głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
smokingkilss a gdy spotkała go przypadkiem nie potrafiła oderwać od niego wzroku. mimo iż go nie znała patrzyła na niego tak niebanalnie. gdy jego oczy uśmiechnęły się ona p

smokingkilss

smokingkilss.moblo.pl
a gdy spotkała go przypadkiem nie potrafiła oderwać od niego wzroku. mimo iż go nie znała patrzyła na niego tak niebanalnie. gdy jego oczy uśmiechnęły się ona przer
a gdy spotkała go przypadkiem  nie... teksty

smokingkilss dodano: 27 stycznia 2014

a gdy spotkała go przypadkiem, nie potrafiła oderwać od niego wzroku. mimo iż go nie znała, patrzyła na niego tak niebanalnie. gdy jego oczy uśmiechnęły się, ona przeraziła się ich pięknem. dreszcz przeszedł przez jej ciało tak, jakby chciał uświadomić jej, że on jest kimś więcej niż tylko przypadkowo spotkaną osobą, że on jest tym, którego tak wytrwale szukała. wtedy zrozumiała jak to jest, kiedy jedno spojrzenie może zmienić życie. zakochała się w jego uśmiechniętych oczach. zakochała się w nim.

to już rok  a Ty nadal całujesz... teksty

smokingkilss dodano: 27 stycznia 2014

to już rok, a Ty nadal całujesz mnie tak, jak robiłeś to po raz pierwszy, jakbyś odkrywał mnie kawałek po kawałku.

Szkoda  że nie wiesz jak cholernie... teksty

smokingkilss dodano: 27 stycznia 2014

Szkoda, że nie wiesz jak cholernie mi zależy. Szkoda, że nie widzisz mojego strachu przed utratą Ciebie. Wiesz jak się wstydzę swojej przeszłości? Wiesz jak opłakuję wszystkie serca, które zraniłam? Szkoda, że nie mogę rozdrapać mojej klatki piersiowej i pokazać jak szczere są moje uczucia./esperer

okochaj mnie różną   brzydką... teksty

smokingkilss dodano: 27 stycznia 2014

okochaj mnie różną - brzydką, krzykliwą i skłonną do płaczu, jaka jestem, kiedy wędruję po ciemnych zakamarkach pamięci, gdzie piętrzą się przykryte zakurzoną czarną płachtą skrzynki złych myśli i złych uczynków, rozpadające się, z ostrymi kantami... Natykam się na nie, kaleczę czoło, palce u nóg i klnę przez zęby... Myślisz, że jestem dobra, a tak naprawdę też zła, niesprawiedliwa, nieszczęśliwa. Łatwo pokochać piękną, ale taką?

  Teraźniejszość to ty.  Przez... teksty

smokingkilss dodano: 27 stycznia 2014

- Teraźniejszość to ty. Przez chwilę milczała. W końcu odezwała się drżącym głosem : - I przyszłość, jeżeli zechcesz. - Tak. Poproszę.

 Jeśli to jest coś warte  to nigdy... teksty

smokingkilss dodano: 27 stycznia 2014

"Jeśli to jest coś warte, to nigdy nie jest za późno, ani nigdy za wcześnie jak w moim przypadku, by być osobą, którą chcesz być. Nie ma limitu czasu. Przestajesz, kiedy chcesz. Możesz się zmienić albo nie. Tu nie ma zasad. Możemy uczynić z siebie coś najlepszego lub najgorszego."

Miłość pojawia się wtedy  gdy... teksty

smokingkilss dodano: 27 stycznia 2014

Miłość pojawia się wtedy, gdy zakochujesz się w tym, co niedoskonałe w drugiej osobie, a nie w tym, co już jest idealne.

 I ślubuję Ci robienie herbaty z... teksty

smokingkilss dodano: 27 stycznia 2014

"I ślubuję Ci robienie herbaty z miodem i cytryną na przeziębienie, pieczenie ulubionego ciasta w niedzielę i podawanie wody na kaca, do końca życia. ” — Kocham Cię.

Nie przewrócę się  nawet się... teksty

smokingkilss dodano: 27 stycznia 2014

Nie przewrócę się, nawet się kurwa nie potknę.

idealne.. teksty smokingkilss dodał komentarz: idealne.. do wpisu 27 stycznia 2014
Nie będę za Tobą płakać. Nie... teksty

smokingkilss dodano: 27 stycznia 2014

Nie będę za Tobą płakać. Nie zamknę się w pokoju i nie puszczę melancholijnych piosenek, bo znowu Cię nie ma. Odszedłeś? Trudno, widocznie tak miało być. To nie to, że ja jestem niewystarczająco dobra, tylko Ty jesteś wystarczająco głupi, aby wybrać łatwiejszą opcję i po prostu pójść tam, gdzie nie trzeba się starać./esperer

Otworzyłam przed Tobą moje serce.... teksty

smokingkilss dodano: 27 stycznia 2014

Otworzyłam przed Tobą moje serce. Potrafiłam przyjść do Ciebie o każdej porze dnia i nocy. Zgadzałam się na każdą, nawet absurdalną propozycję z Twoich ust. Bolało. Płakałam całymi nocami, a następnego dnia wyglądałam jak zombie. Pozwalałam Ci na rozstania i powroty. Zmieniłeś się. Uwierzyłam, że będzie dobrze. Dawałeś z siebie wszystko, jak na początku. Twój dotyk był tak samo ciepły, a słowa łaskotały moją duszę. Myślałam, że wyrosłeś z bycia skurwielem. Och, jak bardzo się myliłam. Dlaczego jestem taka głupia? To pewnie był kolejny, misterny plan. Bawisz się mną. Znowu nie ma Cię, gdy powinieneś być obok. Podobno 'załatwiasz sprawy'. Pewnie wolałabym nie wiedzieć jakie. Jestem na ostatnim miejscu. Dobrze ustawiłeś sobie priorytety. Pomagałam Ci, gdy miałeś problemy, a teraz gdzie jesteś? Zapomniałeś, jak się ułożyło. Mogłam się spodziewać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV