głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika selektywnie

jak już złapiesz to za czym tak gonisz to powiedz ile kilometrów na godzinę zapierdalałaś.

ansomia dodano: 3 godziny temu

jak już złapiesz to za czym tak gonisz, to powiedz ile kilometrów na godzinę zapierdalałaś.

i mimo że nie mówi mi słodkich słówek nie ma wpisanego dwukropka z gwiazdą obok mojego imienia nie ma opisu jak bardzo mnie kocha nie tworzy demotywatorów o szczęśliwej miłości nie pisze wierszy nie śpiewa mi piosenek nie wypisuje wszędzie mojego imienia nie ma mojego zdjęcia na tapecie nie wypisuje tysiąca smsów na dobranoc nie spędza ze mną 24h na dobę nie jestem cały dzień jedyną myślą w jego głowie bo wie że nie jestem księżniczką której do szczęścia potrzebne są te pierdoły. a mimo tego wiem jak bardzo mnie kocha i jak cholernie za mną szaleje.

ansomia dodano: 3 godziny temu

i mimo, że nie mówi mi słodkich słówek, nie ma wpisanego dwukropka z gwiazdą obok mojego imienia, nie ma opisu jak bardzo mnie kocha, nie tworzy demotywatorów o szczęśliwej miłości, nie pisze wierszy, nie śpiewa mi piosenek, nie wypisuje wszędzie mojego imienia, nie ma mojego zdjęcia na tapecie, nie wypisuje tysiąca smsów na dobranoc, nie spędza ze mną 24h na dobę, nie jestem cały dzień jedyną myślą w jego głowie bo wie, że nie jestem księżniczką, której do szczęścia potrzebne są te pierdoły. a mimo tego wiem jak bardzo mnie kocha i jak cholernie za mną szaleje.

do szczęśliwej miłości nie trzeba wiele. dwóch osób i żeby się kochali tak mocno jak siebie samych.

ansomia dodano: 3 godziny temu

do szczęśliwej miłości nie trzeba wiele. dwóch osób i żeby się kochali tak mocno jak siebie samych.

tak wiele wiary w głupoty i kłamstwa tak mało w realia bo nikt już nie wierzy w prawdę.

ansomia dodano: 3 godziny temu

tak wiele wiary w głupoty i kłamstwa, tak mało w realia, bo nikt już nie wierzy w prawdę.

lepiej byłoby gdyby matka mnie usunęła będąc w ciąży. zobacz jak byłoby pięknie. ty nigdy byś mnie nie poznał nie cierpiałabym z miłości rodzice mieliby święty spokój mama nie płakałaby po cichu bo znowu ją zawiodłam najbliżsi przyjaciele nie musieliby znosić moich wiecznych wahań nastrojów sąsiedzi nie narzekaliby że znowu włączyłam muzykę za głośno.. nawet pies cieszyłby się z tego że w końcu nikt nie podnosi na niego głosu. ale niestety mama tego nie zrobiła więc muszę radzić sobie sama. nie mam na tyle cholernej odwagi żeby połknąć garść tabletek popić alkoholem i spaść w wieczną otchłań. starczy mi tylko niebezpieczne wychylanie się przed pasami w czasie czerwonego światła mając nadzieję że w końcu mnie coś pierdolnie na amen.

ansomia dodano: 3 godziny temu

lepiej byłoby, gdyby matka mnie usunęła będąc w ciąży. zobacz, jak byłoby pięknie. ty nigdy byś mnie nie poznał, nie cierpiałabym z miłości, rodzice mieliby święty spokój, mama nie płakałaby po cichu bo znowu ją zawiodłam, najbliżsi przyjaciele nie musieliby znosić moich wiecznych wahań nastrojów, sąsiedzi nie narzekaliby, że znowu włączyłam muzykę za głośno.. nawet pies cieszyłby się z tego, że w końcu nikt nie podnosi na niego głosu. ale niestety mama tego nie zrobiła, więc muszę radzić sobie sama. nie mam na tyle cholernej odwagi, żeby połknąć garść tabletek, popić alkoholem i spaść w wieczną otchłań. starczy mi tylko niebezpieczne wychylanie się przed pasami w czasie czerwonego światła, mając nadzieję, że w końcu mnie coś pierdolnie na amen.

nie chcę tego tak zakończyć. nie musimy być razem nie musimy się przyjaźnić. wystarczy że na ulicy powiesz mi zwykłe cześć . nie udawajmy że się nie znamy.

ansomia dodano: wczoraj o 16:20

nie chcę tego tak zakończyć. nie musimy być razem, nie musimy się przyjaźnić. wystarczy, że na ulicy powiesz mi zwykłe "cześć". nie udawajmy, że się nie znamy.

powiedz co czujesz może wtedy będzie mi łatwiej.

ansomia dodano: wczoraj o 16:19

powiedz co czujesz, może wtedy będzie mi łatwiej.

teraz to tylko muszę po tobie spalić walentynkę wyjebać do śmieci misia i wyrzygać miłość. to wszystko.

ansomia dodano: wczoraj o 16:19

teraz to tylko muszę po tobie spalić walentynkę, wyjebać do śmieci misia i wyrzygać miłość. to wszystko.

a tak w ogóle mam się dobrze jeszcze o tym usłyszysz.

ansomia dodano: wczoraj o 16:18

a tak w ogóle mam się dobrze, jeszcze o tym usłyszysz.

problemy z rodzicami niepowodzenia w szkole czy pracy i faceci przez których jesteśmy w stanie odebrać sobie życie.

ansomia dodano: wczoraj o 16:18

problemy z rodzicami, niepowodzenia w szkole czy pracy i faceci, przez których jesteśmy w stanie odebrać sobie życie.

alkoholem toruje sobie drogę przez zatłoczone ulice papierosem wyznacza własną wolność  słowem akcentuje niemrawą asertywność i nadmierną dumę.

ansomia dodano: przedwczoraj o 16:47

alkoholem toruje sobie drogę przez zatłoczone ulice, papierosem wyznacza własną wolność - słowem akcentuje niemrawą asertywność i nadmierną dumę.

kocham cię tak mocno jak Kiepski swoje piwko jak Paździoch swój beret a nawet jak Boczek kilogram kiełbasy. daj wiarę stary że to kolosalne uczucie.

ansomia dodano: przedwczoraj o 16:47

kocham cię tak mocno jak Kiepski swoje piwko, jak Paździoch swój beret, a nawet jak Boczek kilogram kiełbasy. daj wiarę stary, że to kolosalne uczucie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV