głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
selfsufficientbitch już nie chcę żebyś mnie kochał. na prawdę zdałam sobie sprawę z tego że to nierealne. ale wytłumacz mi do cholery dlaczego tak mnie potraktowałeś. selfsufficien

selfsufficientbitch

selfsufficientbitch.moblo.pl
już nie chcę żebyś mnie kochał. na prawdę zdałam sobie sprawę z tego że to nierealne. ale wytłumacz mi do cholery dlaczego tak mnie potraktowałeś. selfsufficientb
już nie chcę żebyś mnie kochał.... teksty

selfsufficientbitch dodano: 28 marca 2011

już nie chcę, żebyś mnie kochał. na prawdę zdałam sobie sprawę z tego, że to nierealne. ale wytłumacz mi do cholery, dlaczego tak mnie potraktowałeś. / selfsufficientbitch.

ej koleś Ty jesteś genialny DD  teksty selfsufficientbitch dodał komentarz: ej koleś, Ty jesteś genialny ;DD ;) do wpisu 28 marca 2011
boskie! powaliło mnie to normalnie  teksty selfsufficientbitch dodał komentarz: boskie! powaliło mnie to normalnie ;) do wpisu 28 marca 2011
czy to że Cię kocham i to że ty... teksty

selfsufficientbitch dodano: 28 marca 2011

czy to, że Cię kocham i to, że ty od jakiegoś czasu udajesz, że mnie nie znasz od razu oznacza, że nie mogę żyć normalnie? dla wielu to właśnie to oznacza, ale ja to pierdolę! od dzisiaj przestaję się tym przejmować i będę żyła tak, jakby Ciebie wcale nie było na tym świecie. może mi się w końcu to uda. / selfsufficientbitch.

słyszałam gdzieś ostatnio że jak... teksty

selfsufficientbitch dodano: 26 marca 2011

słyszałam gdzieś ostatnio, że jak ludzie się kłócą ze sobą to znaczy, że im na sobie zależy, że to, co dzieje się z drugim człowiekiem nie jest im obojętne. teraz już wiem, dlaczego tak często się kłóciliśmy. Tobie już przestało zależeć i teraz już w ogóle ze sobą nie rozmawiamy. no, bo przecież to, że mi zależy nie ma już żadnego znaczenia. / selfsufficientbitch.

trzeci weekend kwietnia miał to... teksty

selfsufficientbitch dodano: 21 marca 2011

trzeci weekend kwietnia, miał to być najcudowniejszy, najmilszy weekend we czwórkę. powtórka z zeszłorocznego ostatniego weekendu maja, który był mega zajebisty. ale oczywiście wszystkie plany poszły się jebać. jednak same we dwie i tak zrobimy wixę roku, najebiemy się i będziemy całą noc gadały o tych pojebanych samcach. to będzie nasz weekend, gdzie nikt nie będzie miał prawa nam go zepsuć. musimy pokazać, że bez was też potrafimy. / selfsufficientbitch.

dziękuję   teksty selfsufficientbitch dodał komentarz: dziękuję ;** do wpisu 21 marca 2011
no siema siema dziewczęta   teksty selfsufficientbitch dodał komentarz: no siema siema dziewczęta ;** do wpisu 21 marca 2011
nadszedł kolejny wieczór i znów... teksty

selfsufficientbitch dodano: 21 marca 2011

nadszedł kolejny wieczór i znów nie mogę zasnąć. wina jest w tym, że codziennie pisałeś mi na dobranoc esemesa, pomijając już to, że cały dzień praktycznie ze sobą pisaliśmy. od wtorku się to zmieniło i właśnie od wtorku z moim snem jest coraz gorzej, bo ciągle myślę o Tobie, a Ty się nawet słowem nie odzywasz. / selfsufficientbitch.

prawda jest taka że mogłabym w 5... teksty

selfsufficientbitch dodano: 20 marca 2011

prawda jest taka, że mogłabym w 5 minut rozwalić Twój związek z nią. jednak kocham Ciebie tak bardzo, że na Twoim szczęściu zależy mi bardziej, niż na moim własnym. / selfsufficientbitch.

5 13 marca to najlepszy tydzień... teksty

selfsufficientbitch dodano: 20 marca 2011

5-13 marca to najlepszy tydzień mojego życia. chociaż przez parę dni mogłam być tak cholernie szczęśliwa w Twoich ramionach. mogłam poczuć Twoje słodkie usta na moich, dotyk Twoich delikatnych rąk na całym moim ciele. niestety to już nigdy się nie powtórzy, a przez chwilą miałam taki mały promień nadziei, że coś z tego wyjdzie. / selfsufficientbitch.

jeszcze ostatnio kiedy płakałam Ty... teksty

selfsufficientbitch dodano: 20 marca 2011

jeszcze ostatnio, kiedy płakałam Ty przytuliłeś mnie tak mocno i pocieszałeś, robiłeś wszystko, żebym się uśmiechnęła. a teraz? teraz płaczę właśnie z Twojego powodu, a Ty masz to w dupie. / selfsufficientbitch.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV