głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
souleater Chcę mimo tych szalonych dni zamknąć ten rozdział bo lepiej było nam by nigdy w życiu się nie poznać . http: www.youtube.com watch?v=HW9i2pqEunU feature=related

souleater

souleater.moblo.pl
Chcę mimo tych szalonych dni zamknąć ten rozdział bo lepiej było nam by nigdy w życiu się nie poznać . http: www.youtube.com watch?v=HW9i2pqEunU feature=related ♥
Chcę mimo tych szalonych dni... teksty

souleater dodano: 22 czerwca 2011

Chcę mimo tych szalonych dni zamknąć ten rozdział, bo lepiej było nam by nigdy w życiu się nie poznać . / http://www.youtube.com/watch?v=HW9i2pqEunU&feature=related

szłam chodnikiem z lodem w ręce.... teksty

souleater dodano: 22 czerwca 2011

szłam chodnikiem z lodem w ręce. tak naprawdę nie dochodziło do mnie jeszcze to że ten rok już minął. ten rok, który był jednym z najtrudniejszych. ten rok, który był masą dobrych i złych chwil. kiedy po chwili doszło do mnie że przez całe dwa miesiące i kilka dni nie będzie tego szybkiego galopu serca, uśmiechu na twarzy z powodu jego spojrzenia żołądek ścisnął się w maleńką kulkę. a serce podskoczyło do gardła i chciało zawrócić. poszukać go i wtulić się w jego garnitur. /happylove
Autor cytatu: happylove

nie tylko ja jestem zazdrosna  ale on... teksty

souleater dodano: 21 czerwca 2011

nie tylko ja jestem zazdrosna, ale on tego nie chce okazywać . nawet mi nie ufa, twierdzi, że bardzo trudno mu zaufać komukolwiek . tylko wyjaśnijcie mi jedno: jak można się zmienić dla osoby, której się nie ufa ?

  ludzie się nie zmieniają... teksty

souleater dodano: 20 czerwca 2011

- ludzie się nie zmieniają, przykrywają tylko dawnego siebie . - głupoty gadasz... - powiedzieć ci co jest głupotą ? głupotą było zapisanie Twojej osoby w moim sercu w takim stopniu, że nie mogę spać ani czasami skupić się na niczym .

on nie rozumie tego  że mnie od... teksty

souleater dodano: 20 czerwca 2011

on nie rozumie tego, że mnie od środka wyżera myśl, że przez te cholerne wakacje może mu się odwidzieć .

gdyby nie to  że jestem tylko tym... teksty

souleater dodano: 20 czerwca 2011

gdyby nie to, że jestem tylko tym PIEPRZONYM człowiekiem - czekałabym na Ciebie wiecznie .

  wkurwiłeś mnie . warknęłam... teksty

souleater dodano: 20 czerwca 2011

- wkurwiłeś mnie . warknęłam, kiedy tylko podszedł do mnie stojącej przy sekretariacie . - co zrobiłem ? jego jasne oczy powoli zaczynały mięknąć. - musisz się tulić do tej dziwki na moich oczach ? wściekła o mało nie rzuciłam się na niego . wiedział, co do niego czuje, do czego jestem zdolna i jak blisko bylam mordercy w takich sytuacjach . - miałem jej powiedzieć "spierdalaj" ? zmarszczyłam brwi i tylko uśmiechnęłam się kpiąco . - teraz żałuj, że tego nie powiedziałeś . podeszłam do kolegi z klasy i dałam mu buziaka w usta, przez co koleś zagwizdał i cała reszta w okół nas też . rzuciłam jeszcze drwiące spojrzenie i wyszłam ze szkoły . usłyszałam na koniec mocne uderzenie pięści o stół .

Jestem jedną z tych wariatek... teksty

souleater dodano: 20 czerwca 2011

Jestem jedną z tych wariatek, kochających kłótnie i bitwy na poduszki. Dogryzanie to u mnie codzienność, a nudę wyeliminowałam z życia. Mam nierówno pod sufitem, ale jak pokocham, nie widzę odwrotu. Jeśli zdradzisz się wścieknę. Możesz mnie nazwać idiotką, możesz zrównać z ziemią, zdeptać moje serce, ale ja i tak się podniosę aby skopać ci tyłek.
Autor cytatu: grubsonowa0

Dominika spojrzała spod w pół... teksty

souleater dodano: 19 czerwca 2011

Dominika spojrzała spod w pół przymkniętych powiek na Natalę . jak ona się cholernie męczyła, nigdy nie widziała jej w tym stanie . - najbardziej mnie dołuje fakt, że nie mogłabym od tak wrócić do poprzednich relacji z nim . wplątała smukłe palce w grzywkę, zaciskając mocno powieki . - nie chcesz tych pieprzonych wakacji, co ? - po czym to rozpoznałaś ? po tym, że moja złość jest wprost proporcjonalna do zbliżającego się końca roku ? Domi się skrzywiła, nie wiedząc co dalej powiedzieć . to zazwyczaj ona była pocieszana przez introwertyczkę, ale nigdy praktycznie na odwrót . - czuję, że zaraz zgniję od środka jeśli pomyślę, że mogłoby mu przejść przez te dwa miesiące . boję się tej myśli . spuściła wzrok w chodnik i założyła słuchawki na uszy . spojrzała jeszcze bezradnie w stronę koleżanki i poszła w swoją stronę.

patrzyła  jak ta dziwka obejmuje JEJ... teksty

souleater dodano: 19 czerwca 2011

patrzyła, jak ta dziwka obejmuje JEJ faceta . zmarszczyła brwi i zagryzła wargę do krwi, byleby nie podejść i nie odciągnąć go z całych sił . wszystkie rozmowy przeleciały jej przez głowę, to co było dla niej najważniejsze zapamiętała doskonale . ' jestem w stanie się zmienić dla ciebie ' i ' jestem lepszy od niego ' - może i jesteś . nie, był ... dla niej był idealny, ale teraz nie mogła wybuchnąć płaczem i wykrzyczeć wszystko co do tej pory jej zrobił mimo, że nie byli ze sobą . była zazdrosna o kogoś, z kim nawet nie mogła się pocałować na przywitanie . Dominika spojrzała na nią kącikiem oczu i westchnęła . widziała w jej oczach plan zbrodni doskonałej, więc zaniemówiła . - idziemy stąd . Zabrała swoje rzeczy i bez powiedzenia głupiego "cześć" wyszła ze szkoły . introwertyczka miała ochotę coś rozpierdolić .

  wiesz co jest najbardziej... teksty

souleater dodano: 19 czerwca 2011

- wiesz co jest najbardziej wkurwiające ? - no co ? - że to ty mnie złapałaś na miłość, a teraz z głupiego strachu chcesz mnie odstawić na bok . - złapałam na miłość ... gdybyś mnie kochał, to byś nie nalegał . - gdybyś mnie kochała, tej rozmowy by nie było .

pieprzyć o marzeniach a tak na... teksty

souleater dodano: 18 czerwca 2011

pieprzyć o marzeniach a tak na prawdę robić to co inni chcą byśmy robili .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV