głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
roxenn estem. i czuję. chociaż totalnie zagubiona jak po dalekiej podróży. jakby nie było mnie tutaj latami. dopiero teraz wracam znów i nagle mam wrażenie jakby nikt

roxenn

roxenn.moblo.pl
estem. i czuję. chociaż totalnie zagubiona jak po dalekiej podróży. jakby nie było mnie tutaj latami. dopiero teraz wracam znów i nagle mam wrażenie jakby nikt tu na
estem. i czuję. chociaż totalnie... teksty

roxenn dodano: 7 czerwca 2011

estem. i czuję. chociaż totalnie zagubiona, jak po dalekiej podróży. jakby nie było mnie tutaj latami. dopiero teraz wracam znów i nagle mam wrażenie, jakby nikt tu na mnie nie czekał, jakbym nic nie miała. jakbym obudziła się ze snu, stanęła znów na ziemię, a ktoś pstryknął mi przed oczyma palcami i krzyknął wrednie ' wiesz, bo jest już za późno, aby tu ktoś o Tobie pamiętał'. ja, znowu próbująca się odnaleźć. ja, znowu wracająca z wielkiej podróży, która mimo, że trwała tak krótko, znowu zabrała ze sobą gdzieś część mnie, moje wartości, moją szarą rzeczywistość. i nawet, jeśli tu jest szaro, wolę tą szarość od fikcji, od nieprawdziwego świata. nawet jeśli tam znalazłam chwilowe szczęście, które trwało tylko chwilę, które zostało od razu wyplute przez ludzi, przez świat. to chwile które są tak szybko ulotne, nawet jeśli piękne, nie powinnam nimi żyć. i nie będę. wracam do rzeczywistości - to już postanowione. bo tu czuję, że żyję. a wszystkiego będę się uczyć od nowa.

Bo nie w tym rzecz   żeby leżeć... teksty

roxenn dodano: 7 czerwca 2011

Bo nie w tym rzecz , żeby leżeć , płakać , szlochać . Ktoś cię kocha , to ty też się naucz kochać - Onar.

Usiądę na balkonie  odpalę Malboro... teksty

roxenn dodano: 7 czerwca 2011

Usiądę na balkonie, odpalę Malboro i otworze butelkę wina. Będę medytować nad tym co przez 18 lat mnie spotkało. Jak wiele razy byłam cholernie naiwna. I dopiero dziś dociera do mnie, że w końcu powinnam dorosnąć i zmierzyć się z tym całym pojęciem świata. Dziś już zaczynam rozumieć słowa mamy kiedy mówiła: "zobaczysz jak Ty będziesz dorosła". Wtedy śmiałam jej się w twarz i uważałam że potrafiłabym wszystko zrobić lepiej. Dziś śmieję się sama z siebie, bo w przeciwieństwie do mnie ona radzi sobie zajebiście dobrze.

Nic nie poradze na to że rzygam... teksty

roxenn dodano: 7 czerwca 2011

Nic nie poradze na to że rzygam wiecznym trzymaniem sie za ręke, każdym popołudniem razem, tysiacem smsów, rozmowami na gg, przez tel i ciagłym kontrolowaniem. Nie dla mnie to wszystko. Pytasz sie mnie jaki ma być mój facet w przyszłości? Ma po prostu mnie nie nudzić i rozumieć. Ma złapać mnie za ręke kiedy upadne i krzyknąć: " jesteś pojebana" kiedy bedzie taka potrzeba, ma powiedziec co myśli kiedy zrobie coś źle i ma mnie nie pocieszać tylko rozumieć. Ma tolerować fakt iż grono moich znajomych to przewaga facetów, ma rozumieć fakt iż moja rodzina jest na pierwszym miejscu, ma rozumieć że mogę nie mieć czasu lub jak go mam to śpie. Ma nie wydzwaniac tysiace razy i nie mówić że kłamię bo tego nienawidze, ma mi ufać i wierzyć, ma być taki bym wypinała sie zdradzie i kochała tylko jego.

zazdrość   uczucie produkowane... teksty

roxenn dodano: 7 czerwca 2011

zazdrość - uczucie produkowane przez strach , że ukochana osoba woli kogoś innego .

ludzie mówią na niego margines... teksty

roxenn dodano: 7 czerwca 2011

ludzie mówią na niego margines społeczny , pali nałogowo , pije tylko na imprezach i ćpa od czasu do czasu , często się bije i chodzi na ustawki , lubi widok krwi i podbite oczy . wygląda jak cwaniak , na osiedlu każdy mija do szerokim łukiem , potrafi zwalić z nóg jednym hasłem . ale mimo tego jak się zachowuje i często ma wyjebane tak naprawdę jest czułym , troskliwym i wrażliwym chłopakiem .

Jego głos   nawet w słuchawce... teksty

roxenn dodano: 7 czerwca 2011

Jego głos - nawet w słuchawce telefonu, daje nieziemskie ukojenie.

taka mała  a już kocha. taki duży... teksty

roxenn dodano: 7 czerwca 2011

taka mała, a już kocha. taki duży, a nic nie rozumie.

dla rodziców idealna córka. dla... teksty

roxenn dodano: 7 czerwca 2011

dla rodziców idealna córka. dla babci idealna wnuczka. nie pije, nie pali, nie przeklina, nie ogląda się za chłopcami. potrafisz im powiedzieć, jak bardzo się mylą?

Wiem  że czasem jestem męcząca... teksty

roxenn dodano: 7 czerwca 2011

Wiem, że czasem jestem męcząca, że chcę po prostu Cię wkurwić, ale przecież wiesz, że Cię kocham.

Miłość to suma trudnych wyborów... teksty

roxenn dodano: 7 czerwca 2011

Miłość to suma trudnych wyborów, więź pomiędzy ludźmi, gatunek szczęścia jak i nieszczęścia.

Wierze w miłość.. Nie przestane... teksty

roxenn dodano: 7 czerwca 2011

Wierze w miłość.. Nie przestane, choćby nie wiem co!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV