głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
roxenn uśmiechaj się do samej siebie idąc przez ulicę. niech przechodni zastanawiają się czy właśnie urwałaś się z zakładu zamkniętego czy jesteś zwyczajnie szczęśliwa

roxenn

roxenn.moblo.pl
uśmiechaj się do samej siebie idąc przez ulicę. niech przechodni zastanawiają się czy właśnie urwałaś się z zakładu zamkniętego czy jesteś zwyczajnie szczęśliwa.
uśmiechaj się do samej siebie... teksty

roxenn dodano: 8 czerwca 2011

uśmiechaj się do samej siebie, idąc przez ulicę. niech przechodni zastanawiają się, czy właśnie urwałaś się z zakładu zamkniętego czy jesteś zwyczajnie szczęśliwa.

'jeśli nie chcesz dostać w pysk to... teksty

roxenn dodano: 8 czerwca 2011

'jeśli nie chcesz dostać w pysk, to się hamuj bo jestem z tych co się nie opierdalają.'

i tylko przyjaciele pozwalają Ci... teksty

roxenn dodano: 8 czerwca 2011

i tylko przyjaciele pozwalają Ci odczuć że nie jesteś zerem.

Mieli bardzo prosty plan: być razem... teksty

roxenn dodano: 8 czerwca 2011

Mieli bardzo prosty plan: być razem do końca zycia.Plan, co do którego wszyscy z ich kręgu zgodziliby się,że jest jak najbardziej realny.Byli najlepszymi przyjaciółmi,kochankami i bratnimi duszami i wszyscy uważali,że bycie razem jest ich przeznaczeniem.Ale tak się złożyło,że pewnego dnia przeznaczenie bezdusznie zmieniło zdanie.

inne będą nasze dni adresy... teksty

roxenn dodano: 8 czerwca 2011

inne będą nasze dni, adresy, telefony... kiedyś, po latach spotkasz mnie, idąc na przykład z żoną. kiedy się ukłonisz, no to spojrzę uśmiechnięta. twoja żona spyta: `kto to?` powiesz: `nie pamiętam..`

 bo miłość jak ogień  rozpala... teksty

roxenn dodano: 8 czerwca 2011

` bo miłość jak ogień , rozpala nasze serca . < 33 .

 Obudził ją Sms. Napisał on.... teksty

roxenn dodano: 8 czerwca 2011

`Obudził ją Sms. Napisał on. Uśmiech pojawił się na jej twarzy . Jednak zniknął w chwili czytania wiadomości: "słuchaj.. nie mogę tak dalej ..ja.. ja już cię nie kocham ! nigdy nie kochałem" ...co ? Po tym wszystkim co przeżyli on nie kocha ? jak może.?! Przecież byli idealną parą. Każdy zazdrościł im tej 'miłości'.. planowali przyszłość.. chcieli zbudować biały dom mieć psa i gromadkę dzieci.. a on tak po prostu pisze, ze jej nie kocha ?! .. Dziewczyna wyłączyła telefon. Zawalił jej się świat. wszystko co było dla niej najważniejsze straciło sens. I co teraz ? Wyszła z domu Cała zapłakana. Łzy spływały wraz z jej ciemnym tuszem . Poszła w miejsce gdzie chodzili razem. Nad jezioro.. usiadła i przed jej oczami przewijały się wszystkie wspólne chwile. Pierwszy pocałunek.. Pierwsze "Kocham Cię" .. nie wytrzymała.. Wskoczyła do wody.. Nie przeżyła.. On tymczasem wysyłał jej SMS: 'Prima aprilis kochanie!

  kurwa  szmata dziwka .  Taa... teksty

roxenn dodano: 8 czerwca 2011

` - kurwa , szmata dziwka . - Taa , tylko na tyle Cię stać ? Takimi słowami udowodniłeś mi , że Twoje IQ wynosi 0 %

Siedzieli na krawiężniku niedaleko... teksty

roxenn dodano: 8 czerwca 2011

Siedzieli na krawiężniku niedaleko jej domu. Krzyżując nogi bawiła się swoją kolorową bransoletką.- Ej ... - wyjąkał po chwili milczenia. Przeniosła na niego swoje spojrzenie.- Podobasz mi się. - powiedział nieśmiało, a ona sama do siebie się uśmiechnęła. Jego oczy wydawały się rozbiegane, czekał na reakcję. Położyła dłoń na jego . - Ty mi też ... - szepnęła. Czuła się jak w podstawówce. Jak gdyby to była jej pierwsza miłość. Niewinna , bez namiętnego pocałunku i obmacywania się w parku. Parsknął i w końcu na nią spojrzał. Nikt , nikt jeszcze tak na nią nie patrzył ...

  Co to jest miłość ?  Jak to... teksty

roxenn dodano: 8 czerwca 2011

` - Co to jest miłość ? - Jak to co ? To coś , co jest cholernie potrzebne , w każdym związku , w każdej przyjaźni , w każdym życiu .

jestem zajebista. i pomimo opinii... teksty

roxenn dodano: 8 czerwca 2011

jestem zajebista. i pomimo opinii innych, tego się będę trzymać.

Pozwolę Ci odejść. pozwolę. ale... teksty

roxenn dodano: 8 czerwca 2011

Pozwolę Ci odejść. pozwolę. ale najpierw patrząc mi prosto w oczy, wykrzycz, że nic nie znaczę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV