głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
souleater stanęłam w drzwiach zdejmując krwiopijcze buty. skrzywiłam się rzucając kilka bluzgów i kopnęłam je w najbliższy kąt. siostra spytała tylko jak było a ja kładąc

souleater

souleater.moblo.pl
stanęłam w drzwiach zdejmując krwiopijcze buty. skrzywiłam się rzucając kilka bluzgów i kopnęłam je w najbliższy kąt. siostra spytała tylko jak było a ja kładąc świadec
stanęłam w drzwiach  zdejmując... teksty

souleater dodano: 22 czerwca 2011

stanęłam w drzwiach, zdejmując krwiopijcze buty. skrzywiłam się, rzucając kilka bluzgów i kopnęłam je w najbliższy kąt. siostra spytała tylko jak było a ja kładąc świadectwo na stole, wzruszyłam ramionami i powstrzymałam łzy. ten skurwiel rozmawiał dzisiaj ze wszystkimi, byleby nie ze mną a to jeszcze ja się zadręczam - patologia, jak nic. minęła to kilka godzin, od kiedy zaczęła wypatrywać jego imienia na dymku gadu-gadu. w końcu nie wytrzymała, wyłączyła to ustrojstwo i położyła się spać. zaraz po tym jak wstała, zobaczyła jak on zabawia się z innymi panienkami i zemdlała .

nie widzę sensu w mojej nadziei. teksty

souleater dodano: 22 czerwca 2011

nie widzę sensu w mojej nadziei.

usiadłam przy komputerze i... teksty

souleater dodano: 22 czerwca 2011

usiadłam przy komputerze i zaczęłam słuchać 'To nie to' gdy moje samopoczucie sięgało najbardziej chujowatego w historii. tak, to było błędem . łzy same napływały do oczu, chociaż tak na prawdę nie mogłam spodziewać się, że ta nuta mnie rozweseli . po prostu odkąd wróciłam z tego zakończenia analizuję każdą rozmowę, każdy gest i każde spojrzenie tego fiuta . ja, która pierdoliłam o trzymaniu się twardo teraz jestem blisko załamania i depresji . faceci jednak nie są świadomi tego, że każde ich słowo jest idealnie zainstalowane w naszych mózgach .

Chcę mimo tych szalonych dni... teksty

souleater dodano: 22 czerwca 2011

Chcę mimo tych szalonych dni zamknąć ten rozdział, bo lepiej było nam by nigdy w życiu się nie poznać . / http://www.youtube.com/watch?v=HW9i2pqEunU&feature=related

szłam chodnikiem z lodem w ręce.... teksty

souleater dodano: 22 czerwca 2011

szłam chodnikiem z lodem w ręce. tak naprawdę nie dochodziło do mnie jeszcze to że ten rok już minął. ten rok, który był jednym z najtrudniejszych. ten rok, który był masą dobrych i złych chwil. kiedy po chwili doszło do mnie że przez całe dwa miesiące i kilka dni nie będzie tego szybkiego galopu serca, uśmiechu na twarzy z powodu jego spojrzenia żołądek ścisnął się w maleńką kulkę. a serce podskoczyło do gardła i chciało zawrócić. poszukać go i wtulić się w jego garnitur. /happylove
Autor cytatu: happylove

nie tylko ja jestem zazdrosna  ale on... teksty

souleater dodano: 21 czerwca 2011

nie tylko ja jestem zazdrosna, ale on tego nie chce okazywać . nawet mi nie ufa, twierdzi, że bardzo trudno mu zaufać komukolwiek . tylko wyjaśnijcie mi jedno: jak można się zmienić dla osoby, której się nie ufa ?

  ludzie się nie zmieniają... teksty

souleater dodano: 20 czerwca 2011

- ludzie się nie zmieniają, przykrywają tylko dawnego siebie . - głupoty gadasz... - powiedzieć ci co jest głupotą ? głupotą było zapisanie Twojej osoby w moim sercu w takim stopniu, że nie mogę spać ani czasami skupić się na niczym .

on nie rozumie tego  że mnie od... teksty

souleater dodano: 20 czerwca 2011

on nie rozumie tego, że mnie od środka wyżera myśl, że przez te cholerne wakacje może mu się odwidzieć .

gdyby nie to  że jestem tylko tym... teksty

souleater dodano: 20 czerwca 2011

gdyby nie to, że jestem tylko tym PIEPRZONYM człowiekiem - czekałabym na Ciebie wiecznie .

  wkurwiłeś mnie . warknęłam... teksty

souleater dodano: 20 czerwca 2011

- wkurwiłeś mnie . warknęłam, kiedy tylko podszedł do mnie stojącej przy sekretariacie . - co zrobiłem ? jego jasne oczy powoli zaczynały mięknąć. - musisz się tulić do tej dziwki na moich oczach ? wściekła o mało nie rzuciłam się na niego . wiedział, co do niego czuje, do czego jestem zdolna i jak blisko bylam mordercy w takich sytuacjach . - miałem jej powiedzieć "spierdalaj" ? zmarszczyłam brwi i tylko uśmiechnęłam się kpiąco . - teraz żałuj, że tego nie powiedziałeś . podeszłam do kolegi z klasy i dałam mu buziaka w usta, przez co koleś zagwizdał i cała reszta w okół nas też . rzuciłam jeszcze drwiące spojrzenie i wyszłam ze szkoły . usłyszałam na koniec mocne uderzenie pięści o stół .

Jestem jedną z tych wariatek... teksty

souleater dodano: 20 czerwca 2011

Jestem jedną z tych wariatek, kochających kłótnie i bitwy na poduszki. Dogryzanie to u mnie codzienność, a nudę wyeliminowałam z życia. Mam nierówno pod sufitem, ale jak pokocham, nie widzę odwrotu. Jeśli zdradzisz się wścieknę. Możesz mnie nazwać idiotką, możesz zrównać z ziemią, zdeptać moje serce, ale ja i tak się podniosę aby skopać ci tyłek.
Autor cytatu: grubsonowa0

Dominika spojrzała spod w pół... teksty

souleater dodano: 19 czerwca 2011

Dominika spojrzała spod w pół przymkniętych powiek na Natalę . jak ona się cholernie męczyła, nigdy nie widziała jej w tym stanie . - najbardziej mnie dołuje fakt, że nie mogłabym od tak wrócić do poprzednich relacji z nim . wplątała smukłe palce w grzywkę, zaciskając mocno powieki . - nie chcesz tych pieprzonych wakacji, co ? - po czym to rozpoznałaś ? po tym, że moja złość jest wprost proporcjonalna do zbliżającego się końca roku ? Domi się skrzywiła, nie wiedząc co dalej powiedzieć . to zazwyczaj ona była pocieszana przez introwertyczkę, ale nigdy praktycznie na odwrót . - czuję, że zaraz zgniję od środka jeśli pomyślę, że mogłoby mu przejść przez te dwa miesiące . boję się tej myśli . spuściła wzrok w chodnik i założyła słuchawki na uszy . spojrzała jeszcze bezradnie w stronę koleżanki i poszła w swoją stronę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV