głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
selektywnie good morning beautiful i love you ♥ czasami swoim charakterem niszczymy to co zbudowaliśmy sercem. Nienawidzę w sobie tego że tak szybko zaczynam zbliżać się do

selektywnie

selektywnie.moblo.pl
good morning beautiful i love you ♥
good morning beautiful i love you ♥ teksty

selektywnie dodano: 13 marca 2013

good morning beautiful, i love you ♥

czasami swoim charakterem niszczymy... teksty

selektywnie dodano: 13 marca 2013

czasami swoim charakterem niszczymy, to co zbudowaliśmy sercem.

Nienawidzę w sobie tego że tak... teksty

selektywnie dodano: 12 marca 2013

Nienawidzę w sobie tego, że tak szybko zaczynam zbliżać się do ludzi, że tak szybko przyzwyczajam się do ich obecności, ich rzuconego cześć w moją stronę, do zbitych piątek na osiedlu, do wyznań, które kierują w moją stronę, do nich samych. Nie znoszę tego, bo przecież to oczywiste, że każdy w końcu odchodzi. Czy jest to świadomy wybór czy śmierć. Ale odchodzi, a ja zostaję z coraz bardziej poszarpaną duszą.

Trudność życia polega na tym aby... teksty

selektywnie dodano: 12 marca 2013

Trudność życia polega na tym, aby odróżnić, które mosty przekraczać, a które palić.

udajemy że wszystko jest w... teksty

selektywnie dodano: 12 marca 2013

udajemy, że wszystko jest w porządku, a tak naprawdę nasze serce jest w wielkiej dupie i nie wiemy co zrobić, ze swoim życiem ..

Bawimy się w chowanego? jak mnie... teksty

selektywnie dodano: 12 marca 2013

Bawimy się w chowanego? jak mnie znajdziesz, dostanę buziaka . - Dobrze. - Będę w kuchni.

Wiesz jak to jest kiedy tracisz... teksty

selektywnie dodano: 11 marca 2013

Wiesz jak to jest, kiedy tracisz oddech, bo patrzysz na niego, a z jego zachowania wnioskujesz, że jemu już nie zależy ?

chciałabym po prostu przestać... teksty

selektywnie dodano: 11 marca 2013

chciałabym po prostu przestać myśleć. przestać cokolwiek czuć, uodpornić się na wszystko co mnie otacza. zamknąć oczy i zapomnieć o tym co sprawia ból, o ludziach za którymi tak cholernie tęsknię i o wspomnieniach do których zbyt często wracam. chciałabym choć przez chwilę czuć spokój i niczym się nie przejmować. ale wiem że pragnę niemożliwego. to tylko ciche wołanie o pomoc, bo już sama nie potrafię ogarnąć własnego życia.

nigdy nie rozumiem po co wypowiadasz... teksty

selektywnie dodano: 11 marca 2013

nigdy nie rozumiem po co wypowiadasz w moim kierunku jakiekolwiek słowa.nie musisz przysięgać mi codziennych spotkań,cudownych prezentów i bycia na wyłączność tylko dla mnie.ja tego nie potrzebuję.ja potrzebuję tylko żebyś spojrzał mi prosto w oczy,bez wahania powiedział:zaopiekuję się Tobą, i nie skrzywdzę,nigdy tylko tyle,to przecież nie tak dużo.nie kochaj mnie za pięknie pomalowane, długie rzęsy kochaj mnie za oczy,te zapłakane,czy niewyspane.nie kochaj mnie za wygląd na imprezie kochaj mnie za rozciągnięty dres i dużą bluzę,gdy siedzę w domu.nie kochaj mnie za słodkie słówka kochaj mnie za kurwa,które podobno tak fajnie przeciągam.nie kochaj mnie za kulturalne zachowanie na kameralnym przyjęciu kochaj mnie za tańczenie w płatkach śniegu,z butelką wódki.nie kochaj mnie za to jaka bywam a za to jaka jestem.pytasz jak ja się wtedy czułam szczerze?czułam się jak pies,którego właściciel przywiązał do drzewa,bo mu się znudził.

Wglądasz jak miłość. Spadam stąd. teksty

selektywnie dodano: 11 marca 2013

Wglądasz jak miłość. Spadam stąd.

Może myślisz że to dla mnie... teksty

selektywnie dodano: 11 marca 2013

Może myślisz, że to dla mnie łatwe, ale tracę oddech , gdy widujemy się przypadkiem.

Szczerze? Chcesz znać prawdę i... teksty

selektywnie dodano: 10 marca 2013

Szczerze? Chcesz znać prawdę i wyłącznie szczerą prawdę? To proszę Cię bardzo, ale nie licz na żaden szacunek więcej z mojej strony. Tak, właśnie teraz w to sobotnie, ciepłe popołudnie zawiodłam się na Tobie. Wykreślam Cię z mojego życia na zawsze. Nie pytaj się mnie o co chodzi, Ty sam doskonale wiesz. Dałeś słowo, że tu będziesz, że teraz będziesz przy mnie, że nadrobimy stracony czas, a gdzie do cholery jesteś? Wysyłam do Ciebie wiadomości - dochodzę. Dzwonię? Poczta się nagle włącza. Więc o co w tym wszystkim chodzi, możesz mi to powiedzieć? Naprawdę nie rozumiem Twojego postępowania, ale wiem jedno. Ja nie będę chciała słuchać Twoich wyjaśnień, nie. Dla mnie za chwilę będziesz skończonym rozdziałem, dupkiem i egoistą. Nie będzie mnie nic obchodziło, co będziesz próbował mi wmówić. Daję Ci ostatnią szansę. Masz się odezwać, inaczej później zobaczysz jaka potrafię być. Nie będę, ani miła, ani uśmiechnięta. Tak przyjaciele nie postępują. Nie wystawiają kogoś na kim im zależy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV