głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
stulpysk Lepiej trzy razy stracic niż raz się wpierdolić Chciałbym zdobyć dla ciebie świat ale nie chcę robić z siebie durnia dla jednej ze szmat.. Usta zamykają się wte

stulpysk

stulpysk.moblo.pl
Lepiej trzy razy stracic niż raz się wpierdolić
Lepiej trzy razy stracic niż raz... teksty

stulpysk dodano: 28 grudnia 2011

Lepiej trzy razy stracic niż raz się wpierdolić

Chciałbym zdobyć dla ciebie świat... teksty

stulpysk dodano: 28 grudnia 2011

Chciałbym zdobyć dla ciebie świat, ale nie chcę robić z siebie durnia dla jednej ze szmat..

Usta zamykają się wtedy  gdy mają... teksty

stulpysk dodano: 13 grudnia 2011

Usta zamykają się wtedy, gdy mają do powiedzenia coś naprawdę ważnego

Stoisz po drugiej stronie odwrócony... teksty

stulpysk dodano: 13 grudnia 2011

Stoisz po drugiej stronie odwrócony plecami. Spójrz na mnie, zobacz, co nas dzieli. Odchodząc otwierasz za sobą przepaść. Ja stoję i płonę. To uczucie wypala mnie od wewnątrz. Wypala serce, które przyspieszało na twój widok, wypala zmysły, dzięki którym mogłam Cię zobaczyć, czuć zapach twojego ciała, czuć delikatny dotyk, smak, dzięki któremu poczułam najsłodsze usta na świecie, słuch, który pozwolił mi usłyszeć ten wyjątkowy głos, kiedy wypowiadałeś moje imię. Niech dotrze do Ciebie świadomość, że już nigdy mnie nie zobaczysz, że zniszczyłeś to, co było dla Ciebie całym światem. Teraz, gdy już prawie mnie nie widzisz, została tylko twarz. Twarz pełna blasku, i uśmiechu. Uwielbiałeś na nią patrzeć i mówić jak bardzo jestem dla Ciebie śliczna. Wszystko to twoje życzenie, na jedno pstrykniecie palcem jest rozkazem. Pozostał po mnie popiół, który właśnie zdmuchnął wiatr. Unoszę się w powietrzu, znów mogę poczuć się delikatna, Ciebie już nie czując.

Czasem jeszcze dotykaliśmy się... teksty

stulpysk dodano: 13 grudnia 2011

Czasem jeszcze dotykaliśmy się słowami i nie mogłam żadnemu następnemu obiecać, że On nie wróci.

Bez ciebie trudno mi  najlepszą... teksty

stulpysk dodano: 13 grudnia 2011

Bez ciebie trudno mi, najlepszą wybrać z dróg, chcę żebyś ze mną tu ,chociaż chwilę spędzić mógł ,tyle mam dla ciebie słów....

Złapać za rękę  iść przed... teksty

stulpysk dodano: 13 grudnia 2011

Złapać za rękę, iść przed siebie, wiedząc, że niczego oprócz Ciebie teraz nie potrzeba. Wierzyć, kiedy mówisz, że nigdy nie skrzywdzisz, wierzyć, że naprawdę czuję się bezpieczna, nie wierzyć, kiedy mówią, że kłamiesz. Móc cieszyć się miłością, którą mi dajesz, nie obawiać się rozstania, nie przejmować się przyszłością, jednocześnie planować z Tobą wspólne życie. Móc wykrzyczeć, że jesteś jedyny, tylko Ciebie kocham. Móc być z Ciebie dumna, i doceniać twoje słowa jak i czyny. Biec w środku nocy, kiedy dzieje Ci się krzywda, dzwonić z każdym problemem, móc zawsze na Tobie polegać. Robić wszystko, na co masz ochotę, dawać Ci szczęście. Uwieczniać chwile..mieć cudownie przeżycia. Iść z Tobą przez życie, właśnie z Tobą. ale na to wszystko jest już za późno.. tęsknota nie ma tu znaczenia.

Swoje ciepłe uczucia rozdaje... teksty

stulpysk dodano: 13 grudnia 2011

Swoje ciepłe uczucia rozdaje rozsądnie. Stara się pocieszać i doradzać. Można ją przestraszyć ale nie zawsze. Jest romantyczna, trochę nieśmiała. Lubi być sama i spacerować po lesie, patrzeć na gwiazdy i marzyć . Ma wielką wyobraźnie i zyje we własnym świecie. W prawdziwym życiu wygląda na zagubiona. Marzy o wielkiej miłości ale ważna jest dla niej przyjaźń. Ma swoje zasady. Meczy ja szara codzienność. Jej idealna miłość będzie trochę jak z bajki. Jest jak film, pełna emocji. Wie czego chce uwielbia życie towarzyskie. Jest lubiana jak ładna pogoda. nie wywyższa się. Myśli o innych lecz nie zapomina o swoich potrzebach. Kiedy trzeba  pomaga, lecz wie kiedy jest wykorzystywana i umie powiedzieć STOP. Potrafi zadbać o swoje prawa. W pewnym sensie można nazwać ją Siłaczką, bo po mimo tego, iż jest słaba i krucha, jest także silna, robi to co kocha, nie poddaje się. Co często dręczy współczesny świat, czyli, pogoń za pieniądzem i częste porażki.

resztki Twojej bezsensownej miłości... teksty

stulpysk dodano: 13 grudnia 2011

resztki Twojej bezsensownej miłości, osiadają mi na rzęsach, dlatego tak trudno jest mi zapomnieć..

Każdy jej krok był malutki  czemu ?... teksty

stulpysk dodano: 13 grudnia 2011

Każdy jej krok był malutki, czemu ? Stąpała jak po lodzie, z nadzieją, że przyjdą i dobre dni, dla niej.. Może była krucha? Niewiadomo, jednak wiadome jest to, że dawała cząstkę siebie dla innych. Chciała by każdy cenił to, że jest ufna, lecz co z tego skoro nikt tego nie doceniał, a do tego mówił, że jest naiwna ? Była dobra, pomagała, i co z tego? Co krok to nowa rana, a ona ? Cierpiała, nie potrafiąc uśmierzyć bólu, tliła go w sobie, zamykając się przy tym na wszelką pomoc. Co dało jej to, że wszystkiemu co robiła oddwała cząstkę siebie ? W zamian za dobroć, dostawała ból, który z każdym razem coraz bardziej uderzał jej w psychikę, starała się do tego przywyknąć, lecz cięzko było.. Starała się, z każdym dniem bardziej. Ból nie mijał a ona wciąż miała nadzieję. Tym bólem było złamane serce.. Myślisz, że przyjdą dni, kiedy ból zniknie ? przekonaj mnie.

Kocham Cię. Jesteś i będziesz.... teksty

stulpysk dodano: 13 grudnia 2011

Kocham Cię. Jesteś i będziesz. Mimo tego, że jest czasem ciężko, mimo tego, że wiele osób próbowało nas rozdzielić. To dzisiaj my możemy powiedzieć, że wiemy coś na temat przyjaźni.. prawdziwej przyjaźni. Wiemy bo jesteśmy tu i teraz, jesteśmy nadal razem. Kocham Cię za to, że dajesz mi tyle siebie, że zawsze jesteś i nie wątpisz we mnie. Wiesz o tym doskonale, ale powtórzę to jeszcze nie raz, Kocham Cię, chociaż uważam, że to jest za mało by opisać, to co czuję.

Budząc się rano  coś jakby we mnie... teksty

stulpysk dodano: 13 grudnia 2011

Budząc się rano, coś jakby we mnie stanęło. Poczułam jak fala zimna rozchodzi się po moim ciele. Czułam wszystko intensywniej, bardziej odczuwając ból, nie zastanawiałam się nad tym skąd się to bierze.. Nie wpadłam nawet na myśl, że to może coś znaczyć. Po całym dniu spędzonym pod presją tej fali zimna, która ogarnęła mnie całą. Wróciłam do domu nie rozmyślając o niczym innym jak o odpoczynku. Poczułam kolejną falę, lecz to już nie był mróz. To była fala zalewającego mnie gorąca. Czułam jak wszystko intensywnie we mnie pulsuje. Lecz nie czułam już bólu i lęku. Nie czułam niczego. Nieświadoma jestem tego co robię i jak się zachowuję, nic nie czuję. Nawet głupiej bezsilności...

Poprzednia
1
2 3 4 5 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV