głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sunrisegirl17 Jesteś pewna że chcesz to zakończyć? Mam odejść i nigdy już nie wrócić? Zapytał patrząc jej głęboko w oczy. Wybaczyłbyś mi gdybym zdradziła cię z twoim najwięk

sunrisegirl17

sunrisegirl17.moblo.pl
Jesteś pewna że chcesz to zakończyć? Mam odejść i nigdy już nie wrócić? Zapytał patrząc jej głęboko w oczy. Wybaczyłbyś mi gdybym zdradziła cię z twoim największy
  Jesteś pewna że chcesz to... teksty

sunrisegirl17 dodano: 9 maja 2013

- Jesteś pewna,że chcesz to zakończyć? Mam odejść i nigdy już nie wrócić? Zapytał patrząc jej głęboko w oczy. - Wybaczyłbyś mi gdybym zdradziła cię z twoim największym wrogiem? Wiesz, miałam do ciebie bezgraniczne zaufanie, myślałam że jesteś inny niż wszyscy, że mnie nie oszukujesz. A widzisz, oszukiwałam sama siebie. Odpowiedziała zarzucając na niego obojętne spojrzenie. - Już mnie nie kochasz? Zapytał kierując oczy w ziemię. - Tak, zaczynam się zastanawiać czy cię kiedykolwiek kochałam, to wszystko było jednym wielkim kłamstwem. My, było złudzeniem. Ostatni raz spojrzała mu w jego małe źrenice i odeszła.

Kocham cię  zrozum to. – szepce mi... teksty

sunrisegirl17 dodano: 9 maja 2013

Kocham cię, zrozum to. – szepce mi do ucha. Wsłuchiwałam się w Jego bicie serca i rozkoszowałam się zapachem jego cudownych perfum. Tak bardzo brakowało mi smaku jego ust. – Obiecaj, że to wszystko się zmieni. że odnajdziemy siebie na nowo.

Wszystko wskazuje na to  że nie... teksty

sunrisegirl17 dodano: 9 maja 2013

Wszystko wskazuje na to, że nie potrafię bez niego żyć. Każda moja myśli w pewnym sensie dotyczy jego osoby, nie chcę o nim myśleć ale to nie jest takie proste. Chciałam pogodzić się z moją osobistą przegraną ale najzwyczajniej w świecie nie potrafiłam. Może to i dobrze, że się rozeszliśmy? Momentami czułam, że czegoś mi brakuje. Zawsze odpowiadałam sobie na to pytanie. Brakowało mi jego ciepła, jego głosu a przede wszystkim jego obecności. Powoli przyzwyczajałam się do tego, że to co było kilka miesięcy temu już nie wróci. Pozostały tylko piękne wspomnienia, mnóstwo zdjęć i uczucie, które chyba nigdy nie zagaśnie.

Obiecuję Ci  że przyjdzie taki czas... teksty

sunrisegirl17 dodano: 8 maja 2013

Obiecuję Ci, że przyjdzie taki czas gdzie tobie będzie zależeć, a ja będę miała to w dupie.

Bo im dłużej o Tobie myślę tym... teksty

sunrisegirl17 dodano: 8 maja 2013

Bo im dłużej o Tobie myślę tym bardziej nie wiem co do Ciebie czuje .

W życiu każdego z nas jest ta jedna... teksty

sunrisegirl17 dodano: 8 maja 2013

W życiu każdego z nas jest ta jedna , jedyna osoba , którą poznajemy tylko po to , by mogła zniszczyć nam psychikę i spieprzyć życiorys .

  Wyzwanie czy prawda ?  Wyzwanie .... teksty

sunrisegirl17 dodano: 8 maja 2013

- Wyzwanie czy prawda ?- Wyzwanie . - Powiedz , że mnie kochasz .- Ale miało być wyzwanie , a nie prawda .

  Co w Nim jest takiego... teksty

sunrisegirl17 dodano: 8 maja 2013

- Co w Nim jest takiego szczególnego? - Nie wiem, ale chce to sprawdzać do końca życia.

W kieszeni miał ostatnie 10 zł i... teksty

sunrisegirl17 dodano: 8 maja 2013

W kieszeni miał ostatnie 10 zł i zastanawiał się czy kupić fajki czy kartę doładowującą, żeby do niej zadzwonić. Uzależnienie wygrało. Kupił kartę

Wykąpana usiadła zawinięta w koc... teksty

sunrisegirl17 dodano: 7 maja 2013

Wykąpana usiadła zawinięta w koc na łóżku. Oparła głowę o ścianę i przymknęła oczy. Pamiętała ten uśmiech. Te oczy, które błyszczały od słońca. Pamiętała pierwszy pocałunek, i pierwsze "kocham". Pierwsze zdrobnienie jakie do niej użył. Wspólne wygłupy, filmy, bitwy na poduszki, zbieranie czereśni na drzewie. Śmiech. Wspólne łzy. Kolacje, obiady. Wspólną noc. Czuła dotyk ciepłych dłoni, pamiętała przyjemny dla ucha głos. Dreszcze jakie wywoływał pocałunkami. Jego dłonie na swoim ciele. Szybkie oddechy. Czułe słówka. Pamiętała każdy najmniejszy szczegół ponad siedmio miesięcznej przygody z tym Panem. Pamiętała wszystko. Bolało ją, że on zapomniał.

Wróć. Bez Ciebie znikam... teksty

sunrisegirl17 dodano: 6 maja 2013

Wróć. Bez Ciebie znikam...

Związek po zdradzie jest jak... teksty

sunrisegirl17 dodano: 6 maja 2013

Związek po zdradzie jest jak sklejony wazon - tylko na suche kwiaty.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV