głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
selektywnie dziewczyno ogarnij się. nie wierz w Jego słowa bredzi jak każdy. nie patrz w Jego oczy to marne spojrzenie tylko zwodzi. odwróć się i idź do przodu sama. On się

selektywnie

selektywnie.moblo.pl
dziewczyno ogarnij się. nie wierz w Jego słowa bredzi jak każdy. nie patrz w Jego oczy to marne spojrzenie tylko zwodzi. odwróć się i idź do przodu sama. On się ni
dziewczyno ogarnij się. nie wierz w... teksty

selektywnie dodano: 9 luty 2015

dziewczyno,ogarnij się. nie wierz w Jego słowa - bredzi jak każdy. nie patrz w Jego oczy - to marne spojrzenie tylko zwodzi. odwróć się, i idź do przodu, sama. On się nie zmieni - będzie zawsze takim samym marnym gnojkiem. jesteś mądra, bystra i piękna - możesz mieć na pęczki takich jak On, a nawet lepszych.tak, wiem , że chcesz tylko Jego - ale to nie ma sensu. skoro Cię nie docenia, to jest frajerem. zostaw Go, kiedyś zrozumie co stracił - a wtedy Ty miniesz Go na ulicy ze szczerym uśmiechem na ustach. tak cholernie szczerym, że Go zamuruje, bo nigdy nie potrafił sprawić byś przy Nim była taka szczęśliwa.

W końcu się poddajesz. Nie walczysz... teksty

selektywnie dodano: 8 luty 2015

W końcu się poddajesz. Nie walczysz, nie krzyczysz, nie płaczesz. Patrzysz obojętnym wzrokiem na to, co Cię otacza i już nie potrafisz zrozumieć, o co było to zamieszanie. nie interesuje Cię już, czy ktoś odejdzie, albo czy może zranić. zgadzasz się na wszystko. Umarłaś.Sam przyznaj.

Nie zaczynaj czegoś  czego nie... teksty

selektywnie dodano: 8 luty 2015

Nie zaczynaj czegoś, czego nie jesteś w stanie skończyć. Nie zaczynaj czegoś, co budzi w Tobie strach. Nie zaczynaj czegoś, do czego jeszcze nie dorosłeś.

Siedzisz i myślisz nie będę... teksty

selektywnie dodano: 7 luty 2015

Siedzisz i myślisz nie będę ryczała, nie ma czym się przejmować, aż przychodzi moment kiedy wybuchasz płaczem i nie możesz się uspokoić.

Najgorszy jest strach przez utratą... teksty

selektywnie dodano: 3 luty 2015

Najgorszy jest strach przez utratą osoby, która w tak krótkim czasie stała się dla nas ważna.

Trochę się zdenerwowałam  a... teksty

selektywnie dodano: 3 luty 2015

Trochę się zdenerwowałam, a trochę mi się zrobiło smutno. Zawsze mi jest smutno, kiedy się przekonuję, że oceniłam kogoś za wysoko.

Każdy ma problemy i idzie pod... teksty

selektywnie dodano: 3 luty 2015

Każdy ma problemy i idzie pod górkę. Tylko niektórzy mają Mount Everest, a inni pagórek.

Tkwisz w czymś  nie do końca... teksty

selektywnie dodano: 2 luty 2015

Tkwisz w czymś, nie do końca będąc pewnym, że to ma sens, nie będąc pewnym, czym to jest. Szara rzeczywistość. Zgubione dusze. Jesteśmy, chociaż nie wiem na jak długo. Żyjemy, chociaż kiedyś i tak nas tutaj zabraknie. Życie to próba, trening wytrzymałości. Każde uczucie, każdy ruch uczy nad jak przeżyć. Każda łza i każdy uśmiech uświadamia nam, jak silni jesteśmy w swojej bezsilności. Uwierz, że wszystko jest po coś, że my jesteśmy po coś.

Żadna wielka miłość nie umiera do... teksty

selektywnie dodano: 28 stycznia 2015

Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza wie, jak przeżyć.

Musisz przytulić mnie tak mocno  źe... teksty

selektywnie dodano: 28 stycznia 2015

Musisz przytulić mnie tak mocno, źe poczujesz łomot łamanych żeber. 

Spróbuj nie opierać się zmianom... teksty

selektywnie dodano: 13 stycznia 2015

Spróbuj nie opierać się zmianom, które napotykasz na swojej drodze. Zamiast tego daj się ponieść życiu. I nie martw się, że wywraca się ono do góry nogami. Skąd wiesz, że ta strona, do której się przyzwyczaiłeś, jest lepsza od tej, która cię czeka?

Daj jej trochę czasu. Zrozumie swój... teksty

selektywnie dodano: 12 stycznia 2015

Daj jej trochę czasu. Zrozumie swój błąd. - W tym właśnie problem. To nie jest błąd.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV