głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
stulpysk Zniszcz mi duszę to potrafisz najlepiej. Niszczysz powoli rozdrapując każdą ranę wspominając każde słowo gest. Robisz to bo chcesz pokazać mi jak mnie kochasz l

stulpysk

stulpysk.moblo.pl
Zniszcz mi duszę to potrafisz najlepiej. Niszczysz powoli rozdrapując każdą ranę wspominając każde słowo gest. Robisz to bo chcesz pokazać mi jak mnie kochasz lec
Zniszcz mi duszę  to potrafisz... teksty

stulpysk dodano: 13 grudnia 2011

Zniszcz mi duszę, to potrafisz najlepiej. Niszczysz powoli, rozdrapując każdą ranę, wspominając każde słowo, gest. Robisz to bo chcesz pokazać mi jak mnie kochasz, lecz sposób w jaki chcesz mi to okazać jest jak najbardziej nie na miejscu. Nienawidzę Cię coraz bardziej, twojego uśmiechu, twoich oczu.. Ciebie całego. Niszcz mi wspomnienia, zapomnę o Tobie. Złam mi serce, nie będziesz w nim więcej. Dreszcz przechodzi moje ciało gdy usłyszę Twoje imię gdzieś w oddali, nie chcę Ciebie, Twojej miłości i tego całego obowiązku który wobec mnie miałeś. Zniszcz mnie całą, nie należę już do Ciebie..

Zastanawia Cię czasem sposób w jaki... teksty

stulpysk dodano: 13 grudnia 2011

Zastanawia Cię czasem sposób w jaki mnie okłamujesz? Wiesz, to naprawdę urocze, tak jak wszystko co robisz. Dlaczego gdy myślę o nas, to zawsze ja jestem tą głupią i naiwną? Ty jesteś moim ideałem, wpajasz mi że to co robisz jest dobre dla mnie, dla nas..Wmawiasz mi, że jestem od Ciebie uzależniona, a przecież miłość nie jest uzależnieniem. Miłość jest alternatywą samotności. Dwa wyjścia jedno rozwiązanie. Jaką masz pewność, że chcę być Twoją kucharką, lekarką czy dziwką w Twoim łóżku? Zresztą, po co to zmieniać? Niech zostanie tak jak jest. Nie mam nic do stracenia prócz tego całego czasu. Teraz Ty będziesz moim niewolnikiem, już jesteś nim. Od teraz Ty, zapomnisz jak żyć gdy nie manipuluję Twoim umysłem. Będziesz jak zagubione dziecko, szuające we mgle matki, która stoi tuż obok. Trudno uwierzyć w fakt, że Cię kocham. Ciebie i Twój uroczy sposób w jaki starasz się manipulować moją duszą.

Chciałabym wiedzieć co myślisz... teksty

stulpysk dodano: 7 września 2011

Chciałabym wiedzieć co myślisz, gdy mijamy się bez słowa.

ziomek  zluzuj. nie ma co się... teksty

stulpysk dodano: 7 września 2011

ziomek, zluzuj. nie ma co się spinać. bywa, coś się kończy, coś zaczyna.

Śniło mi się  że mnie całował.... teksty

stulpysk dodano: 13 lipca 2011

Śniło mi się, że mnie całował. Pamiętam jak pachniał, z jaką siłą naciskał na moje usta i jak bardzo mój żołądek wariował. I to jest najgorsze, gdy nasze sny, myśli, cała nasza pieprzona podświadomość nakręcają nasze uczucia. Uczucia które nie mają prawa bytu.

i chcę Cię mieć na dzień dobry i... teksty

stulpysk dodano: 13 lipca 2011

i chcę Cię mieć na dzień dobry i na dobranoc.

nawet nie wiesz ile w moich myślach... teksty

stulpysk dodano: 13 lipca 2011

nawet nie wiesz ile w moich myślach jest Ciebie...

filofobia   strach przed zakochaniem... teksty

stulpysk dodano: 13 lipca 2011

filofobia - strach przed zakochaniem się i byciem z kimś w związku.

Strach przed związkiem ma podobną... teksty

stulpysk dodano: 13 lipca 2011

Strach przed związkiem ma podobną strukturę co lęk wysokości. Nikt nie boi się pocałunków, przytulania, uczucia, że ktoś czeka właśnie na ciebie, tak jak nikt się nie boi być na szczycie. Boimy się upadku. Boimy się, że nasze serce nie będzie miało po co bić

Szept jest najbardziej podniecającą... teksty

stulpysk dodano: 13 lipca 2011

Szept jest najbardziej podniecającą drogą komunikacji.

bezwstydnie  bezgranicznie... teksty

stulpysk dodano: 13 lipca 2011

bezwstydnie, bezgranicznie, bezczelnie, bezczasowo, bezładnie, bezapelacyjnie, bezbłędnie, bezboleśnie, bezbożnie, bezcelowo, bezmyślnie, bezkompromisowo, bezkonfliktowo, bezkonkurencyjnie, bez słowa chce zatopić się w tych ramionach.

Moim zdaniem... Najlepsze  co możesz... teksty

stulpysk dodano: 13 lipca 2011

Moim zdaniem... Najlepsze, co możesz zrobić, to znaleźć kogoś, kto kocha cię taką, jaką jesteś. W dobrym czy złym nastroju, ładną czy brzydką, przystojną, jaką byś nie była. Właściwa osoba nadal będzie uważała, że z dupy świeci ci słońce.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV