głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
skeptical 1. Dużo się zmieniło wiele posypało a jeszcze więcej rzeczy nie zostało rozstrzygniętych. W końcu zebrałam się w sobie i stwierdziłam ' już czas'. Pomimo ogromn

skeptical

skeptical.moblo.pl
1. Dużo się zmieniło wiele posypało a jeszcze więcej rzeczy nie zostało rozstrzygniętych. W końcu zebrałam się w sobie i stwierdziłam ' już czas'. Pomimo ogromnego b
1. Dużo się zmieniło  wiele... teksty

skeptical dodano: 28 października 2012

1. Dużo się zmieniło, wiele posypało, a jeszcze więcej rzeczy nie zostało rozstrzygniętych. W końcu zebrałam się w sobie i stwierdziłam ' już czas'. Pomimo ogromnego bólu jaki przysparza mi podupadające zdrowie poszłam tam. Pełno ludzi, oczywiste. Wszyscy sprzątają marmurowe pomniki, dzieci biegają z uśmiechem na twarzy, a jeszcze inni rozmawiają z rodziną przybyłą na ten zbliżający się dzień. Patrzę na to wszystko w milczeniu, biorę duży haust powietrza i idę w stronę, gdzie pochowano Jego ciało. Zgarniam pozostałe resztki jesieni z marmurowych płyt i z lekkim uśmiechem na twarzy wypowiadam 'cześć kochany, tęskniłeś?'. Nigdy nie wiem jak zacząć, zawsze łzy przeszkadzają mi w podjęciu zdania, a serce jest nimi zalewane. Opowiadam mu jak jest, plotki i jakie gry właśnie trafiły na rynek. Był maniakiem wojennych akcji.

2. Zajmuje mi to wiele czasu  tak... teksty

skeptical dodano: 28 października 2012

2. Zajmuje mi to wiele czasu, tak bardzo tęsknie za Nim, tak bardzo chciałabym żeby tu był i przytulił mnie najmocniej jak tylko potrafi. Wiem, że to niemożliwe. Wiem, że gdy opowiadam mu wszystko, On jest obok i słucha. Wiem, że także chciałby tu być. Brakuje mi Go cholernie, jak Orfeuszowi ukochanej Eurydyki. Stoję jeszcze chwilę w ciszy, kładę białą różę i odchodzę z echem za plecami 'do zobaczenia'.

tego dnia na ostatniej lekcji miała... teksty

skeptical dodano: 27 października 2012

tego dnia na ostatniej lekcji miała odbyć się Nasza klasowa dyskusja.zajęłam miejsce pod oknem i wkładając słuchawki w uszy,zlekceważyłam wszystkie te bzdury.na środek klasy wyszły dwie dziewczyny,otwierając przed Nami plakat,na którym narysowały żyletkę ociekającą krwią.u samej góry widniało hasło: "tnę się, bo pomaga. pomaga, więc się tnę".wyłączyłam muzykę próbując przysłuchać się pytaniom, które zadawały." wydaję Mi się,że ludzie tną się dla szpanu.mogą to później pokazać innym.zdobyć respekt." powiedziała jedna z nich. "spotkałaś na swojej drodze człowieka,który szedł z podwiniętymi rękawami ukazując ból,który codziennie sobie zadaje? a może widziałaś jego zdjęcia,które publikuje w sieci? " pytałam. "ludzie zadają sobie ból,bo w pewnym sensie jest to dla Nich jedyna pomoc jaką widzą.dla niektórych jest to alkohol,dla jeszcze innych prochy" powiedziałam patrząc, jak milczy. "to dlaczego się nie zabiją?" zapytała. "bo kochają " rzekłam kończąc dyskusję. [yezoo ]
Autor cytatu: yezoo

Kochanie  nie śnię już o Tobie.... teksty

skeptical dodano: 10 października 2012

Kochanie, nie śnię już o Tobie. Zapomniałam. Odwyk od Ciebie był piekłem, teraz jest niebem..

Nie wiem czy doznałam w życiu formy... teksty

skeptical dodano: 8 października 2012

Nie wiem czy doznałam w życiu formy miłości do innych, czy to, co nazywałam miłością naprawdę nią było, czy kiedykolwiek byłam zakochana, czy czułam w sobie bicie serca ukochanej osoby. Nie jestem pewna czy poprawnie zdefiniowałam to skomplikowane uczucie i przyznałam się do niego przed samą sobą i Jego twarzą. Co jeśli się myliłam? Jeśli nadal zakamarki słowa kocham nie są mi poznane? Jeśli doznałam złudzenia szczęścia smagana wiatrem przewrotnego uczucia?. Na koniec pozostaje jedno, ważne pytanie -czy w ogóle potrafię kochać kogoś tak, jak na przykład wieczną towarzyszkę muzykę ?. Permanentnie zadaję sobie te pytania,oczekując odpowiedzi od samej siebie, jakichkolwiek wyjaśnień na obojętność wobec tej niepewności. Wspaniale wpisuje się tutaj odpowiedź na wszystko- nie wiem..

Rzadko piszę  nie mam weny choć w... teksty

skeptical dodano: 6 października 2012

Rzadko piszę, nie mam weny choć w środku jest tak wiele powikłanych emocji. Nie potrafię ich wyrazić nawet jednym sensownym zdaniem. Gubię się w uczuciach, tracąc jedną nitkę za drugą trafiam na sam koniec labiryntu własnego ja. Nie uśmiecham się już tak często, iskierki szczęścia znajdujące się w moich oczach z byle jakiego powodu, wygasły, marzenia rozpierzchły się w czterech ścianach pokoju przesiąkając każdy milimetr zimnych ścian. Pusto, tylko ja i masa wspomnień. Czasami jakaś nuta zagłuszy krzyk samotności, a me ciało porwie do tańca. Czuję się jak żyjący trup, tylko zamiast gnijącego ciała mam rozkładające się uczucia..

miazga.. teksty skeptical dodał komentarz: miazga.. do wpisu 3 października 2012
Uśpione pod ogromem dni i poddane... teksty

skeptical dodano: 1 października 2012

Uśpione pod ogromem dni i poddane narkozie bólu niespodziewanie drgnęło. Zaczęło bić, powoli, ostrożnie podając kolejną dawkę ekscytacji jaką daje mu Jego spojrzenie.Pochłonięte Jego osobą nasyca się każdym ruchem, słowem, uśmiechem, spojrzeniem. Wybudzone spod sterty cierpienia, chwyta każdą odrobinkę szczęścia, niczym gitarzysta struny. Dokładnie, zaczyna grać własną melodią, ale nadal z ponurymi nutami. Wie jak zostało zranione, zabite i pogrzebane. Wciąż pamięta, jak wielkim bólem jest miłość..

Naprawdę sądzisz  że mnie znasz?... teksty

skeptical dodano: 24 września 2012

Naprawdę sądzisz, że mnie znasz? Dałeś się nabrać. Codzienna maska wykreowana z szerokim uśmiechem na mordce jest perfekcyjną imitacją. Jesteś naiwny.. tak jak reszta ludzi mijająca mnie na ulicy.

Podobno w tym wieku powinnam... teksty

skeptical dodano: 18 września 2012

Podobno w tym wieku powinnam wiedzieć czego chcę, jak ma wyglądać moje życie, planować każdy szczegół, a jednak tak nie jest. Nie wiem co będzie jutro, a co dopiero za kilka lat. Nie mam pojęcia czego oczekuję od życia, ludzi, którzy się w nim znajdują. Nie planuję nic na dłuższą metę, kto wie co przyniesie kolejny dzień? Jeśli znajdziesz człowieka, który zna prawdę kryjącą się każdego ranka kolejnego dnia, to proszę powiedz mu, że jest bardzo smutną istotą..

Chłodny czerwcowy ranek  godzina w... teksty

skeptical dodano: 2 września 2012

Chłodny czerwcowy ranek, godzina w której ludzie budzą się do pracy,a dzieciaki przeżywają ostatnie godziny sennych marzeń i.. Jego urodziny. Po nieprzespanej nocy stoję pośród mgły i cmentarnej ciszy nad Jego grobem, ściskając bezradnie w ręku fotografię z sylwetką, którą tak kocham. Tęsknota spływa po twarzy, a serce łamie się pod ciężarem ogromnego bólu z braku Jego obecności. Dużo zdrowia, szczęścia, miłości, kasy, zabawy, alkoholu.. Tak bardzo chciałabym Ci teraz tego życzyć. Dlaczego Cię nie ma? Dlaczego odszedłeś tak nagle, pozostawiając samą pośród setek pytań? Moje serce straciło przyjaciela, a dusza skrawek siebie ..

wolność? stawiam ją na pierwszym... teksty

skeptical dodano: 28 sierpnia 2012

wolność? stawiam ją na pierwszym miejscu. jest priorytetem. nie nadaję się do związku. nie jestem w stanie oddać się komuś stuprocentowo. nie potrafię tłumaczyć się z każdego ruchu, każdej myśli i każdego wypowiedzianego słowa. nie umiem być osaczona. wiedzieć, że jestem dla kogoś, że muszę być w pełni ogarnięta i świadoma. nie lubię być podporządkowana. kocham pełną swobodę - może dlatego idealnie czułam się przy Tobie, bo mimo wszystko - zawsze miałam możliwość własnego wyboru, i nigdy nie poczułam się ograniczona Twoją osobą, nigdy. / veriolla

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV