głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
souleater Odszedł. Nawet nie zapytał czym teraz będę oddychać. wielkie miłości kończą się po tygodniu moja nawet się nie zaczęła. świat nawet nie ma pojęcia o istnieniu t

souleater

souleater.moblo.pl
Odszedł. Nawet nie zapytał czym teraz będę oddychać.
Odszedł. Nawet nie zapytał czym... teksty

souleater dodano: 18 stycznia 2012

Odszedł. Nawet nie zapytał czym teraz będę oddychać.
Autor cytatu: pikulina21

wielkie miłości kończą się po... teksty

souleater dodano: 18 stycznia 2012

wielkie miłości kończą się po tygodniu, moja nawet się nie zaczęła.

świat nawet nie ma pojęcia o... teksty

souleater dodano: 17 stycznia 2012

świat nawet nie ma pojęcia o istnieniu takiego uczucia jakim było nasze. ♥

nigdy nie pozwól  by coś co... teksty

souleater dodano: 17 stycznia 2012

nigdy nie pozwól, by coś co rozpierdala Cię od środka zaczęło pokazywać się na wewnątrz. niech się pokazuje w domu, gdy siedzisz sama w pokoju, możesz wtedy płakać, zagryzać wargi do krwi a nawet składać ofiary ze swoich starych pluszaków - ale nie ufaj na tyle ludziom, by znali Twoje słabości. po dłuższym czasie ta świadomość, że wiedzą, Cię wykańcza.

cdn.:  nie jestem Nim  do cholery!... teksty

souleater dodano: 17 stycznia 2012

cdn.: -nie jestem Nim, do cholery! jestem sobą. ja wierzę w swoich przyjaciół całym sercem. tamta podrapała się po głowie i kucnęła. -więc? co sobie teraz ubzdurał Twój mózg? dziewczyna ukucnęła przy znajomej, powoli przechyliła się do tyłu i uderzyła mocno plecami o ścianę. -to, że straciłam wiarę w Niego, bo wiary w Nas nigdy nie było. ostatnie słowo wypowiedziała szeptem, powstrzymując się od ironicznego śmiechu. -śmiej się, śmiej. albo płacz. nie lepiej będzie płakać? -za dużo było płakania. powiedzmy, że teraz preferuję egzystencję dla zasady, ale zero płaczu. i nie wymagaj ode mnie kwiatków, tęcz i wielkiego happy endu, bo zwyczajnie nie mogę. gdybym mogła, nas by tu teraz nie było. -a gdzie teraz byśmy były? -nie wiem... pewnie gdzieś w parku, nawalone tanim winem i z papierosem w ręku byśmy wyśmiewały przechodniów, że ich życie jest banalnie nudne. -podoba mi się ten pomysł... -mi też. chodź, musimy się nawalić winem, na trzeźwo się jeszcze nie umiem szczerze uśmiechać.

 uśmiechnij się! krzyk ocknął ją... teksty

souleater dodano: 17 stycznia 2012

-uśmiechnij się! krzyk ocknął ją na lekcji. właśnie zadzwonił dzwonek, nawet tego nie słyszała. -tak, tak, ale nie mam ochoty i gówno Wam wszystkim do tego. odpowiedziała, jakby ta odpowiedź była czymś normalnym. potem zebrała książki z ławki, wrzuciła do plecaka i poczłapała pod następną salę, gdzie miała mieć lekcję. koleżanka pociągnęła ją za kaptur, a że było blisko to wciągnęła do ubikacji dla nauczycieli. -dużo mi do tego, że zaczynasz wyglądasz jak trup! zmora, czupiradło, nawet zaczęłaś się poruszać jak duch. co Cię tak dobiło? dziewczyna przygryzła wargę i wzrokiem powędrowała nad znajomą. natrafiła na otwarte okno, które wpuszczało do ubikacji powietrze zmieszane ze spaloną benzyną i kwitnącymi powoli drzewami na dworze. uśmiechnęła się lekko, serce ją zakuło. -niespełniona obietnica. -co, kurwa, proszę?! koleżanka zaczęła wrzeszczeć. -obiecałam mu, że zawsze będę w Niego wierzyć. -a wiesz co on sobie robi z obietnic złożonych Tobie?! -nie jestem Nim, do cholery! jestem sobą.

przestałam się zmuszać do... teksty

souleater dodano: 17 stycznia 2012

przestałam się zmuszać do zmieniania myśli, kiedy jest nią On i "co by było gdyby...". po prostu pozwalam żeby serce krwawiło a chora wyobraźnia katowała mnie tymi wyobrażeniami. dobrze wiem, że kiedy zacznę na siłę odsyłać Go z mojej głowy, to na odsyłaniu poprzestanie. to musi być spontaniczne, samo przyjdzie.

 Każde wzruszenie moje natychmiast... teksty

souleater dodano: 17 stycznia 2012

"Każde wzruszenie moje natychmiast ją wzruszy, (...) Tak znaliśmy nawzajem czucia wspólnej duszy" / mickiewicz " / dziady" cz. IV

mieszkanka perfum  które mi dał i... teksty

souleater dodano: 17 stycznia 2012

mieszkanka perfum, które mi dał i jego nikotynowego dymu wciąż mi daje złudzenie tamtych dni.

bo mnie już wkurza że zamiast mi... teksty

souleater dodano: 17 stycznia 2012

bo mnie już wkurza że zamiast mi śpiewać serenadę z różą w dupie, on myśli że jak powie że tęskni to ja Go o rękę kurwa poproszę. / net.

nigdy nie staraj się ratować... teksty

souleater dodano: 16 stycznia 2012

nigdy nie staraj się ratować czegoś, co Cię kurwa niszczy.
Autor cytatu: sadusnaa

nie mam pojęcia jak reagować na... teksty

souleater dodano: 16 stycznia 2012

nie mam pojęcia jak reagować na jego obecność. zazwyczaj dużo się uśmiecham, nawet kiedy nie mam na to ochoty. to jest wewnątrz mnie, ta ochota pokazania mu, że przecież nie jest moim życiem, podczas gdy w środku już jestem martwa.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV