głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
smokingkilss Chcę Cię mieć. Chcę tę imprezę chcę z Tobą pić tańczyć otulana Twoim ciałem chcę Twoich dłoni Twojego oddechu chcę żebyś znów mnie całował i chcę Cię czuć blisk

smokingkilss

smokingkilss.moblo.pl
Chcę Cię mieć. Chcę tę imprezę chcę z Tobą pić tańczyć otulana Twoim ciałem chcę Twoich dłoni Twojego oddechu chcę żebyś znów mnie całował i chcę Cię czuć blisko
Chcę Cię mieć. Chcę tę imprezę... teksty

smokingkilss dodano: 27 stycznia 2014

Chcę Cię mieć. Chcę tę imprezę, chcę z Tobą pić, tańczyć, otulana Twoim ciałem, chcę Twoich dłoni, Twojego oddechu, chcę żebyś znów mnie całował i chcę Cię czuć, blisko, czule, o Boże, tak najlepiej, chcę już, nie mogę wytrzymać, za często o Tobie myślę, próbuję nie być o nic zazdrosna, nie dusić Cię, nie wykańczać przy tym siebie, cholera, tak bardzo się staram, żeby odsunąć od siebie uczucia, ale kręcisz mnie, nie rozumiem po co nam ubrania, nie wiem po co opory, nie hamujmy się już, dawaj mi siebie i odbieraj sobie równie wysoką zapłatę, mrucząc mi do ucha jak dobrze Ci tak blisko.

I patrz  trafiłeś na mnie  to ja... teksty

smokingkilss dodano: 27 stycznia 2014

I patrz, trafiłeś na mnie, to ja sobie Ciebie wybrałam, momentalnie, pragnąc mieć Cię tu i teraz, jak durne dziecko, któremu zamarzyła się nowa zabawka. Wtórowałeś mi w tym, mówiłeś takie piękne słowa i podświadomie Ci wierzyłam. Serio, ja wiem, to nieodpowiedzialne, szaleńcze, lecz zapomniałam o dystansie i w którymś momencie przestałam żartować - oddałam Ci serce całkiem na poważnie. Ty byłeś moim Słodziakiem i kurde ej, lubiłeś jak się uśmiechałam, vice versa, fajnie razem wyglądaliśmy, gustownie, świat kochał na nas patrzeć, pamiętasz? Byłeś moim niepoprawnym romantykiem, który znał mnie doskonale, taką potarganą, nieidealną, w piżamie i to takiej mi wręczał różę; mam ją nadal, uschła jak my. Mogliśmy być - razem, dla siebie, idealni, uśmiechnięci, szczęśliwi. Mogliśmy razem sypiać, uczyć się, gotować, rozmawiać. Mogliśmy i podobno obydwoje chcieliśmy tego jak niczego innego.

Za każdym razem . kiedy znajdę... teksty

smokingkilss dodano: 27 stycznia 2014

Za każdym razem,. kiedy znajdę klucz do szczęścia, to jakiś dupek wymieni zamek.

Dziecko wrzeszczy gdy się rodzi.... teksty

smokingkilss dodano: 27 stycznia 2014

Dziecko wrzeszczy gdy się rodzi. Czyżby wiedziało co je czeka?

“Im bar­dziej zna­ne są nasze... teksty

smokingkilss dodano: 27 stycznia 2014

“Im bar­dziej zna­ne są nasze wa­dy i za­lety tym moc­niej i dogłębniej można nas zranić "

Chyba sobie zrobie pauze w życiu. teksty

smokingkilss dodano: 27 stycznia 2014

Chyba sobie zrobie pauze w życiu.

“Nie lubię  kiedy wspomnienia... teksty

smokingkilss dodano: 27 stycznia 2014

“Nie lubię, kiedy wspomnienia rzucają mi się na szyję. Nie lubię płakać, kiedy widzę Twoje zdjęcia. Nie lubię w sobie tego całego sentymentu, który owe łzy mi wyciska. Nie lubię, kiedy palcami dotykam Cię tylko na tym monitorze, bo inaczej już nie mogę...”

  wmawiałam sobie   że można się... teksty

smokingkilss dodano: 27 stycznia 2014

" wmawiałam sobie , że można się poddać , nie ryzykować , twierdząc , że nie czas na zmiany . ale to był tylko pretekst . usiłuję uciec od prawdy , a prawda jest taka , że się boję . jeśli dam sobie prawo do choćby chwilowego szczęścia , cały świat runie i nie wiem , czy to przetrwam "

ludzie nie słuchają  po prostu... teksty

smokingkilss dodano: 27 stycznia 2014

ludzie nie słuchają, po prostu czekają na swój moment do mówienia.

i wtedy zdałam sobie sprawę że... teksty

smokingkilss dodano: 27 stycznia 2014

i wtedy zdałam sobie sprawę,że jest potworem,a chwilę potem wiedziałam już, że jestem w nim totalnie zakochana.

znam Cię już na pamięć  wiem... teksty

smokingkilss dodano: 27 stycznia 2014

znam Cię już na pamięć, wiem kiedy się denerwujesz, kiedy jesteś smutny, kiedy coś Cię martwi, wiem w jaki sposób się odstresowujesz. uwielbiam jak wariujesz, jak się na mnie patrzysz. zawsze obok, zawsze Ty, na zawsze już./legalove

Pamiętasz dzień w którym się... teksty

smokingkilss dodano: 27 stycznia 2014

Pamiętasz dzień w którym się poznaliśmy? Pamiętasz pierwszy pocałunek czy pierwsze upojnie spędzone noce ? Pierwszego blanta, wypalonego na pół? Pamiętasz, jak każdy z przechodniów dziwnie na nas spoglądając, mówił, że dzisiejsza młodzież już na siebie tak nie patrzy? Pamiętasz, jak bolała każda drobniejsza kłótnia? Jak przysięgaliśmy, że będziemy przy sobie nawet w najbardziej chujowych momentach? Nie, nie łudzę się. Mam tylko nadzieję, że zapomnę tak szybko, jak Ty zapomniałaś o mnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV