głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
selfsufficientbitch dlaczego ciągle myśli o Nim zaplątają moją głowę? wytłumaczy mi to ktoś do cholery jasnej! przecież mnie to wszystko już przerasta o czymkolwiek nie pomyślę cok

selfsufficientbitch

selfsufficientbitch.moblo.pl
dlaczego ciągle myśli o Nim zaplątają moją głowę? wytłumaczy mi to ktoś do cholery jasnej! przecież mnie to wszystko już przerasta o czymkolwiek nie pomyślę cokolwiek
dlaczego ciągle myśli o Nim... teksty

selfsufficientbitch dodano: 6 kwietnia 2011

dlaczego ciągle myśli o Nim zaplątają moją głowę? wytłumaczy mi to ktoś, do cholery jasnej! przecież mnie to wszystko już przerasta, o czymkolwiek nie pomyślę, cokolwiek nie zrobię to od razu kojarzy mi się z Nim. / selfsufficientbitch.

powiedz mi tylko skarbie czy... teksty

selfsufficientbitch dodano: 6 kwietnia 2011

powiedz mi tylko skarbie, czy chociaż coś jeszcze dla Ciebie znaczę. czy odgrywam choćby minimalną rolę w Twoim życiu. / selfsufficientbitch.

wiem że nigdy nie będę... teksty

selfsufficientbitch dodano: 3 kwietnia 2011

wiem, że nigdy nie będę perfekcyjna. ale kto mnie pokocha taką, jaką jestem? bo nie sztuka pokochać osobę idealną i piękną, ale sztuką dopiero jest pokochać taką idiotkę jak ja. / selfsufficientbitch.

po tym wszystkim co mi zrobiłeś ja... teksty

selfsufficientbitch dodano: 3 kwietnia 2011

po tym wszystkim co mi zrobiłeś, ja nadal Cię kocham chuju i nikt nie potrafi mi wytłumaczyć, dlaczego tak jest. / selfsufficientbitch.

dziś spotkałam Cię pierwszy raz od... teksty

selfsufficientbitch dodano: 3 kwietnia 2011

dziś spotkałam Cię pierwszy raz od ponad tygodnia. serce zaczęło mi bić milion razy szybciej, bo od razu przypomniały mi się wszystkie chwile związane z Tobą. myślałam, że rozpierdoli mnie od środka, co prawda zamieniliśmy parę pustych i nic nieznaczących słów, ale zachowywałeś się tak, jakbyś mnie nie znał. znowu poczułam, jak wiele nadal dla mnie znaczysz, a już myślałam, że zaczęło mi przechodzić.. / selfsufficientbitch.

tak dokładnie.. ja też go dziś zobaczyłam i o masakra. tak trzeba dać radę    teksty selfsufficientbitch dodał komentarz: tak, dokładnie.. ja też go dziś zobaczyłam i o, masakra. tak, trzeba dać radę ;) ;* do wpisu 3 kwietnia 2011
dziękuję  teksty selfsufficientbitch dodał komentarz: dziękuję ;* do wpisu 3 kwietnia 2011
dzisiejsza religia wywołała u nas... teksty

selfsufficientbitch dodano: 29 marca 2011

dzisiejsza religia wywołała u nas całkowitą zmianę planów. od tygodnia robiliśmy palmę, tak jak pani nam kazała, ale dzisiaj nie wiadomo z jakiego powodu z inicjatywy dziewczyn postanowiliśmy ją rozwalić. napływało wiele pomysłów, jednak ksiądz wymyślił ten najlepszy. mieliśmy problem, skąd wziąć pieniądze na bibuły, ale ksiądz pożyczył nam bez problemu. poleciałyśmy szybko po bibuły i zaczęłyśmy od nowa. jesteśmy po prostu hardcoreami! a nasza wychowawczyni jak się dowie to chyba nas zje, ale to nie szkodzi, przeżyjemy przecież. po prostu za takie akcje uwielbiam moją klasę! / selfsufficientbitch.

tak ale przyjdzie za jakiś czas ten moment że wymiękniesz... ja tak miałam. teksty selfsufficientbitch dodał komentarz: tak, ale przyjdzie za jakiś czas ten moment, że wymiękniesz... ja tak miałam. do wpisu 29 marca 2011
skłamałabym mówiąc że nic mnie... teksty

selfsufficientbitch dodano: 29 marca 2011

skłamałabym mówiąc, że nic mnie już nie obchodzisz, ale też nie powiem jak mi Ciebie brak, bo nie ma takich słów. / selfsufficientbitch.

no spróbuj spróbuj  ja się cały czas staram no i prawie zaczyna wychodzić  teksty selfsufficientbitch dodał komentarz: no spróbuj, spróbuj ;) ja się cały czas staram no i prawie zaczyna wychodzić ;) do wpisu 28 marca 2011
 władza i kasa tylko to się liczy... teksty

selfsufficientbitch dodano: 28 marca 2011

- władza i kasa, tylko to się liczy w dzisiejszych czasach. - a gdzie w tym wszystkim, przepraszam bardzo jest miłość? - no, jeśli chodzi o seks to bez jakiejkolwiek lojalności, a miłości to nie ma. - jak to nie ma? - normalnie, dzisiejszej młodzieży potrzebny jest partner tylko do tego, żeby mieć się z kim przespać. / selfsufficientbitch.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV