głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
souleater dla mnie jebało fałszem za każdym razem gdy o Nim myślałam gdy widziałam Go we wspomnieniach gdy jego głos dudnił mi w głowie. coś się stało. przestał dla mnie

souleater

souleater.moblo.pl
dla mnie jebało fałszem za każdym razem gdy o Nim myślałam gdy widziałam Go we wspomnieniach gdy jego głos dudnił mi w głowie. coś się stało. przestał dla mnie istnieć.
dla mnie jebało fałszem za każdym... teksty

souleater dodano: 19 stycznia 2012

dla mnie jebało fałszem za każdym razem gdy o Nim myślałam, gdy widziałam Go we wspomnieniach, gdy jego głos dudnił mi w głowie. coś się stało. przestał dla mnie istnieć.

nigdy nie oczekiwałam od ludzi  że... teksty

souleater dodano: 19 stycznia 2012

nigdy nie oczekiwałam od ludzi, że będą trzymać mnie przy życiu.

musisz zaakceptować fakt  że to... teksty

souleater dodano: 19 stycznia 2012

musisz zaakceptować fakt, że to nigdy nie wróci i że nie masz zamiaru do tego wracać. po prostu - tak jak było wcześniej, tylko bez Niego. jeśli Ci się uda, to ten idiota sobie o Tobie przypomni i da Ci kolejne kilka dni szczęścia. później znów cierpienie i od nowa. sprawdzony sposób. nie patrz tak! sama mówiłaś, że oddasz wszystko by się poczuć tak jak wtedy u Jego boku.

z mojej perspektywy to wygląda... teksty

souleater dodano: 19 stycznia 2012

z mojej perspektywy to wygląda, jakbyś chciał porozmawiać. niestety, moja perspektywa wobec Ciebie zawsze się myliła, serce też.

mężczyzna do swej męskości... teksty

souleater dodano: 19 stycznia 2012

mężczyzna do swej męskości potrzebuje wiernej kobiety. kobieta do swej kobiecości potrzebuje nowej pary szpilek.

czuję  że nasz związek byłby... teksty

souleater dodano: 18 stycznia 2012

czuję, że nasz związek byłby idealny, gdyby w ogóle chciał zaistnieć.

nieważne czy dopiero co uścisnął... teksty

souleater dodano: 18 stycznia 2012

nieważne czy dopiero co uścisnął mi rękę, czy musnął swoim ramieniem moje ramię - impuls nerwowy zbyt szybko dociera do mózgu, daje znać sercu, że to "ten"dotyk i wtedy kończy się to tak samo, wewnętrznym bólem, który powoli zaczyna nade mną panować.

Odszedł. Nawet nie zapytał czym... teksty

souleater dodano: 18 stycznia 2012

Odszedł. Nawet nie zapytał czym teraz będę oddychać.
Autor cytatu: pikulina21

wielkie miłości kończą się po... teksty

souleater dodano: 18 stycznia 2012

wielkie miłości kończą się po tygodniu, moja nawet się nie zaczęła.

świat nawet nie ma pojęcia o... teksty

souleater dodano: 17 stycznia 2012

świat nawet nie ma pojęcia o istnieniu takiego uczucia jakim było nasze. ♥

nigdy nie pozwól  by coś co... teksty

souleater dodano: 17 stycznia 2012

nigdy nie pozwól, by coś co rozpierdala Cię od środka zaczęło pokazywać się na wewnątrz. niech się pokazuje w domu, gdy siedzisz sama w pokoju, możesz wtedy płakać, zagryzać wargi do krwi a nawet składać ofiary ze swoich starych pluszaków - ale nie ufaj na tyle ludziom, by znali Twoje słabości. po dłuższym czasie ta świadomość, że wiedzą, Cię wykańcza.

cdn.:  nie jestem Nim  do cholery!... teksty

souleater dodano: 17 stycznia 2012

cdn.: -nie jestem Nim, do cholery! jestem sobą. ja wierzę w swoich przyjaciół całym sercem. tamta podrapała się po głowie i kucnęła. -więc? co sobie teraz ubzdurał Twój mózg? dziewczyna ukucnęła przy znajomej, powoli przechyliła się do tyłu i uderzyła mocno plecami o ścianę. -to, że straciłam wiarę w Niego, bo wiary w Nas nigdy nie było. ostatnie słowo wypowiedziała szeptem, powstrzymując się od ironicznego śmiechu. -śmiej się, śmiej. albo płacz. nie lepiej będzie płakać? -za dużo było płakania. powiedzmy, że teraz preferuję egzystencję dla zasady, ale zero płaczu. i nie wymagaj ode mnie kwiatków, tęcz i wielkiego happy endu, bo zwyczajnie nie mogę. gdybym mogła, nas by tu teraz nie było. -a gdzie teraz byśmy były? -nie wiem... pewnie gdzieś w parku, nawalone tanim winem i z papierosem w ręku byśmy wyśmiewały przechodniów, że ich życie jest banalnie nudne. -podoba mi się ten pomysł... -mi też. chodź, musimy się nawalić winem, na trzeźwo się jeszcze nie umiem szczerze uśmiechać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV