głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
selektywnie Nosiła Cię 9 miesięcy pod sercem w ciąży dostała rozstępów i bóli kręgosłupa.Straciła dawną figurę. Zarywała przez Ciebie noce nie miała czasu dla siebie płakał

selektywnie

selektywnie.moblo.pl
Nosiła Cię 9 miesięcy pod sercem w ciąży dostała rozstępów i bóli kręgosłupa.Straciła dawną figurę. Zarywała przez Ciebie noce nie miała czasu dla siebie płakała razem z
Nosiła Cię 9 miesięcy pod sercem w... teksty

selektywnie dodano: 10 marca 2013

Nosiła Cię 9 miesięcy pod sercem,w ciąży dostała rozstępów i bóli kręgosłupa.Straciła dawną figurę. Zarywała przez Ciebie noce,nie miała czasu dla siebie,płakała razem z Tobą,gdy miałeś kolkę lub boleśnie ząbkowałeś.Odmawiała sobie przyjemności,Uczyła Cię pierwszych słów,pierwszych kroków.Gdy jako niemowlę dostałeś grypy,siedziała całymi dniami i nocami przy szpitalnym łóżku,chodziła z Tobą do doktorów,musiała brać bezpłatny urlop w pracy.Codziennie dbała o ciebie.O sobie nie miała kiedy myśleć.Załatwiała Ci jak najlepsze przedszkole,szkołę.Cierpliwie uczyła Cię alfabetu,cyferek.Zawsze stawała po Twojej stronie,gdy dzieci się na Ciebie uwzięły.Odrabiała z Tobą lekcje,tłumaczyła Ci matematykę.Cierpiała gdy jej pyskowałeś.Serce jej pękło,gdy pierwszy raz przyszedłeś pijany.Poświęciła dla Ciebie życie i zapewniam Cię-jeśli zaszłaby taka potrzeba,oddałaby je dla Ciebie.Ale mimo wszystko tego co zrobiła dla Ciebie Twoja mama,nie da się opisac więc zastanów się zanim powiesz"moja stara".

Codziennie perfekcyjnie podkręcała... teksty

selektywnie dodano: 10 marca 2013

Codziennie perfekcyjnie podkręcała rzęsy, idealnie układała fryzurę, pilnowała, aby nie obgryzać paznokci, przed wyjściem okręcała się dookoła przed lustrem, aby się upewnić, że jeansy idealnie na niej leżą, a wszystko tylko z nadzieją, że gdy ją zobaczy, zda sobie sprawę, że to właśnie ona jest kobietą jego życia.

nie odzywałam się przez tydzień ... teksty

selektywnie dodano: 10 marca 2013

nie odzywałam się przez tydzień  wiem, że tego nie lubisz. ja po prostu czasem tego potrzebuję  jestem cholernie inna niż te wszystkie dziewczyny, które znasz. nie dzwonię co pięć minut, pytając czy aby na pewno nie sączysz teraz piwa. nie kontroluję  bo wiem jak kontrola wkurwia. czasem Cię tym doprowadzam do szału,wiem. nie ma mnie przez kilka dni  znikam. lubię znikać. zamykać się gdzieś, zupełnie odcięta od świata. nie odbieram wtedy telefonu  bo nie mam ochoty na słowa, zdania, czy też dłuższe wypowiedzi. zrozum to  ja po prostu czasem muszę odpocząć  taki ze mnie dziwny charakter.

Moje spojrzenie powie Ci więcej o... teksty

selektywnie dodano: 10 marca 2013

Moje spojrzenie powie Ci więcej o tęsknocie, niż jesteś w stanie sobie wyobrazić. Mogę opowiedzieć Ci o porannej kawie, pitej w samotności tuż obok łóżka trzymając w dłoniach filiżankę parzącą w dłonie. Moje oczy widziały dużo, zdecydowanie za dużo, a płakały często. Widziały jak z każdym dniem oddalasz się ode mnie coraz dalej. Bez Ciebie wszędzie jest tak pusto i niespokojnie. Niebo, w które kiedyś zerkaliśmy razem szepcząc o swoich uczuciach, przypomina mi ocean żalu. Nie zdążyliśmy się pożegnać, wyjaśnić, dotknąć po raz ostatni. Może powinnaś to zrobić trochę inaczej, nikogo nie zostawia się w taki sposób, nie przerywa się wieczności. Mimo to pogodziłem się z tym, że nasze pożegnanie miało czas i miejsce, chociaż wiedziałaś o tym tylko Ty. Przez ręce łzy mi przemykają, już nie nadążam ich zbierać. Coś we mnie chyba właśnie umarło. Boli mnie głowa, ciągle marznę i uciekam nie wiadomo gdzie. Pusta butelka po zimnej whiskey stoi na parapecie. W myślach wciąż błądzę po Twoim uśmiechu.

Siadam na stole  beztrosko bawię... teksty

selektywnie dodano: 10 marca 2013

Siadam na stole, beztrosko bawię się w mieszkaniu na dwunastym piętrze. Z uśmiechem na twarzy odkręcam butelkę whisky, odpalam szluga i bezczelnie spoglądam w Twoje okno, widząc, że masz kolejną.

Pamiętasz  jak przyciągałeś mnie... teksty

selektywnie dodano: 10 marca 2013

Pamiętasz, jak przyciągałeś mnie do siebie i całowałeś, czy stałam Ci się już całkowicie obojętna?

To co było między nami to są... teksty

selektywnie dodano: 9 marca 2013

To co było między nami to są żarty Nigdy nie byłaś szczera, lepiej spotykaj się z tamtym / B.R.O

nie wiesz jak to jest kiedy nie masz... teksty

selektywnie dodano: 9 marca 2013

nie wiesz jak to jest kiedy nie masz żadnego nawet najmniejszego powodu by rano wstać i funkcjonować przez jakieś 12 godzin. nie wiesz jak to jest wymuszać uśmiech, by nie było zbędnych pytań. nie wiesz jak to jest patrzeć na swoje własne marzenia, które spełniają się komuś innemu. nie wiesz jak to jest brać oddech z bólem, który przypomina Ci o wszystkim co minęło, więc nie pieprz że mam bajkowe życie, bo nawet jeśli wydaje Ci się że to zwykłe błahostki dla mnie mogą być czymś cholernie ważnym. czymś czego Ty nigdy nie zrozumiesz.

Najgorsze są momenty tej pieprzonej... teksty

selektywnie dodano: 9 marca 2013

Najgorsze są momenty tej pieprzonej nadziei, która szepcze ci do ucha, że nie wszystko stracone, a on tak naprawdę kocha tylko ciebie. Wtedy przestajesz zwracać uwagę na to, co dzieje się wokół ciebie i znowu traktujesz go jak swoje powietrze. Nie docierają już do ciebie żadne słowa, żadne tłumaczenia innych ludzi. Jesteś tylko ty, on, i twoja chora, wyimaginowana miłość. A potem, jak za działaniem czarodziejskiej różdżki, wszystko do Ciebie wraca, ta cała pieprzona nadzieja gdzieś odchodzi i nagle okazuje się, że to powietrze cię dusi, powoli zabija od środka, a ty czujesz się jeszcze bardziej żałosna, niż na początku...

Mogła godzinami siedzieć w... teksty

selektywnie dodano: 9 marca 2013

Mogła godzinami siedzieć w łazience, w której znajdowała ciszę i niezwykły spokój. Kładła się wtedy do wanny i otulając się po szyję pachnącą pianą czytała tandetne i kiczowate romansidła z kolekcji babci, wyobrażając sobie, jaki byłby jej facet w postaci wciąż nieogarniętego i wrażliwego romantyka.

Obiecuje być zawsze. Mimo wszystko teksty

selektywnie dodano: 9 marca 2013

Obiecuje być zawsze. Mimo wszystko

a po wszystkim następuje cisza. to... teksty

selektywnie dodano: 9 marca 2013

a po wszystkim następuje cisza. to właśnie ona nie pozwala mi zapomnieć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV