głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
souleater on nie rozumie tego że mnie od środka wyżera myśl że przez te cholerne wakacje może mu się odwidzieć . gdyby nie to że jestem tylko tym PIEPRZONYM człowiekiem c

souleater

souleater.moblo.pl
on nie rozumie tego że mnie od środka wyżera myśl że przez te cholerne wakacje może mu się odwidzieć .
on nie rozumie tego  że mnie od... teksty

souleater dodano: 20 czerwca 2011

on nie rozumie tego, że mnie od środka wyżera myśl, że przez te cholerne wakacje może mu się odwidzieć .

gdyby nie to  że jestem tylko tym... teksty

souleater dodano: 20 czerwca 2011

gdyby nie to, że jestem tylko tym PIEPRZONYM człowiekiem - czekałabym na Ciebie wiecznie .

  wkurwiłeś mnie . warknęłam... teksty

souleater dodano: 20 czerwca 2011

- wkurwiłeś mnie . warknęłam, kiedy tylko podszedł do mnie stojącej przy sekretariacie . - co zrobiłem ? jego jasne oczy powoli zaczynały mięknąć. - musisz się tulić do tej dziwki na moich oczach ? wściekła o mało nie rzuciłam się na niego . wiedział, co do niego czuje, do czego jestem zdolna i jak blisko bylam mordercy w takich sytuacjach . - miałem jej powiedzieć "spierdalaj" ? zmarszczyłam brwi i tylko uśmiechnęłam się kpiąco . - teraz żałuj, że tego nie powiedziałeś . podeszłam do kolegi z klasy i dałam mu buziaka w usta, przez co koleś zagwizdał i cała reszta w okół nas też . rzuciłam jeszcze drwiące spojrzenie i wyszłam ze szkoły . usłyszałam na koniec mocne uderzenie pięści o stół .

Jestem jedną z tych wariatek... teksty

souleater dodano: 20 czerwca 2011

Jestem jedną z tych wariatek, kochających kłótnie i bitwy na poduszki. Dogryzanie to u mnie codzienność, a nudę wyeliminowałam z życia. Mam nierówno pod sufitem, ale jak pokocham, nie widzę odwrotu. Jeśli zdradzisz się wścieknę. Możesz mnie nazwać idiotką, możesz zrównać z ziemią, zdeptać moje serce, ale ja i tak się podniosę aby skopać ci tyłek.
Autor cytatu: grubsonowa0

Dominika spojrzała spod w pół... teksty

souleater dodano: 19 czerwca 2011

Dominika spojrzała spod w pół przymkniętych powiek na Natalę . jak ona się cholernie męczyła, nigdy nie widziała jej w tym stanie . - najbardziej mnie dołuje fakt, że nie mogłabym od tak wrócić do poprzednich relacji z nim . wplątała smukłe palce w grzywkę, zaciskając mocno powieki . - nie chcesz tych pieprzonych wakacji, co ? - po czym to rozpoznałaś ? po tym, że moja złość jest wprost proporcjonalna do zbliżającego się końca roku ? Domi się skrzywiła, nie wiedząc co dalej powiedzieć . to zazwyczaj ona była pocieszana przez introwertyczkę, ale nigdy praktycznie na odwrót . - czuję, że zaraz zgniję od środka jeśli pomyślę, że mogłoby mu przejść przez te dwa miesiące . boję się tej myśli . spuściła wzrok w chodnik i założyła słuchawki na uszy . spojrzała jeszcze bezradnie w stronę koleżanki i poszła w swoją stronę.

patrzyła  jak ta dziwka obejmuje JEJ... teksty

souleater dodano: 19 czerwca 2011

patrzyła, jak ta dziwka obejmuje JEJ faceta . zmarszczyła brwi i zagryzła wargę do krwi, byleby nie podejść i nie odciągnąć go z całych sił . wszystkie rozmowy przeleciały jej przez głowę, to co było dla niej najważniejsze zapamiętała doskonale . ' jestem w stanie się zmienić dla ciebie ' i ' jestem lepszy od niego ' - może i jesteś . nie, był ... dla niej był idealny, ale teraz nie mogła wybuchnąć płaczem i wykrzyczeć wszystko co do tej pory jej zrobił mimo, że nie byli ze sobą . była zazdrosna o kogoś, z kim nawet nie mogła się pocałować na przywitanie . Dominika spojrzała na nią kącikiem oczu i westchnęła . widziała w jej oczach plan zbrodni doskonałej, więc zaniemówiła . - idziemy stąd . Zabrała swoje rzeczy i bez powiedzenia głupiego "cześć" wyszła ze szkoły . introwertyczka miała ochotę coś rozpierdolić .

  wiesz co jest najbardziej... teksty

souleater dodano: 19 czerwca 2011

- wiesz co jest najbardziej wkurwiające ? - no co ? - że to ty mnie złapałaś na miłość, a teraz z głupiego strachu chcesz mnie odstawić na bok . - złapałam na miłość ... gdybyś mnie kochał, to byś nie nalegał . - gdybyś mnie kochała, tej rozmowy by nie było .

pieprzyć o marzeniach a tak na... teksty

souleater dodano: 18 czerwca 2011

pieprzyć o marzeniach a tak na prawdę robić to co inni chcą byśmy robili .

wszyscy walczą o pokój aż krew... teksty

souleater dodano: 17 czerwca 2011

wszyscy walczą o pokój aż krew tryska .

Nic dziwnego  że rycerze przestali... teksty

souleater dodano: 17 czerwca 2011

Nic dziwnego, że rycerze przestali być potrzebni, skoro i królewnom się w dupach poprzewracało.
Autor cytatu: yezoo

catch me.  feel me.  love me.  kiss... teksty

souleater dodano: 17 czerwca 2011

catch me. feel me. love me. kiss me. hug me. fuck me. lick me. fool me. suck me. free me. lose me. kill me. rescue me. hate me. marry me. bury me. need me. fear me. live me. thank me.
Autor cytatu: love.oh.love

Nienawidzę jak serce mnie boli jak... teksty

souleater dodano: 17 czerwca 2011

Nienawidzę jak serce mnie boli jak popieprzone . Cholera, wystarczyło byś nie był mi obojętny a ja zaczynam być jedną z tych lasek, które są mega szczęśliwe, bo są zakochane .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV