głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
remarkable Przez te wszystkie lata w związku nauczyłam się jednej ważnej rzeczy. Mimo upływu czasu a może nawet właśnie przez to trzeba codziennie dorzucać do pieca żeby s

remarkable

remarkable.moblo.pl
Przez te wszystkie lata w związku nauczyłam się jednej ważnej rzeczy. Mimo upływu czasu a może nawet właśnie przez to trzeba codziennie dorzucać do pieca żeby się ż
Przez te wszystkie lata w związku... teksty

remarkable dodano: 15 lipca 2016

Przez te wszystkie lata w związku nauczyłam się jednej ważnej rzeczy. Mimo upływu czasu, a może nawet właśnie przez to, trzeba codziennie dorzucać do pieca, żeby się żarzyło. Myśleć o tej drugiej osobie, robić drobne niespodzianki, dawać znak, że się kocha. Wszyscy mężczyźni, którzy budzą się rano, powinni pamiętać o tym, że tak jak idzie się do piwnicy sprawdzić, czy w piecu się jeszcze pali, tak samo trzeba podtrzymywać temperaturę między dwiema osobami. Myśleć, kombinować. I nie chodzi o przynoszenie kwiatów, to może być drobiazg, SMS. Ale ognia trzeba pilnować, to jest rzecz najważniejsza.

Gdy go nie widzę długi czas myślę... teksty

remarkable dodano: 15 lipca 2016

Gdy go nie widzę długi czas myślę, że wreszcie udało mi się uwolnić. Nic bardziej błędnego. Pojawia się i ponownie niszczy wszystkie mury.

 ...  przypadkowe spotkanie jest... teksty

remarkable dodano: 7 lipca 2016

(...) przypadkowe spotkanie jest czymś najmniej przypadkowym w naszym życiu.

  Jakim jest pan typem mężczyzny?... teksty

remarkable dodano: 7 lipca 2016

- Jakim jest pan typem mężczyzny? - Pani typem? - Potwierdzam

Nie chcę związku  chcę wpadać do... teksty

remarkable dodano: 7 lipca 2016

Nie chcę związku, chcę wpadać do Ciebie raz na jakiś czas, posłuchać o prozaicznych, codziennych sprawach, pograć w gry wideo, nic nie mówić innym o tej pokręconej relacji, być wolną, ale jednak Twoją, Ty wolny, ale jednak wierny mi. A pewnego dnia po prostu nie wyjdę. Zatrzymasz mnie pod kołdrą, za rękę, nadgarstek, czy co tam, i prześpimy jeszcze trochę, pracę, ważne spotkania, innych ludzi. Obudzimy się inni, uświadomieni, że z tego może wyjść coś dobrego. Zjemy śniadanie. Zawiążę Ci krawat i zapnę marynarkę.

Kochać... kochać oznacza podarować... teksty

remarkable dodano: 7 lipca 2016

Kochać... kochać oznacza podarować część siebie nieodpłatnie i bezwarunkowo. Obdarowywać, a nie „poświęcać się”. Jeśli chcesz, by ktoś obdarował Cię miłością, zacznij od obdarowania nią kogoś. Miłość wraca do ciebie zawsze. Może nie wróci od tego człowieka, ku któremu została skierowana, ale na pewno wróci. W dwójnasób. Pamiętaj, że zapas miłości jest nieograniczony. Nie tracisz jej, gdy nią obdarowujesz. Jednym z powodów, dla których ludzie rzadko kochają jest oczekiwanie, aż ktoś ich pokocha. To tak, jakby muzyk powiedział: „zacznę grać dopiero wtedy, gdy ludzie zaczną tańczyć”. Albo jakbyś oczekiwał ciepła z ogniska, którego nie rozpaliłeś. Miłość jest bezwarunkowa i nie żąda niczego w zamian. Nie znosi wymiany barterowej. Tajemnica szczęśliwych relacji na całe życie tkwi w myśleniu, co możesz dać, zamiast – co możesz wziąć. Amen.

Przyjdzie taka godzina  gdy... teksty

remarkable dodano: 7 lipca 2016

Przyjdzie taka godzina, gdy stwierdzisz, że wszystko się skończyło. To właśnie będzie początek

Nie doprowadź  nigdy  pod żadnym... teksty

remarkable dodano: 7 lipca 2016

Nie doprowadź, nigdy, pod żadnym pozorem do tego, żeby Twoja kobieta bała się o inną kobietę. Ma być pewna, że to Ona jest tą, której potrzebujesz, pragniesz i oddasz dla niej wszystko. Będzie Cię testować, sprawdzać i prowokować a Ty masz być twardy i nieugięty. Ona może czasem założyć obronną maskę, pod którą Ty masz zajrzeć i powiedzieć Ja i Ty i nikt inny. Amen

Nigdy nie wiesz  kiedy przyjdzie... teksty

remarkable dodano: 7 lipca 2016

Nigdy nie wiesz, kiedy przyjdzie miłość. Nic na silę, nie wolno za dużo o niej myśleć. Ale w końcu przyjdzie. I będzie jasne, że warto było czekać.

 To nie zupełnie była miłość od... teksty

remarkable dodano: 7 lipca 2016

"To nie zupełnie była miłość od pierwszego wejrzenia, tylko pewność. Cześć, to Ty. I tak już zostanie. Amen."

 Miłość nie zna żadnych granic.... teksty

remarkable dodano: 7 lipca 2016

"Miłość nie zna żadnych granic. Może przyjść do Ciebie w najmniej spodziewanym momencie. Może się skończyć, a potem wybuchnąć z podwójną siłą. Jeśli ktoś jest Ci przeznaczony, to prędzej czy później zdarzy się Tobie. Prawdziwa miłość zawsze wraca, bez względu na to, co się dzieje. Czasem po prostu trzeba odczekać, dojrzeć do niej, dojrzeć do tej miłości."

 Któregoś dnia obudzisz się o... teksty

remarkable dodano: 7 lipca 2016

"Któregoś dnia obudzisz się o ósmej w sobotę obok miłości swojego życia, zrobisz kawę i jajecznicę. I po prostu będzie w porządku."

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 16 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV