głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
selektywnie Idę na balkon w ręku szlug telefon w drugiej i napisałbym do Ciebie ale jakoś brakuje słów zadzwoniłbym do Ciebie ale wiem że tego nie chcesz wybełkotał że Cię

selektywnie

selektywnie.moblo.pl
Idę na balkon w ręku szlug telefon w drugiej i napisałbym do Ciebie ale jakoś brakuje słów zadzwoniłbym do Ciebie ale wiem że tego nie chcesz wybełkotał że Cię k
Idę na balkon w ręku szlug... teksty

selektywnie dodano: 26 luty 2013

Idę na balkon, w ręku szlug, telefon w drugiej, i napisałbym do Ciebie, ale jakoś brakuje słów, zadzwoniłbym do Ciebie, ale wiem, że tego nie chcesz, wybełkotał, że Cię kocham, tu jest źle i serio tęsknię. / Bonson.

Zawsze jest jakieś spojrzenie... teksty

selektywnie dodano: 26 luty 2013

Zawsze jest jakieś spojrzenie , które łapie za serce .

dobrze wiesz  że z każdym dniem... teksty

selektywnie dodano: 26 luty 2013

dobrze wiesz , że z każdym dniem tracisz mnie coraz bardziej . więc , do chuja czemu z tym nic nie robisz ?

Najgorsze uczucie? Gdy wiesz że... teksty

selektywnie dodano: 26 luty 2013

Najgorsze uczucie? Gdy wiesz, że jemu nie zależy, a wciąż myślisz, że będziecie razem.

Jak co dzień z całą ekipą... teksty

selektywnie dodano: 26 luty 2013

Jak co dzień z całą ekipą spędzaliśmy popołudnie w parku. Odpalone szlugi, dobry browar, jazda na BMXach, zazwyczaj tak się bawiliśmy. Kumpel uczył mnie kolejnego triku, gdy z daleka już zauważyliśmy Jego ze swoimi Zimkami. Szanowaliśmy się, chociaż byliśmy zupełnie z innych osiedli. Akurat M y byliśmy tą ekipą, która z Nimi utrzymywała dystans wraz z odpowiednimi warunkami. Każdy z nich podszedł po kolei witając się. Nagle podszedł On wyciągając do mnie dłoń. Uśmiechnęłam się, ściskając ją na przywitanie. Po chwili zbliżył się do mnie szepcząc: pamiętasz, kiedyś witaliśmy się inaczej

 obiecaj  że w przyszłości nie... teksty

selektywnie dodano: 25 luty 2013

- obiecaj , że w przyszłości nie zapomnisz zaprosić mnie na twój ślub . - przecież ślub bez panny młodej nie może się odbyć .

nie obchodzą mnie te wszystkie... teksty

selektywnie dodano: 25 luty 2013

nie obchodzą mnie te wszystkie kłótnie one zawsze będą. Nie obchodzi mnie zdanie innych ludzi ktoś zawsze będzie przeciw. Obchodzisz mnie tylko ty i twoje uczucia

Chciałam mu wysłać prezent na... teksty

selektywnie dodano: 25 luty 2013

Chciałam mu wysłać prezent na fejsie.Był super tata, super babcia, super siostra, ale super skurwysyna jeszcze nie wymyślili.

Podziwiam dziewczyny po których nie... teksty

selektywnie dodano: 25 luty 2013

Podziwiam dziewczyny, po których nie widać, że cierpią

 PRAWDZIWY FACET nie patrzy na... teksty

selektywnie dodano: 25 luty 2013

, PRAWDZIWY FACET nie patrzy na wygląd, w dupie ma opinie innych, nie obchodzi go twój makijaż i fryzura. On po prostu Cie kocha w każdej chwili, tęskni zaraz po odejściu od Ciebie a przy Tobie zachowuje sie jak Książe z bajki . TAK, to jest PRAWDZIWY FACET .

Wiem że spieprzyłam wiele spraw... teksty

selektywnie dodano: 25 luty 2013

Wiem, że spieprzyłam wiele spraw, nie doceniałam tego uczucia i sądziłam,że ramiona innego będą tak samo ciepłe jak Twoje, a wargi tak czułe. Szukałam tego szczęścia z rąk do rąk, oddechów do oddechu i marnych szeptów. Byłam ślepa na wszystko i w pewnym momencie przestałam słuchać swojego serca,które krzyczało, wyrywało się, drapało od środka, ale ja to zagłuszałam. Przepraszam, że nie pozwoliłam nam istnieć, że szukałam wszędzie tylko nie w Tobie.

Nie zliczysz ile razy mówiłaś... teksty

selektywnie dodano: 25 luty 2013

Nie zliczysz, ile razy mówiłaś, że jest okej, a tak naprawdę rozpierdalało cię od środka. Nie zliczysz, ile razy uśmiechnęłaś się, chociaż miałaś ochotę płakać jak dziecko. Nie zliczysz, ile razy oszukiwałaś samą siebie, że on cię kocha. Nie zliczysz, ile razy spierdoliłaś coś, na czym ci cholernie zależało. Nie zliczysz, ile razy miałaś ochotę umrzeć, zapaść się pod ziemię, po prostu zniknąć. Nie zliczysz, ile razy tak bardzo pragnęłaś być szczęśliwa, a za każdym razem znowu coś stawało ci na drodze. Pewnych rzeczy nie da się policzyć, bo niektóre błędy popełniamy zbyt często.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV