głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
souleater uśmiechnij się! krzyk ocknął ją na lekcji. właśnie zadzwonił dzwonek nawet tego nie słyszała. tak tak ale nie mam ochoty i gówno Wam wszystkim do tego. odpowie

souleater

souleater.moblo.pl
uśmiechnij się! krzyk ocknął ją na lekcji. właśnie zadzwonił dzwonek nawet tego nie słyszała. tak tak ale nie mam ochoty i gówno Wam wszystkim do tego. odpowiedzi
 uśmiechnij się! krzyk ocknął ją... teksty

souleater dodano: 17 stycznia 2012

-uśmiechnij się! krzyk ocknął ją na lekcji. właśnie zadzwonił dzwonek, nawet tego nie słyszała. -tak, tak, ale nie mam ochoty i gówno Wam wszystkim do tego. odpowiedziała, jakby ta odpowiedź była czymś normalnym. potem zebrała książki z ławki, wrzuciła do plecaka i poczłapała pod następną salę, gdzie miała mieć lekcję. koleżanka pociągnęła ją za kaptur, a że było blisko to wciągnęła do ubikacji dla nauczycieli. -dużo mi do tego, że zaczynasz wyglądasz jak trup! zmora, czupiradło, nawet zaczęłaś się poruszać jak duch. co Cię tak dobiło? dziewczyna przygryzła wargę i wzrokiem powędrowała nad znajomą. natrafiła na otwarte okno, które wpuszczało do ubikacji powietrze zmieszane ze spaloną benzyną i kwitnącymi powoli drzewami na dworze. uśmiechnęła się lekko, serce ją zakuło. -niespełniona obietnica. -co, kurwa, proszę?! koleżanka zaczęła wrzeszczeć. -obiecałam mu, że zawsze będę w Niego wierzyć. -a wiesz co on sobie robi z obietnic złożonych Tobie?! -nie jestem Nim, do cholery! jestem sobą.

przestałam się zmuszać do... teksty

souleater dodano: 17 stycznia 2012

przestałam się zmuszać do zmieniania myśli, kiedy jest nią On i "co by było gdyby...". po prostu pozwalam żeby serce krwawiło a chora wyobraźnia katowała mnie tymi wyobrażeniami. dobrze wiem, że kiedy zacznę na siłę odsyłać Go z mojej głowy, to na odsyłaniu poprzestanie. to musi być spontaniczne, samo przyjdzie.

 Każde wzruszenie moje natychmiast... teksty

souleater dodano: 17 stycznia 2012

"Każde wzruszenie moje natychmiast ją wzruszy, (...) Tak znaliśmy nawzajem czucia wspólnej duszy" / mickiewicz " / dziady" cz. IV

mieszkanka perfum  które mi dał i... teksty

souleater dodano: 17 stycznia 2012

mieszkanka perfum, które mi dał i jego nikotynowego dymu wciąż mi daje złudzenie tamtych dni.

bo mnie już wkurza że zamiast mi... teksty

souleater dodano: 17 stycznia 2012

bo mnie już wkurza że zamiast mi śpiewać serenadę z różą w dupie, on myśli że jak powie że tęskni to ja Go o rękę kurwa poproszę. / net.

nigdy nie staraj się ratować... teksty

souleater dodano: 16 stycznia 2012

nigdy nie staraj się ratować czegoś, co Cię kurwa niszczy.
Autor cytatu: sadusnaa

nie mam pojęcia jak reagować na... teksty

souleater dodano: 16 stycznia 2012

nie mam pojęcia jak reagować na jego obecność. zazwyczaj dużo się uśmiecham, nawet kiedy nie mam na to ochoty. to jest wewnątrz mnie, ta ochota pokazania mu, że przecież nie jest moim życiem, podczas gdy w środku już jestem martwa.

nie jest mi już nawet przykro.... teksty

souleater dodano: 16 stycznia 2012

nie jest mi już nawet przykro. zwyczajnie zawsze będziesz mi się kojarzył z największym rozczarowaniem nastoletniego życia.

znów ten uśmiech. znów mam ochotę... teksty

souleater dodano: 16 stycznia 2012

znów ten uśmiech. znów mam ochotę zacząć rzygać.

kiedy człowiek idzie przez miasto i... teksty

souleater dodano: 16 stycznia 2012

kiedy człowiek idzie przez miasto i nie zdaje sobie sprawy, że właśnie nadjeżdżające auto wjechało w kałuże, ochlapując Go, nie chce nawet by zwykły, nic nie znaczący w chwili obecnej świat interweniował w jego rozterki psychiczne.

jasne  że chcę Twojego szczęścia.... teksty

souleater dodano: 16 stycznia 2012

jasne, że chcę Twojego szczęścia. ale ona? ona może właśnie wybić zęby o wystającą płytę chodnikową.

wiesz  że nawet nigdy nie... teksty

souleater dodano: 16 stycznia 2012

wiesz, że nawet nigdy nie pomyślałam o tym, że mógłbyś mnie zdradzić w tak perfidny sposób? zawsze uważałam, że nawet moja bliska przyjaciółka jest, w porównaniu do Ciebie, mniej godna zaufania. byłeś dla mnie wszystkim, mimo, że nazywaliśmy to przyjaźnią. w tym momencie mam jawny brak ochoty myśleć, że Ona była tego warta.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV