głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sunrisegirl17 Wiesz pomimo tego że dalej jesteś dla mnie ważny nie chce wielkich powrotów. Nie chce zacząć tego wszystkiego od początku przeżywać tego samego. Nie chce znów z

sunrisegirl17

sunrisegirl17.moblo.pl
Wiesz pomimo tego że dalej jesteś dla mnie ważny nie chce wielkich powrotów. Nie chce zacząć tego wszystkiego od początku przeżywać tego samego. Nie chce znów za tobą
Wiesz  pomimo tego że dalej jesteś... teksty

sunrisegirl17 dodano: 14 listopada 2013

Wiesz, pomimo tego że dalej jesteś dla mnie ważny, nie chce wielkich powrotów. Nie chce zacząć tego wszystkiego od początku, przeżywać tego samego. Nie chce znów za tobą cholernie tęsknić, nie chce wylewać morza łez przez twoje słowa. NIE CHCE. Dla mnie jest to skończone, razem z toba i nie obchodzi mnie fakt, że było między nami to coś o czym ciężko mi zapomnieć. Nie chce słyszeć, że się zmieniłeś, że tęsknisz. Nie wracaj, nie rań mnie. Bądź szczęśliwy, ale już beze mnie...

 Głupi jesteś  wiesz?   Czemu?   Bo... teksty

sunrisegirl17 dodano: 14 listopada 2013

-Głupi jesteś, wiesz? -Czemu? -Bo nie zauważasz tego wszystkiego... Patrzysz Jej w oczy, ale nie zauważasz tych iskierek, które się pojawiają na Twój widok. -Na mój widok? Przecież ma je zawsze... -Jesteś pewien? Zagwarantuję Ci, że nie miała ich gdy zobaczyła Ciebie z Jej najlepszą przyjaciółką. - Mylisz się. Widziałem z daleka jak się te całe iskierki mieniły w słońcu. -Idioto! To były łzy.

Kurwa  życzę Ci  żebyś kiedyś... teksty

sunrisegirl17 dodano: 14 listopada 2013

Kurwa, życzę Ci, żebyś kiedyś czuł się tak jak ja, kiedy Cię widzę. Żeby żal wpierdalał Twoje serce, a sumienie mówiło 'widzisz kurwa, pojebańcu? Ona cie kochała, ale ty nie potrafiłeś powiedzieć do niej nawet 'cześć'..

  Ja go chyba kocham.. Tylko mu nie... teksty

sunrisegirl17 dodano: 14 listopada 2013

- Ja go chyba kocham.. Tylko mu nie mów! - On to na pewno wie i się cieszy. - Skąd wiesz? - Bo stoi za Tobą i się uśmiecha.

Znowu nie rozmawiamy. Znowu... teksty

sunrisegirl17 dodano: 14 listopada 2013

Znowu nie rozmawiamy. Znowu powróciły czasy gdy nie potrafiliśmy nawet napisać głupiego sms-a. Znowu nie piszmy codziennie. Znowu mamy na siebie wyjebane.

Daje sobie spokój  mija tydzień... teksty

sunrisegirl17 dodano: 14 listopada 2013

Daje sobie spokój, mija tydzień, miesiąc, rok powoli wszystko wraca do rzeczywistości, a potem On się odzywa i od nowa jebie mi cały świat.

 Przepraszam  że Cię zraniłem.... teksty

sunrisegirl17 dodano: 14 listopada 2013

-Przepraszam, że Cię zraniłem. -Nie przepraszaj. Po prostu wypierdalaj.

Jeśli nie zadzwonisz do mnie przez... teksty

sunrisegirl17 dodano: 14 listopada 2013

Jeśli nie zadzwonisz do mnie przez cały dzień, zrozumiem. Jeśli nie napiszesz przez cały dzień, zrozumiem. Jeśli nagle przestanie mi zależeć, mam nadzieję, że zrozumiesz...

Prawdziwy facet po spieprzeniu sprawy... teksty

sunrisegirl17 dodano: 14 listopada 2013

Prawdziwy facet po spieprzeniu sprawy powie : przepraszam. zjebałem.

byliśmy na tej samej imprezie.... teksty

sunrisegirl17 dodano: 14 listopada 2013

byliśmy na tej samej imprezie. około pierwszej kumpel uniósł w górę pustą butelkę po piwie. - gramy, pytanie albo wyzwanie! - zagaił. usiedliśmy w niedbałym kręgu, kolejne osoby zaczynały kręcenie. w końcu szkło trafiło w Jego dłoń, a kręcąca się butelka w końcu zatrzymała się wskazując na mnie. - wyzwanie. - wymamrotałam. uśmiechnął się do mnie, na co serce zabiło zdecydowanie za szybko. tak dawno tego nie robił. - pocałuj mnie. - polecił mi na co zareagowałam krótkim lękiem. zbliżyłam się do Niego i połączyłam nasze wargi w całość na dobrą minutę, delektując się na powrót Jego bliskością. wróciłam na swoje miejsce i zakręciłam niedbale, przyjmując współczujące spojrzenia znajomych, którzy doskonale wiedzieli jak bolało mnie rozstanie. butelka wykonała ostatni obrót i zatrzymała się, na Nim. - pytanie. - podrapał się po karku. przełknęłam ślinę. - kochasz mnie jeszcze? - wybełkotałam. - jak wariat. - odpowiedział po czym otworzył ramiona ze świadomością, że zaraz się w nich znajdę.

Było jakoś koło 21. Wracałam... teksty

sunrisegirl17 dodano: 14 listopada 2013

Było jakoś koło 21. Wracałam zmęczona treningiem. Nagle usłyszałam wyłaniającą się z torby melodyjkę - zawsze dzwoniłeś, gdy wiedziałeś, że mam przechodzić przez ten ciemny park. Czułam się wtedy bezpieczniej. Rozmawialiśmy, gdy nagle zobaczyłam grupę kolesi stojących przy ławce. Powiedziałam Ci o tym. Wiedziałam, że szykują się kłopoty - kazałeś mi grać na czas i rozłączyłeś się. Zdziwiona szłam z trzęsącymi się nogami przed siebie. Typki zaczęli się do mnie rzucać. Próbowałam załagodzić sytuację, ale na marne. Zabrali mi torbę. Nagle zobaczyłam jak w ich stronę biegnie grupa kolesi - to byli Jego kumple. Kojarzyłam ich. W pięć minut swoje rzeczy miałam z powrotem. Spytali, czy nic mi nie jest i zaprowadzili do domu. byłam w szoku, non stop pytając : " ale jak, skąd ? ". W końcu jeden z nich spojrzał na mnie mówiąc : " masz tak zajebistego chłopaka, że dba o Ciebie nawet z odległości. Doceń to ". Uśmiechnęłam się tylko pod nosem, a w oku zakręciła mi się łza.

Chciałabym  żeby chociaż raz... teksty

sunrisegirl17 dodano: 14 listopada 2013

Chciałabym, żeby chociaż raz zebrało Ci się na te pierdolone sentymenty. Może, wtedy powiedziałbyś mi, że byłam choć trochę ważna.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV