głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
smokingkilss On był wszystkim czym ona sama nie była. Tylko on umie odróżnić prawdziwy uśmiech od sztucznego. zauważył że jest przybita i nic jej nie cieszy. nie widział na

smokingkilss

smokingkilss.moblo.pl
On był wszystkim czym ona sama nie była.
On był wszystkim  czym ona sama nie... teksty

smokingkilss dodano: 28 stycznia 2014

On był wszystkim, czym ona sama nie była.

Tylko on umie odróżnić prawdziwy... teksty

smokingkilss dodano: 28 stycznia 2014

Tylko on umie odróżnić prawdziwy uśmiech od sztucznego.

zauważył  że jest przybita i nic... teksty

smokingkilss dodano: 28 stycznia 2014

zauważył, że jest przybita i nic jej nie cieszy. nie widział na jej twarzy tego cudownego uśmiechu . podszedł i przytulił ją jak najmocniej potrafił. już chciała Go odepchnąć ale tego uścisku jej właśnie brakowało. wreszcie czuła, że ma swój cały świat w ramionach . wyszeptał jej do ucha , że kocha i przeprasza, że tak długo go nie było i, że pozwolił żeby najważniejsza osoba w jego życiu przez niego cierpiała .

Cicho przyznaję   że najlepiej jest... teksty

smokingkilss dodano: 28 stycznia 2014

Cicho przyznaję , że najlepiej jest , gdy obok jesteś Ty .

czekam na ciebie. I w sumie nie wiem... teksty

smokingkilss dodano: 28 stycznia 2014

czekam na ciebie. I w sumie nie wiem czy to czekanie ma jakiś sens. A jeśli znów postawisz mnie na końcu? Jeśli znów będę musiała przez ciebie płakać to co wtedy? Znowu powiesz, że przepraszasz i miałam rację? Będziesz fałszywie żałował, starał się przywrócić to do normy, ale to się nie stanie. Dałam ci Tą drugą szansę zupełnie za darmo. Po prostu uwierzyłam. Teraz nawet.. Moje serce się do ciebie nie rwie. Nie szepcze, że jesteś najważniejszy. Zgasiłes we mnie miłość do siebie. Pozostał tylko delikatny żar i jeśli znów spieprzysz to i on zgaśnie. | hb.

Nie boisz się  że kiedyś ktoś Ci... teksty

smokingkilss dodano: 27 stycznia 2014

Nie boisz się, że kiedyś ktoś Ci mnie zabierze, albo że zechcesz wrócić, a ja nie będę już czekać? Nie boisz się, że zadzwonisz, a ja nie odbiorę, że przyjdziesz, a nikt nie otworzy Ci drzwi? Naprawdę nie boisz się, że być może niebawem nie będziesz miał do czego wracać, nie będziesz miał o co walczyć? Nie boisz się, że już na zawsze zniknę z Twojego życia i będzie zupełnie tak jakbyśmy się nigdy nie poznali? Ty naprawdę tego wszystkiego się nie boisz? Jeżeli chociaż trochę Ci na mnie zależy, to proszę nie stój w miejscu tylko walcz, bo czas ucieka, a życie się zmienia. / napisana

Nie warto starać się zatrzymywać... teksty

smokingkilss dodano: 27 stycznia 2014

Nie warto starać się zatrzymywać przy sobie ludzi, przebaczając im każdy błąd, spędzać z nimi czas i każdego dnia obdarzać większym zaufaniem. Oni później i tak dokopią Ci tak mocno, że stracisz wiarę w innych.

Nie przyzwyczaja się.... teksty

smokingkilss dodano: 27 stycznia 2014

Nie przyzwyczaja się. Przyzwyczajenie w 99% oznacza ból, cierpienie i tęsknotę, której w efekcie nigdy niczym już nie załatasz chociaż będziesz próbował. Przyzwyczaić się to tak jakby dać komuś odbezpieczoną broń z pewnością, że prędzej czy później jej użyję./esperer

widzę Cię z daleka. to nic  że... teksty

smokingkilss dodano: 27 stycznia 2014

widzę Cię z daleka. to nic, że jakieś kilkadziesiąt metrów ode mnie, już Cię czuję. tak, czuję Cię wszystkimi zmysłami. tak właśnie na mnie działasz.

lubiła szarpać go za rękaw i... teksty

smokingkilss dodano: 27 stycznia 2014

lubiła szarpać go za rękaw i troczki od kaptura. lubiła trzymać ręce w jego kieszeniach pełnych papierków po gumie do żucia. a gdy odszedł, uświadomiła sobie, że zostawiła w tej kieszeni także swoje serce.

i znów się sobie przyglądaliśmy... teksty

smokingkilss dodano: 27 stycznia 2014

i znów się sobie przyglądaliśmy, a w naszych sercach było gorąco.

i tak cholernie jestem dumna  gdy... teksty

smokingkilss dodano: 27 stycznia 2014

i tak cholernie jestem dumna, gdy wiem, że możesz mieć każdą, a przytulasz właśnie mnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV