głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
remarkable Jakoś dziwnie mnie kochasz... Nie przywiązałaś się do mnie? Miłość nie ma nic wspólnego z przywiązaniem. Przywiązanie i zazdrość oznacza brak miłości do siebie.

remarkable

remarkable.moblo.pl
Jakoś dziwnie mnie kochasz... Nie przywiązałaś się do mnie? Miłość nie ma nic wspólnego z przywiązaniem. Przywiązanie i zazdrość oznacza brak miłości do siebie. Oznacz
Jakoś dziwnie mnie kochasz... Nie... teksty

remarkable dodano: 7 lipca 2016

Jakoś dziwnie mnie kochasz... Nie przywiązałaś się do mnie? -Miłość nie ma nic wspólnego z przywiązaniem. Przywiązanie i zazdrość oznacza brak miłości do siebie. Oznacza, że uważasz siebie za gorszego od kogoś, oznacza strach, że takiego jaki jesteś nikt nie pokocha. Nie porównuj się z nikim, bo jesteś nieporównywalny. Ty jesteś ty. Masz swoje życie, dar, który otrzymałeś na wyłączność. Szkoda czasu na porównywania. Spójrz na siebie - wówczas się nie pomylisz."

Czy byłabyś zazdrosna  gdybym... teksty

remarkable dodano: 7 lipca 2016

Czy byłabyś zazdrosna, gdybym myślał o jakiejś kobiecie z mojej przeszłości, będąc z Tobą? Czy niepokoiłabyś się, że mogę do niej odejść? -Nie. To znaczy, że mnie nie kochasz? -Nie rozumiesz. Miłość nie ma nic wspólnego z zazdrością i z obawą, że coś stracisz. Kocham cię, ale jeśli zechcesz odejść, ponieważ nie możesz zapomnieć o innej kobiecie - to dobrze. To będzie prawda. Ponieważ gdybyś został - byłoby to kłamstwo. Jeśli odejdziesz, to będzie znaczyło, że nie pasujemy do siebie i dobrze, że odszedłeś. Bo gdybyś został, to zajmowałbyś miejsce kogoś, kto do mnie pasuje. Ten, kto do mnie pasuje - nie odejdzie. Więc nie ma się o co martwić.

 Przecież o to właśnie chodzi w... teksty

remarkable dodano: 29 kwietnia 2016

"Przecież o to właśnie chodzi w życiu. Żeby ktoś przy Tobie był, na dobre i na złe. Zawsze. Kiedy ciemno, źle, gdy świeczka się nie pali. Pomimo, mimo i wbrew, nawet gdy wydaje nam się, że nikogo nie potrzebujemy, bo jesteśmy tak samowystarczalni. Nie-prawda. Ludzie potrzebują innych ludzi. W pojedynkę nie mogą istnieć..."

Kiedy spotykasz pokrewną duszę  to... teksty

remarkable dodano: 24 kwietnia 2016

Kiedy spotykasz pokrewną duszę, to tak jakbyś wszedł do domu, w którym już kiedyś byłeś - rozpoznajesz meble, obrazy na ścianach, książki na półkach, zawartość szuflad. Znalazłbyś tam drogę nawet po ciemku. Przecież każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się samotny.

Dla mężczyzny ważne  by Kobieta... teksty

remarkable dodano: 24 kwietnia 2016

Dla mężczyzny ważne, by Kobieta nie tylko patrzyła na niego, ale żeby go widziała. Ważne, by Kobieta za coś go podziwiała, szanowała, widziała w nim coś, co go odróżnia od innych, co jej się w nim podoba. Fajnie majsterkuje, ciekawie opowiada historie, dobrze wykonuje swoją pracę. Jest Gentlemanem. I wie, że jest z niego dumna. Również Kobieta musi wiedzieć, że bez względu na to, czy przytyje te trzy kilo czy nie, to nie jest ważne, bo liczy się Ona jako osoba. Jej wyjątkowość, intelekt, dusza. Czy nie jest tak, że codziennie rano budzimy się i wybieramy siebie nawzajem, odkrywamy się na nowo?

Zdarzyłem się Tobie. Ludzie czasem... teksty

remarkable dodano: 24 kwietnia 2016

Zdarzyłem się Tobie. Ludzie czasem zdarzają się sobie. Oszukuje się, że mam nad tym władzę. To nieprawda. Zdarzamy się sobie. Tak. Zdarzyłaś się mi. I choć jestem chłodny, dominujący, może nawet despotyczny (...) to tak naprawdę, w środku boję się, boję się że możesz zdarzyć się komuś innemu

Spotkaliśmy się z jakiegoś powodu... teksty

remarkable dodano: 24 kwietnia 2016

Spotkaliśmy się z jakiegoś powodu, więc albo jesteś błogosławieństwem albo lekcją..

Nigdy nie kładliśmy się spać... teksty

remarkable dodano: 24 kwietnia 2016

Nigdy nie kładliśmy się spać pokłóceni, baliśmy się, że gdy jedno z nas rano się nie obudzi, drugie do końca życia nie wybaczy sobie, że było zbyt dumne na jedno małe, głupie "przepraszam".

Czasami ludzie się nie odzywają... teksty

remarkable dodano: 13 kwietnia 2016

Czasami ludzie się nie odzywają dlatego, że nie mają nic sobie do powiedzenia, a czasem dlatego, że mają aż nazbyt wiele.

Dojrzałam  kiedy zdałam sobie... teksty

remarkable dodano: 13 kwietnia 2016

Dojrzałam, kiedy zdałam sobie sprawę z tego, że nie każda sytuacja wymaga reakcji. Czasem musisz zostawić ludzi robiących ten cały syf dookoła siebie.

Myślę  że tylko kilka takich... teksty

remarkable dodano: 13 kwietnia 2016

Myślę, że tylko kilka takich rozmów odbywa się w życiu. Słowa, które wtedy się słyszy, są jak kamień wrzucony w studnię. Ciężko je potem wydobyć z pamięci, ale dobrze, że są.

W życiu spotykasz tylko jedną... teksty

remarkable dodano: 25 stycznia 2016

W życiu spotykasz tylko jedną osobę z którą lecą iskry od samego początku. Wymowne spojrzenia, aluzje i gra gestów. Cała reszta to jak odpalanie prawie pustej zapalniczki.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV