głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
remarkable Kobieta która patrzy na jednego tylko mężczyznę albo na jednego tylko nie patrzy nasuwa to samo podejrzenie. Trzeba jakoś żyć. Wzruszyła nerwowo ramionami. Bo p

remarkable

remarkable.moblo.pl
Kobieta która patrzy na jednego tylko mężczyznę albo na jednego tylko nie patrzy nasuwa to samo podejrzenie.
Kobieta  która patrzy na jednego... teksty

remarkable dodano: 5 stycznia 2016

Kobieta, która patrzy na jednego tylko mężczyznę, albo na jednego tylko nie patrzy - nasuwa to samo podejrzenie.

  Trzeba jakoś żyć.   Wzruszyła... teksty

remarkable dodano: 5 stycznia 2016

- Trzeba jakoś żyć. - Wzruszyła nerwowo ramionami. - Bo przecież można stracić życie na szukaniu. - Jakoś? - zapytałem z ironią, która przyszła mi bez trudu. - Masz jedno życie i chcesz je przeżyć JAKOŚ?

Każdy mężczyzna  każda kobieta ma... teksty

remarkable dodano: 5 stycznia 2016

Każdy mężczyzna, każda kobieta ma słabość do jednej osoby na całym świecie. Gdyby ona zadzwoniła i powiedziała "Przyjedź do mnie, chcę być z Tobą" zerwałbym się z końca świata, aby to zrobić. Aby z nią być.

Podnieś stawkę. Kuś los  bo nikt... teksty

remarkable dodano: 4 stycznia 2016

Podnieś stawkę. Kuś los, bo nikt inny nie skusi go za ciebie.

Bo takie właśnie jest życie... teksty

remarkable dodano: 4 stycznia 2016

Bo takie właśnie jest życie Życie to echo Co wysyłasz - wraca Co siejesz - zbierasz Co dajesz - dostajesz To co widzisz w innych, istnieje w Tobie.

Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest... teksty

remarkable dodano: 4 stycznia 2016

Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest nam przeznaczone, wydarzy się - we właściwym czasie, z odpowiednią osobą i z dobrych powodów.

Nie poddawaj się. Niezależnie ile... teksty

remarkable dodano: 4 stycznia 2016

Nie poddawaj się. Niezależnie ile Cię to kosztuje i jak bardzo odbija się na Twojej psychice. Nie przestawaj walczyć. O wiele bliżej masz do wygranej. Próbuj. Trzy razy, siedem, a nawet dziesięć. Uda się. W końcu poczujesz tę satysfakcję, staniesz i zrozumiesz, że podczas walki odpuszczają tylko słabi. Bo wstydem nie jest próbować, ale w ogóle nie spróbować.

Na chwile zamknijcie oczy  uciszcie... teksty

remarkable dodano: 26 grudnia 2015

Na chwile zamknijcie oczy, uciszcie głosy i szumy, niech święta poruszą w duszy najczulsze i najczystsze struny. Na chwile pomyślcie o sobie, co było nieuniknione, a czego uniknąć mogliście - idąc w dobra stronę. Siadając do stołu pomyślcie jak wiele jeszcze przed Wami i kto Wam nieba uchyli jak nie bliscy, kochani. I uśmiech niech u Was zakwitnie, radością zaiskrzą się oczy. Miłością jest to co bliskie, a szczęście obok, gdzieś kroczy...

W życiu poznajesz ludzi. O... teksty

remarkable dodano: 22 grudnia 2015

W życiu poznajesz ludzi. O niektórych nigdy więcej nie pomyślisz. U innych, zastanawiasz się co u nich słuchać. U jeszcze innych - zastanawiasz się czy kiedykolwiek myślą o tobie. Są też tacy, o których nie chcesz nigdy więcej pomyśleć. Ale... ale to robisz.

 Był taki czas  gdy ciągle się... teksty

remarkable dodano: 22 grudnia 2015

"Był taki czas, gdy ciągle się spieszyłam. Na przykład jechałam tramwajem i chciałam, żeby on jechał jeszcze szybciej. Miałam ten pośpiech w sobie. I nagle pomyślałam: „Zaraz, dokąd ja się tak śpieszę? Przecież na końcu czeka na mnie trumna” (śmiech). Pozbądź się tego wewnętrznego biegu. Oglądaj świat, obserwuj, co się dookoła ciebie dzieje, bo życie mamy jedno, a przecież we wszystkim można znaleźć tyle piękna. Właściwie samo to, że się żyje, jest już czymś cudownym.” — Danuta Szaflarska

Wszystko dałoby się rozwiązać... teksty

remarkable dodano: 19 grudnia 2015

Wszystko dałoby się rozwiązać, gdyby ludzie ze sobą rozmawiali. Tylko komunikowanie się za pomocą słów przynosi efekty. Milczenie rodzi milczenie, wreszcie pojawia się głucha cisza, która zalega jak beton.

Jednego w Tobie kompletnie nie... teksty

remarkable dodano: 19 grudnia 2015

Jednego w Tobie kompletnie nie rozumiem. Dla wielu mężczyzn jesteś po prostu idealna. Masz swoje pasje, jesteś piękna, jesteś bystra, dążysz do wyznaczonych sobie celów. Byłaś z kimś, kto zupełnie nie potrafił Cię docenić i już wszystkich "kolesi" wpuszczasz pod wspólny mianownik. Powiem Ci, jeśli sobie uporządkujesz przeszłość, to szczerze - zazdroszczę komuś, w kim się kiedyś zakochasz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV