głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
remarkable W głębi duszy każdy pragnie mieć kogoś takiego kto po ciężkim dniu przytuli będzie całował na dobranoc i będzie dawał to cholerne poczucie bezpieczeństwa. Jeśli

remarkable

remarkable.moblo.pl
W głębi duszy każdy pragnie mieć kogoś takiego kto po ciężkim dniu przytuli będzie całował na dobranoc i będzie dawał to cholerne poczucie bezpieczeństwa.
W głębi duszy każdy pragnie mieć... teksty

remarkable dodano: 19 grudnia 2015

W głębi duszy każdy pragnie mieć kogoś takiego, kto po ciężkim dniu przytuli, będzie całował na dobranoc i będzie dawał to cholerne poczucie bezpieczeństwa.

Jeśli moja nieobecność nie zmienia... teksty

remarkable dodano: 19 grudnia 2015

Jeśli moja nieobecność nie zmienia niczego w Twoim życiu, to moja obecność w nim też nie ma już żadnej wartości...

Kobiety są jak lalki. Możesz ją... teksty

remarkable dodano: 14 listopada 2015

Kobiety są jak lalki. Możesz ją ubrać, możesz rozebrać, możesz się nią bawić, pobić i wyrzucić. Ale pamięta, że prawdziwy mężczyzna nie bawi się lalkami.

2 2 Przywiązanie i zazdrość... teksty

remarkable dodano: 14 listopada 2015

2/2 Przywiązanie i zazdrość oznacza brak miłości do siebie. Oznacza, że uważasz siebie za gorszego od kogoś, oznacza strach, że takiego jaki jesteś nikt nie pokocha. Nie porównuj się z nikim, bo jesteś nieporównywalny. Ty jesteś ty. Masz swoje życie, dar, który otrzymałeś na wyłączność. Szkoda czasu na porównywania. Spójrz na siebie - wówczas się nie pomylisz."

1 2  Czy byłabyś zazdrosna  gdybym... teksty

remarkable dodano: 14 listopada 2015

1/2 Czy byłabyś zazdrosna, gdybym, idąc, jadąc, leżąc, niezależnie co robiąc, myślał o jakiejś kobiecie z mojej przeszłości, będąc z Tobą? Czy niepokoiłabyś się, że mogę do niej odejść? -Nie. To znaczy, że mnie nie kochasz? -Nie rozumiesz. Miłość nie ma nic wspólnego z zazdrością i z obawą, że coś stracisz. Kocham cię, ale jeśli zechcesz odejść, ponieważ nie możesz zapomnieć o innej kobiecie - to dobrze. To będzie prawda. Ponieważ gdybyś został - byłoby to kłamstwo. Jeśli odejdziesz, to będzie znaczyło, że nie pasujemy do siebie i dobrze, że odszedłeś. Bo gdybyś został, to zajmowałbyś miejsce kogoś, kto do mnie pasuje. Ten, kto do mnie pasuje - nie odejdzie. Więc nie ma się o co martwić. Jakoś dziwnie mnie kochasz... Nie przywiązałaś się do mnie? -Miłość nie ma nic wspólnego z przywiązaniem.

Rzeczy  których chcesz  przychodzą... teksty

remarkable dodano: 14 listopada 2015

Rzeczy, których chcesz, przychodzą zawsze, ale z lekkim opóźnieniem, zawsze trochę później, zawsze lekko niekompletnie. Tak samo dzieje się z rzeczami, których bardzo nie chcesz. A czasami, czasami rzeczy, których bardzo chciałaś, przychodzą dopiero wtedy, gdy modlisz się o to, aby już nie przychodziły.

Mówią  że oczy nie kłamią... teksty

remarkable dodano: 14 listopada 2015

Mówią, że oczy nie kłamią, mówią też, że czego nie widzą, tego sercu nie żal. A przecież żal.

Każdego ranka otrzymujesz... teksty

remarkable dodano: 14 listopada 2015

Każdego ranka otrzymujesz dwadzieścia cztery złote godziny. To jedna z niewielu rzeczy na świecie, które dostaje się za darmo. Za wszystkie pieniądze świata nie można kupić ani jednej dodatkowej godziny. Co zrobisz z bezcennym skarbem? Pamiętaj, że musisz go wykorzystać, bo dostajesz go tylko raz. Jeśli zmarnujesz te dwadzieścia cztery godziny, nic i nikt nie odda ci ich z powrotem.

Widziałam wszystko wyraźnie: jego... teksty

remarkable dodano: 14 listopada 2015

Widziałam wszystko wyraźnie: jego gładkie słowa, czarne błyszczące oczy, doświadczenie z kłamstwem, uwodzeniem, kobietami. Zakochałam się w diable.

„Co znaczy kochać mężczyznę? To... teksty

remarkable dodano: 14 listopada 2015

„Co znaczy kochać mężczyznę? To znaczy kochać go na przekór sobie, na przekór niemu, na przekór całemu światu. To znaczy kochać go w sposób, na który nikt nie ma wpływu. Kocham twoje pragnienia, a nawet twoje awersje, kocham ból jaki mi zadajesz, ból którego nie odczuwam jako bólu, ból, o którym natychmiast zapominam, który nie pozostawia śladów. Kochać to znaczy mieć tę wytrzymałość, która pozwala przechodzić przez wszystkie stany, od cierpienia do radości, z tą samą intensywnością.”

Wakacyjne zauroczenia  czasem... teksty

remarkable dodano: 14 listopada 2015

Wakacyjne zauroczenia, czasem przemieniają się w miłości na całe życie. A miłości które miały trwać w nieskończoność, pękają jak bańki mydlane.

Wiesz... W niebie  lub w piekle. Co... teksty

remarkable dodano: 14 listopada 2015

Wiesz... W niebie, lub w piekle. Co za różnica, byle by z Tobą. Byle by razem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV