głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
smokingkilss I ślubuję Ci robienie herbaty z miodem i cytryną na przeziębienie pieczenie ulubionego ciasta w niedzielę i podawanie wody na kaca do końca życia. ” — Kocham C

smokingkilss

smokingkilss.moblo.pl
I ślubuję Ci robienie herbaty z miodem i cytryną na przeziębienie pieczenie ulubionego ciasta w niedzielę i podawanie wody na kaca do końca życia. ” — Kocham Cię.
 I ślubuję Ci robienie herbaty z... teksty

smokingkilss dodano: 27 stycznia 2014

"I ślubuję Ci robienie herbaty z miodem i cytryną na przeziębienie, pieczenie ulubionego ciasta w niedzielę i podawanie wody na kaca, do końca życia. ” — Kocham Cię.

Nie przewrócę się  nawet się... teksty

smokingkilss dodano: 27 stycznia 2014

Nie przewrócę się, nawet się kurwa nie potknę.

idealne.. teksty smokingkilss dodał komentarz: idealne.. do wpisu 27 stycznia 2014
Nie będę za Tobą płakać. Nie... teksty

smokingkilss dodano: 27 stycznia 2014

Nie będę za Tobą płakać. Nie zamknę się w pokoju i nie puszczę melancholijnych piosenek, bo znowu Cię nie ma. Odszedłeś? Trudno, widocznie tak miało być. To nie to, że ja jestem niewystarczająco dobra, tylko Ty jesteś wystarczająco głupi, aby wybrać łatwiejszą opcję i po prostu pójść tam, gdzie nie trzeba się starać./esperer

Otworzyłam przed Tobą moje serce.... teksty

smokingkilss dodano: 27 stycznia 2014

Otworzyłam przed Tobą moje serce. Potrafiłam przyjść do Ciebie o każdej porze dnia i nocy. Zgadzałam się na każdą, nawet absurdalną propozycję z Twoich ust. Bolało. Płakałam całymi nocami, a następnego dnia wyglądałam jak zombie. Pozwalałam Ci na rozstania i powroty. Zmieniłeś się. Uwierzyłam, że będzie dobrze. Dawałeś z siebie wszystko, jak na początku. Twój dotyk był tak samo ciepły, a słowa łaskotały moją duszę. Myślałam, że wyrosłeś z bycia skurwielem. Och, jak bardzo się myliłam. Dlaczego jestem taka głupia? To pewnie był kolejny, misterny plan. Bawisz się mną. Znowu nie ma Cię, gdy powinieneś być obok. Podobno 'załatwiasz sprawy'. Pewnie wolałabym nie wiedzieć jakie. Jestem na ostatnim miejscu. Dobrze ustawiłeś sobie priorytety. Pomagałam Ci, gdy miałeś problemy, a teraz gdzie jesteś? Zapomniałeś, jak się ułożyło. Mogłam się spodziewać.

Chcę Cię mieć. Chcę tę imprezę... teksty

smokingkilss dodano: 27 stycznia 2014

Chcę Cię mieć. Chcę tę imprezę, chcę z Tobą pić, tańczyć, otulana Twoim ciałem, chcę Twoich dłoni, Twojego oddechu, chcę żebyś znów mnie całował i chcę Cię czuć, blisko, czule, o Boże, tak najlepiej, chcę już, nie mogę wytrzymać, za często o Tobie myślę, próbuję nie być o nic zazdrosna, nie dusić Cię, nie wykańczać przy tym siebie, cholera, tak bardzo się staram, żeby odsunąć od siebie uczucia, ale kręcisz mnie, nie rozumiem po co nam ubrania, nie wiem po co opory, nie hamujmy się już, dawaj mi siebie i odbieraj sobie równie wysoką zapłatę, mrucząc mi do ucha jak dobrze Ci tak blisko.

I patrz  trafiłeś na mnie  to ja... teksty

smokingkilss dodano: 27 stycznia 2014

I patrz, trafiłeś na mnie, to ja sobie Ciebie wybrałam, momentalnie, pragnąc mieć Cię tu i teraz, jak durne dziecko, któremu zamarzyła się nowa zabawka. Wtórowałeś mi w tym, mówiłeś takie piękne słowa i podświadomie Ci wierzyłam. Serio, ja wiem, to nieodpowiedzialne, szaleńcze, lecz zapomniałam o dystansie i w którymś momencie przestałam żartować - oddałam Ci serce całkiem na poważnie. Ty byłeś moim Słodziakiem i kurde ej, lubiłeś jak się uśmiechałam, vice versa, fajnie razem wyglądaliśmy, gustownie, świat kochał na nas patrzeć, pamiętasz? Byłeś moim niepoprawnym romantykiem, który znał mnie doskonale, taką potarganą, nieidealną, w piżamie i to takiej mi wręczał różę; mam ją nadal, uschła jak my. Mogliśmy być - razem, dla siebie, idealni, uśmiechnięci, szczęśliwi. Mogliśmy razem sypiać, uczyć się, gotować, rozmawiać. Mogliśmy i podobno obydwoje chcieliśmy tego jak niczego innego.

Za każdym razem . kiedy znajdę... teksty

smokingkilss dodano: 27 stycznia 2014

Za każdym razem,. kiedy znajdę klucz do szczęścia, to jakiś dupek wymieni zamek.

Dziecko wrzeszczy gdy się rodzi.... teksty

smokingkilss dodano: 27 stycznia 2014

Dziecko wrzeszczy gdy się rodzi. Czyżby wiedziało co je czeka?

“Im bar­dziej zna­ne są nasze... teksty

smokingkilss dodano: 27 stycznia 2014

“Im bar­dziej zna­ne są nasze wa­dy i za­lety tym moc­niej i dogłębniej można nas zranić "

Chyba sobie zrobie pauze w życiu. teksty

smokingkilss dodano: 27 stycznia 2014

Chyba sobie zrobie pauze w życiu.

“Nie lubię  kiedy wspomnienia... teksty

smokingkilss dodano: 27 stycznia 2014

“Nie lubię, kiedy wspomnienia rzucają mi się na szyję. Nie lubię płakać, kiedy widzę Twoje zdjęcia. Nie lubię w sobie tego całego sentymentu, który owe łzy mi wyciska. Nie lubię, kiedy palcami dotykam Cię tylko na tym monitorze, bo inaczej już nie mogę...”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV