głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sensiblesxd Ona na dźwięk jednej piosenki uśmiech potrafi zamienić na smutek a nawet łzy. Ta melodia która kojarzy się tylko z jednym i ten tekst który gra tu najważniejszą

sensiblesxd

sensiblesxd.moblo.pl
Ona na dźwięk jednej piosenki uśmiech potrafi zamienić na smutek a nawet łzy. Ta melodia która kojarzy się tylko z jednym i ten tekst który gra tu najważniejszą rol
Ona na dźwięk jednej piosenki... teksty

sensiblesxd dodano: 18 luty 2012

Ona na dźwięk jednej piosenki uśmiech potrafi zamienić na smutek, a nawet łzy. Ta melodia, która kojarzy się tylko z jednym i ten tekst, który gra tu najważniejszą rolę. To dziwnie jak jedna piosenka potrafi na nią wpłynąć..

Kolejny raz zrujnował mi wszystko to... teksty

sensiblesxd dodano: 15 luty 2012

Kolejny raz zrujnował mi wszystko to co budowałam od tygodni- jednym ruchem..

Cieszę się  że są wokoło ludzie... teksty

sensiblesxd dodano: 14 luty 2012

Cieszę się, że są wokoło ludzie, których mogę nazwać mianem "przyjaciela". Cudowna jest świadomość, że cokolwiek by się nie stało- jest numer, pod który zawsze ktoś się zgłosi, że są drzwi, które zawsze się otworzą gdy zapukam. Podziwiam ich za to, że choć mają dość swoich problemów, to i tak mnie nie odrzucą. Robią wszystko bym była szczęśliwa, starają się jak tylko mogą, żebym chodziła uśmiechnięta. Niektórzy nawet są w stanie zabić kogoś, kto mnie zranił. Są jak takie aniołki, które zawsze są blisko i się o mnie troszczą. Naprawdę dużo łatwiej się żyje, mając obok ludzi, którzy są zawsze, nawet gdy kompletnie na to nie zasługuje, a co najważniejsze nie odchodzą nawet wtedy kiedy powiem im, że ich nie potrzebuję, że sama dam sobie radę. Choć w moim życiu dużo takich osób już odeszło, to wiem, że zostają tylko Ci prawdziwi, najlepsi.Nie wiem jak mam Im dziękować za to wszystko co dla mnie robią. Nawet nie wiem czy warto się tak o mnie martwić. Ale wiem jedno-nigdy za nic ich nie oddam

Bardzo często negatywnie zaskakuje... teksty

sensiblesxd dodano: 13 luty 2012

Bardzo często negatywnie zaskakuje osoba, po której byśmy się po prostu nie spodziewali.. Przykre uczucie.

Kolejny wieczór pełen rzucających... teksty

sensiblesxd dodano: 12 luty 2012

Kolejny wieczór pełen rzucających się przed oczami wspomnieć połączone z codziennymi przemyśleniami. Jak co wieczór wracam pamięcią do niektórych dawno minionych chwil w moim życiu.Tak miło od czasu do czasu powspominać jak to kiedyś było fajnie. Niestety po tych wszystkich wspaniałych chwilach pozostały tylko zdjęcia i najlepsze momenty zapisane w pamięci. Mimo, że to wszystko już dawno minęło, cieszę się, że przeżyłam tylko cudownych chwil i przygód w życiu.. Niezmiernie cieszę się, że mam co wspominać..

W tym momencie mam wielką ochotę... teksty

sensiblesxd dodano: 11 luty 2012

W tym momencie mam wielką ochotę stąd wyjść, trzasnąć drzwiami i pójść gdziekolwiek. Najlepiej jak najdalej stąd..Zostawić tutaj to wszystko, zniknąć tak po prostu. Nie po to, żeby zobaczyć czy komuś będzie mnie brakowało, ale po to, by móc żyć gdzieś indziej. Gdzieś, gdzie wszystko jest inne, gdzie będę mogła być sobą i w miejscu gdzie wreszcie nie będę musiała tego wszystkiego tutaj znosić..Przecież to tylko jeden krok, a tak trudno go zrobić..Za każdym razem, gdy o tym myślę, strach zaczyna mną władać i nie wiem co robić, ale wiem że nadejdzie taka chwila.. po prostu wyjdę.

I wiesz? Są chwile  że zastanawiam... teksty

sensiblesxd dodano: 9 luty 2012

I wiesz? Są chwile, że zastanawiam się co by było, gdyby to wszystko potoczyło się inaczej? Gdybyś nie dowiedział się tego od kogoś..Ciekawi mnie czy byłoby teraz tak jak wcześniej? Czy potrafilibyśmy ciągnąć tą znajomość cały czas? Czy rozmawialibyśmy godzinami o wszystkim i o niczym? Pomagalibyśmy sobie nawzajem w trudnych chwilach? Walczylibyśmy tak jak kiedyś o naszą przyjaźń?

i to też    teksty sensiblesxd dodał komentarz: i to też ^^ do wpisu 9 luty 2012
jejku uwielbiam to :  teksty sensiblesxd dodał komentarz: jejku uwielbiam to :) do wpisu 9 luty 2012
Budząc się codziennie rano mam... teksty

sensiblesxd dodano: 8 luty 2012

Budząc się codziennie rano mam nadzieję, że będzie to dzień, w którym przestanę wmawiać wszystkim dookoła, jak to u mnie nie jest "dobrze". Te odpowiedzi dla mnie stały się już rutyną. Zawsze, gdy ktoś pyta zwykłe " co u Ciebie" ja automatycznie odpowiadam " jest ok". Naprawdę jest mało osób, które widzą chociażby po moich oczach, że coś nie gra.. Marzę o tym, by wreszcie przestać udawać, by móc z czystym sumieniem powiedzieć że jest dobrze. Osiągalne ?

i tak Ty jesteś w tym lepsza :  teksty sensiblesxd dodał komentarz: i tak Ty jesteś w tym lepsza :) do wpisu 8 luty 2012
I chyba najgorszym uczuciem jakie... teksty

sensiblesxd dodano: 7 luty 2012

I chyba najgorszym uczuciem jakie może spotkać człowieka jest chwila, w której od dawna bliska, zaufana osoba, którą uważaliśmy za przyjaciela okazuje się być kimś całkiem innym. Wydawało się, że jest to osoba, w której zawsze wiedzieliśmy, że znajdziemy wsparcie, pomoc, bezpieczeństwo i nawet pojawiła się mała iskierka nadziei, że wyjdzie z tego coś poważniejszego.Niewyobrażalnie przykre jest patrzenie na taką osobę, która kompletnie nie zważa uwagi na nasze uczucie i nie reaguje nawet na łzy. Nadzieja właśnie ma to do siebie, że często potem spotyka nas duże rozczarowanie, ale jednak naiwność nie zna granic. Może to czas, by spojrzeć trochę inaczej na świat? By dostrzec piękno, które w sobie kryje i żyć chwilą, która tak szybko przemija.. ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV