głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
selektywnie Żadne z nas nie wymaże z pamięci tego co było to wszystko nigdy tak po prostu się nie skończy bo dla siebie już zawsze w jakiś sposób będziemy wspomnieniem może

selektywnie

selektywnie.moblo.pl
Żadne z nas nie wymaże z pamięci tego co było to wszystko nigdy tak po prostu się nie skończy bo dla siebie już zawsze w jakiś sposób będziemy wspomnieniem może nie
Żadne z nas nie wymaże z pamięci... teksty

selektywnie dodano: 20 luty 2015

Żadne z nas nie wymaże z pamięci tego co było, to wszystko nigdy tak po prostu się nie skończy, bo dla siebie już zawsze w jakiś sposób będziemy wspomnieniem, może nie jednym z najlepszych ale na pewno ważniejszym od pozostałych.

I kolejny raz próbujemy o sobie... teksty

selektywnie dodano: 18 luty 2015

I kolejny raz próbujemy o sobie zapomnieć, zamiast naprawić nasze błędy.

Czasami trafiasz na książkę... teksty

selektywnie dodano: 17 luty 2015

Czasami trafiasz na książkę, która przepełnia cię dziwną ewangeliczną gorliwością oraz niezachwianą pewnością, że roztrzaskany na kawałki świat nigdy już nie będzie stanowił całości, dopóki wszyscy żyjący ludzie jej nie przeczytają. Ale są też dzieła takie jak to, o których możesz opowiadać innym, książki tak rzadkie i wyjątkowe, i twoje, że dzielenie się nimi wydaje się niemalże zdradą.

Parę tygodni temu rozmawiałam z... teksty

selektywnie dodano: 17 luty 2015

Parę tygodni temu rozmawiałam z kimś, kto opowiedział mi o smutnym przypadku chłopaka, który od paru lat kocha jedną dziewczynę i robi dla niej wszystko, bez wzajemności, nie potrafiąc przestać. Poradziłam, żeby się rozerwał, poznał nowych ludzi, zasmakował uroków życia, że w ten sposób łatwo zapomni, doceni masę innych. I to było najgłupsze co dotychczas powiedziałam, dziś już wiem.

najbardziej złoszczę się wtedy gdy... teksty

selektywnie dodano: 17 luty 2015

najbardziej złoszczę się wtedy gdy siedzę spokojna i czekam aż czajnik zagwiżdżę, a gdy sobie nie radzę zaczynam sprzątać cały dom. gdy zaczynam wspominać parzę sobie duży kubek gorącej czekolady i sięgam zakamarków w poszukiwaniu czekolady, pralin czy zwykłego musu orzechowego. lubię zasypiać w makijażu i robić dziwne miny przed lustrem kiedy ładnie wyglądam, a gdy czuję odpowiedni dotyk mruczę subtelnie. wybacz, ale inna być nie potrafię. wybaczam, że nie kochasz mnie takiej.

Nigdy nie zostawiaj niczego na... teksty

selektywnie dodano: 16 luty 2015

Nigdy nie zostawiaj niczego na specjalne okazje. Żyjesz, i to jest specjalna okazja.

Czasem najlepszym wyjściem z... teksty

selektywnie dodano: 15 luty 2015

Czasem najlepszym wyjściem z sytuacji, jest pogodzenie się z rzeczywistością. Nie ma sensu walczyć z kimś, kto ma kamień, zamiast serca.

Pamiętasz tą ciszę po której... teksty

selektywnie dodano: 15 luty 2015

Pamiętasz tą ciszę po której następuje pocałunek? To jest chwila, której nie da się wymazać z pamięci. Pocałował jej usta. Oddała pocałunek z słodyczą kogoś, kto nigdy się nie całował.

Jest godzina 23 59 siedzisz na... teksty

selektywnie dodano: 11 luty 2015

Jest godzina 23;59 siedzisz na szpitalny łózku i rozmyślasz nad sensem własnego życia ,zastanawiaszsz sie czy on myśli o Tobie w każdej wolnej sekundzie czy zastanawia go gdzie teraz jestes , i co robisz ..Chcesz napisać ale co napiszesz ? "hej co tam " czy " jestem w szpitalu i lekarze dają mi marne szanse na przeżycie " piszesz to ale nie wysyłasz a czemu ? bo boisz sie że odpisze ci głupie "aha' czy coś w stylu 'wpadł bym w odwiedziny ale nie mam kiedy " .To jest strach przed tym jak cie upokarzał , jak przez niego płakałaś ,jak kłamał CI prosto w oczy ze idziez z kolegami a szedł do innej ,Ale ty głupia nadal dajesz mu szanse ,lecz on pewnie teraz bawi sie z inna w najlepsze . A ty siedzisz w tych szpitalnych czterech ścianach i jesteś bez silna , bo on już nie myśli o Tobie jak wcześniej ,a szkoda.

Kto czyta między wierszami znajduje... teksty

selektywnie dodano: 11 luty 2015

Kto czyta między wierszami znajduje to co chce.

Nigdy nie wierz w nocne rozmowy.... teksty

selektywnie dodano: 11 luty 2015

Nigdy nie wierz w nocne rozmowy. Stracą cały sens, gdy tylko wzejdzie słońce

Chujowe uczucie jak pęka Ci serce... teksty

selektywnie dodano: 10 luty 2015

Chujowe uczucie jak pęka Ci serce, prawda?
Autor cytatu: jachcenajamaice

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV