ci o tym. Wiedziałam, że szykują się kłopoty - kazałeś mi grać na czas i rozłączyłeś się. Zdziwiona szłam z trzęsącymi się nogami przed siebie. Typki zaczęli się do mnie rzucać. Próbowałam załagodzić sytuację, ale na marne. Zabrali mi torbę. Nagle zobaczyłam jak w ich stronę biegnie grupa kolesi - to byli Jego kumple. Kojarzyłam ich. W pięć minut swoje rzeczy miałam z powrotem. Spytali, czy nic mi nie jest i zaprowadzili do domu. byłam w szoku, non stop pytając : " ale jak, skąd ? ". W końcu jeden z nich spojrzał na mnie mówiąc : " masz tak zajebistego chłopaka, że dba o Ciebie nawet z odległości. Doceń to ". Uśmiechnęłam się tylko pod nosem, a w oku zakręciła mi się łza.

Chciałabym  żeby chociaż raz... teksty

sunrisegirl17 dodano: 14 listopada 2013

Chciałabym, żeby chociaż raz zebrało Ci się na te pierdolone sentymenty. Może, wtedy powiedziałbyś mi, że byłam choć trochę ważna.

  Zamknij się!   Dobra. Ale tylko z... teksty

sunrisegirl17 dodano: 14 listopada 2013

- Zamknij się! - Dobra. Ale tylko z Tobą, w jednym pokoju.

jeżeli facet naprawdę się zakocha... teksty

sunrisegirl17 dodano: 14 listopada 2013

jeżeli facet naprawdę się zakocha, to jedna dziewczyna przysłoni mu cały świat. nie będzie chciał posmakować innych ust nawet w marzeniach - te jedne mu wystarczą. nie obejrzy się za inną, bo najważniejsza dla niego będzie szła obok.każdego dnia będzie ściskał dłoń dziewczyny tak, jakby ta miała mu zaraz uciec. będzie ją bronił, nie pozwalając na zranienie w jakikolwiek sposób. Z jego warg nie będzie schodziło czułe wyznanie, które będzie chciał deklarować co dziesięć sekund. Przy najbliższej okazji nie zerwie z niej bielizny.będzie zastanawiał się czy dobrze zrobił subtelnie zsuwając jej jedno ramiączko. zakochany jest w stanie biec w deszczu do oddalonego o kilka km sklepu, bo ukochanej akurat zabrakło ciastek do ulubionej herbaty. pójdzie z nią na zakupy, obejrzy nawet komedię romantyczną i pobawi się z jej młodszą siostrą. taki facet, gdy go o to się poprosi, przytuli i będzie z tobą milczał, zostawiając jedynie ślad swoich ust na twoich włosach.

już mam tego wszystkiego dość... teksty

sunrisegirl17 dodano: 14 listopada 2013

już mam tego wszystkiego dość, codziennego udawania, że jakoś się trzymam. uśmiecham się tylko dlatego, żeby nikomu nie musieć tłumaczyć co mi jest. i wiecie co.on mi jest. ja staram się aby ta przyjaźń przetrwała, a On tylko udaje. nie zależy mu. mam nadzieję, że kiedyś mi przejdzie. znajdę kogoś lepszego. mądrzejszego. zabawniejszego. i takiego, który będzie się o mnie starał.

Twój dotyk ma magiczne zdolności... teksty

sunrisegirl17 dodano: 25 października 2013

Twój dotyk ma magiczne zdolności- wystarczy sekunda i zapominam o wszystkim co złe na świecie.

Najbardziej obcym  są dla nas Ci... teksty

sunrisegirl17 dodano: 25 października 2013

Najbardziej obcym, są dla nas Ci którzy kiedyś nas kochali.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV