głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sunrisegirl17 No bo po cholerę te wszystkie słowa jeśli nie stoją za nimi uczucia. Nie zdajesz sobie sprawy z tego jak wiele trudności sprawia mi wdech i wydech bez Ciebie. M

sunrisegirl17

sunrisegirl17.moblo.pl
No bo po cholerę te wszystkie słowa jeśli nie stoją za nimi uczucia.
No bo po cholerę te wszystkie słowa... teksty

sunrisegirl17 dodano: 10 maja 2013

No bo po cholerę te wszystkie słowa, jeśli nie stoją za nimi uczucia.

Nie zdajesz sobie sprawy z tego  jak... teksty

sunrisegirl17 dodano: 9 maja 2013

Nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak wiele trudności sprawia mi wdech i wydech bez Ciebie.

Mógłbyś się odezwać. Napisać... teksty

sunrisegirl17 dodano: 9 maja 2013

Mógłbyś się odezwać. Napisać smsa. Zadzwonić. Przyjść. Cokolwiek.

A mimo wszystkich swoich wad... teksty

sunrisegirl17 dodano: 9 maja 2013

A mimo wszystkich swoich wad, cudownie jest usłyszeć "dla mnie jesteś idealna".

Wiesz kiedy jest prawdziwa miłość?... teksty

sunrisegirl17 dodano: 9 maja 2013

Wiesz kiedy jest prawdziwa miłość? Wtedy, gdy on zakocha się w Tobie potarganej, z czerwonym nosem i zachrypniętym głosem, a nie gdy będziesz szła po mieście w niebieskiej sukience i obejrzy się za Tobą sto innych facetów. Wtedy, gdy nie będzie cenił Cię za to jak wyglądasz, ale za to jaka jesteś i kiedy uświadomi sobie, że dajesz mu więcej emocji niż gra komputerowa...

Na jego miejscu nigdy nie... teksty

sunrisegirl17 dodano: 9 maja 2013

Na jego miejscu nigdy nie wypuściłbym z rąk kobiety, która patrzy na mnie z taka pasją. Gdyby któraś tak na mnie spojrzała, odciąłbym jej nogi, by nie mogła już ode mnie uciec i kazałbym jej przysiąc, że wyrwie mi serce, jeśli kiedykolwiek zapałam uczuciem do innej.

Przypomina się przysięga  którą... teksty

sunrisegirl17 dodano: 9 maja 2013

Przypomina się przysięga, którą złożył mi.. Obiecał, że już na zawsze będzie za mną.. Nie dotrzymał jej..

Serce mamy tylko jedno nie pozwól go... teksty

sunrisegirl17 dodano: 9 maja 2013

Serce mamy tylko jedno nie pozwól go zmarnować.

http:  www.youtube.com watch?v=... teksty

sunrisegirl17 dodano: 9 maja 2013

Dzisiaj miałem piękny sen... teksty

sunrisegirl17 dodano: 9 maja 2013

Dzisiaj miałem piękny sen, naprawdę piękny sen. Wolności moja, śniłem, że wziąłem z Tobą ślub. Słońce nas błogosławiło I Księżyc też tam był Wszystkie gwiazdy nieba. Wszystkie gwiazdy pod.

Poznali się przypadkiem. Wtedy... teksty

sunrisegirl17 dodano: 9 maja 2013

Poznali się przypadkiem. Wtedy jeszcze nie wiedzieli co stanie się z nimi niedługo. Spotykali się coraz częściej i częściej. Powoli zaczęli coś do siebie czuć. Doskonale się rozumieli. Czuli się przy sobie jakby byli dla siebie stworzeni. Spróbowali. Byli parą której można było zazdrościć. Wszystko było piękne.Czego chcieć więcej. Kochała go z całego serca, nie widziała po za nim świata,olewała wszystko dookoła,przestała przejmować się opinią którą budowała sobie przez wiele lat,by teraz to spierdolić. Poświęciła dla niego się cała. Wylała ocean łez,kłamała,niszczyła się. Miała nadzieje że nikt nie zabierze go. Przecież się angażował,przecież "nie kłamał". Wystarczył dzień,wystarczyła godzina,jedna minuta,jedna sekunda i wszystko runęło. "Zdrada dobrych rani",dlatego nigdy mu nie wybaczy,dlatego nie chce go znać.

Stań przede mną  spójrz mi prosto... teksty

sunrisegirl17 dodano: 9 maja 2013

Stań przede mną, spójrz mi prosto w oczy i odpowiedz na parę krótkich ale znaczących pytań. Czy potrafisz o mnie zapomnieć? Czy potrafisz przełączać z obojętnością nasze wspólne piosenki? Potrafisz usunąć mój numer i wymazać go z pamięci? Potrafisz zmienić tapetę w telefonie na której jestem? Usuniesz moje zdjęcia? Nie będziesz o mnie myśleć na lekcjach? Z obojętnością przejdziesz obok mojego domu? Będziesz mijać moich przyjaciół bez zagadania do nich gdzie jestem? Nie będziemy w kontakcie 24h? Potrafisz nie napisać do mnie widząc że jestem dostępna? Nie będziesz już zazdrosny o każdego chłopaka który do mnie napisze/uśmiechnie się? Nie będziesz przesiadywać w miejscach gdzie razem siedzieliśmy? Znikniesz? Bo jeśli tak to masz rację,to koniec, to nie jest zabawa, powiedz mi tylko po co były moje starania. Porzucam już te tratwę, dłużej z tobą nie zostanę,czas poszedł na marne.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV