głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
selektywnie Lekcja numer jeden: zawsze sprawiaj wrażenie jakby nic a przede wszystkim nikt nie był w stanie wytrącić cię z równowagi zrozumiałaś? Lekcja numer dwa: zachowuj

selektywnie

selektywnie.moblo.pl
Lekcja numer jeden: zawsze sprawiaj wrażenie jakby nic a przede wszystkim nikt nie był w stanie wytrącić cię z równowagi zrozumiałaś? Lekcja numer dwa: zachowuj się
Lekcja numer jeden: zawsze sprawiaj... teksty

selektywnie dodano: 12 stycznia 2015

Lekcja numer jeden: zawsze sprawiaj wrażenie, jakby nic, a przede wszystkim nikt nie był w stanie wytrącić cię z równowagi, zrozumiałaś? Lekcja numer dwa: zachowuj się zawsze tak, jakbyś się świetnie bawiła.

Nie może być dla kobiety większej... teksty

selektywnie dodano: 12 stycznia 2015

Nie może być dla kobiety większej udręki niż mężczyzna, który jest tak dobry, tak wierny, tak kochający, tak niepowtarzalny i który nie oczekuje żadnych przyrzeczeń. Po prostu jest i daje jej pewność, że będzie na wieczność. Boisz się tylko, że ta wieczność bez tych wszystkich standardowych obietnic będzie krótka.

Ale od złych słów  które się... teksty

selektywnie dodano: 12 stycznia 2015

Ale od złych słów, które się usłyszało, nie można się uratować, choć tak bardzo by się chciało. Niby wszystko wraca do normy, pojednanie następuje, ale ponad tymi słowami, które się tymczasem zagnieżdżają głęboko, na dnie duszy. I czekają, by w odpowiedniej chwili powrócić i znów coś znaczyć, znów coś niszczyć, i powtarzać się tak długo, aż rozpadnie się wszystko, jak złudzenie.

Prawdziwy związek zaczyna się wtedy... teksty

selektywnie dodano: 12 stycznia 2015

Prawdziwy związek zaczyna się wtedy, gdy kończy się faza randek, a odświętność tonie  często bezpowrotnie  w rutynie codzienności i niezauważalnie dla wielu przeistacza się w przyzwyczajenie, a mężczyźni zamiast kwiatów zaczynają kupować warzywa. Żeby tego chcieć, trzeba kochać.

Pierwszy papieros za ich miłość.... teksty

selektywnie dodano: 12 stycznia 2015

Pierwszy papieros za ich miłość. Pierwszy buch za to ,że mu zaufała , drugi za to ,że ją skrzywdził , trzeci za to, że odszedł i już nigdy nie wrócił , czwarty za jego pięknę oczy , piąty za moją naiwność. Skończył się papieros , ale zapaliła jeszcze jednego, bo to nie był koniec ej smutnej historii i wydarzeń które ją dołowały . Po godzinie skończyła się paczka fajek, tak samo jak skończyła się ich miłość.

Wiesz jak to jest  kiedy kogoś... teksty

selektywnie dodano: 12 stycznia 2015

Wiesz jak to jest, kiedy kogoś kochasz.? To tak, jakbyś mógł zmienić cały świat. Wszystko staje się lepsze. Po prostu Magia. Ale wiesz.? To jest takie ulotne... Jest, znika i pojawia się potem jeden mały płomyk nadziei- Twój Uśmiech.

leżał obok niej patrząc głęboko... teksty

selektywnie dodano: 11 stycznia 2015

leżał obok niej patrząc głęboko w oczy i ściskając jej dłoń jak tylko najmocniej potrafił wyszeptał : "właśnie tak chcę umrzeć".

Możesz spotykać ludzi lepszych ode... teksty

selektywnie dodano: 10 stycznia 2015

Możesz spotykać ludzi lepszych ode mnie, zabawniejszych ode mnie, dużo ładniejszych niż ja, ale jest jedna rzecz, którą chcę Ci powiedzieć. Zawszę będę dla Ciebie, kiedy oni Cię zostawią.

Najpierw zauracza cię pisząc te... teksty

selektywnie dodano: 9 stycznia 2015

Najpierw zauracza cię pisząc te wszystkie słodkie słówka,później nie pisze przez cały dzień,chce ci się płakać.Jego obojętność cię rani,ale myślisz pewnie jak zatęskni to napisze i dupek właśnie tak robi.A ty jak głupia cieszysz jape a potem możliwe,że znów będziesz cierpieć,a on specjalnie jest obojętny bo wie,że taki sposób na ciebie działa.Wie że cieszysz się za każdym razem gdy napisze..

Jeśli Cię boli  gdy z kimś się... teksty

selektywnie dodano: 8 stycznia 2015

Jeśli Cię boli, gdy z kimś się kłócisz, to znaczy że Ci na prawdę zależy.

Najważniejszą osobą w twoim życiu... teksty

selektywnie dodano: 7 stycznia 2015

Najważniejszą osobą w twoim życiu jest ta, która pierwsza pojawi się w twojej głowie po przeczytaniu tego zdania.

Wiem  że stałam się zimna. Cieszę... teksty

selektywnie dodano: 6 stycznia 2015

Wiem, że stałam się zimna. Cieszę się, jak głupia, gdy wiem, że jesteś gdzieś tam, wykończony myślami o mnie. Należy Ci się.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV