głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
remarkable Nigdy nie wiesz kiedy przyjdzie miłość. Nic na silę nie wolno za dużo o niej myśleć. Ale w końcu przyjdzie. I będzie jasne że warto było czekać. Osobowość Kobie

remarkable

remarkable.moblo.pl
Nigdy nie wiesz kiedy przyjdzie miłość. Nic na silę nie wolno za dużo o niej myśleć. Ale w końcu przyjdzie. I będzie jasne że warto było czekać.
Nigdy nie wiesz  kiedy przyjdzie... teksty

remarkable dodano: 29 października 2015

Nigdy nie wiesz, kiedy przyjdzie miłość. Nic na silę, nie wolno za dużo o niej myśleć. Ale w końcu przyjdzie. I będzie jasne, że warto było czekać.

Osobowość Kobiety jest prosta i... teksty

remarkable dodano: 29 października 2015

Osobowość Kobiety jest prosta i nieskomplikowana. U Kobiet TAK znaczy TAK, NIE znaczy NIE. Tylko czasami NIE znaczy TAK, a w wyjątkowym wypadku NIE znaczy MOŻE. Natomiast MOŻE zawsze znaczy MOŻE, no tylko czasami MOŻE oznacza NIE, a już od wielkiego dzwonu MOŻE znaczy TAK. Przecież to banalnie jasne, jednoznaczne i logiczne...

Spotykam Ją po jakimś czasie i... teksty

remarkable dodano: 29 października 2015

Spotykam Ją po jakimś czasie i dociera do mnie jak bardzo byłem naiwny, wierząc w niemożliwe, jak wiele poświeciłem by być tylko zauważonym. Widzę Ją i uświadamiam sobie jak wielkim błędem było Ją kochać, jak wiele przez to straciłem i kim się stałem. Rozmawiam z nią i już wiem, że się nie zmieniła, że to nadal ten sam dzieciak, tylko kilka lat starsza. Patrzę Jej w oczy i nie dostrzegam w nich nic wartościowego, nic co mogłoby być warte uwagi, dalej opowiada mi jak było w tym roku na "Bass Planet" (impreza dla osiemnastolatków) (Ona trzydzieści kilka lat). Uśmiecham się, ale już wiem, że jest inaczej. Serce nie wariuje na Jej widok, na Jej obecność. Nie rozpiera mnie fizycznie w pewnych miejscach ciała, kiedy w powietrzu wyczuwalny jest Jej zapach. Podaje Jej rękę i żegnam się i nie myślę, kiedy znów będzie mi dane Ją spotkać, już nie czekam na nią, nie wypatruję jadąc przez miasto, już nie chcę. Było minęło...

Postaraj się uwolnić od negatywnych... teksty

remarkable dodano: 29 października 2015

Postaraj się uwolnić od negatywnych ludzi. Pozwól odejść tym, którzy już odeszli. Daj tym, których nie znasz równie szanse. Okazuj wszystkim szacunek i dobro. Akceptuj ludzi takimi jakimi są. Zachęcaj i wspieraj innych. Bądź doskonały w swojej niedoskonałości. Rób małe rzeczy dla innych codziennie. Zawsze bądź lojalny. Utrzymuj lepszy kontakt z ludźmi na których Ci zależy. Dotrzymuj obietnic i mów prawdę. Dawaj to co chcesz otrzymywać. Mów co uważasz i uważaj co mówisz. Pozwól innym podejmować swoje decyzje. Mów trochę mniej i słuchaj o wiele więcej. Odpuść małostkowe sprzeczki. Dbaj o swój związek sam ze sobą. Zwracaj uwagę no to kto jest Twoim prawdziwym przyjacielem. Ignoruj niekonstruktywne i raniące komentarze. Życie nie jest bajką więc zawsze bądź gotowy do walki, ale jej nie wszczynaj.

Znać drugiego człowieka to nie... teksty

remarkable dodano: 28 października 2015

Znać drugiego człowieka to nie znaczy wiedzieć jaki jest jego ulubiony kolor, dzień czy owoc... Znać drugiego człowieka to znaczy wiedzieć jakie słowo doprowadza go do łez, a jakie do śmiechu... Umieć go pocieszyć, a zarazem smucić się razem z nim... Znać reakcję na wypowiedziane słowo a jednocześnie przewidzieć jego odpowiedź...

W miłości nie liczą się tylko... teksty

remarkable dodano: 28 października 2015

W miłości nie liczą się tylko namiętne pocałunki czy cudowny seks. Liczą się wszystkie chwile kiedy jesteście razem. Wystarczy, że siedzicie blisko siebie na kanapie, obejmując się wzajemnie, oglądając wieczorny seans. Wspólne posiłki, poranki, wieczory, wspólne spacery, kąpiele... A najbardziej liczy się rozmowa, bez niej nic nie może istnieć. Musicie rozmawiać o tym co jest dobre w Waszej relacji i też o tym co Was boli. Musicie mówić co czujecie. Rozmowa sprawi, że Wasza relacja będzie silniejsza.

Kochały się bardzo  bo gdy jeden... teksty

remarkable dodano: 28 października 2015

Kochały się bardzo, bo gdy jeden zdechł, drugi zrobił to samo z tęsknoty. Z łabędziami ponoć tak jest. Wierne są, nie zakładają innych rodzin, białe są, czyste, piękne serca mają. Szkoda, że tak niewielu ludziom udaje się zostać łabędzią parą.

Bo prawda jest taka że Kobieta jest... teksty

remarkable dodano: 26 października 2015

Bo prawda jest taka że Kobieta jest najpiękniejsza wtedy kiedy jest kochana i żaden kosmetyk nie jest w stanie tego zastąpić.

Dzień dobry  proszę Pana. Nie wiem... teksty

remarkable dodano: 26 października 2015

Dzień dobry, proszę Pana. Nie wiem na czym stoję. Nie wiem czy trzęsą mi się kolana czy to tylko trzęsienie ziemi. Nie jestem pewna jutra, nie wiem czy zostanie Pan przy mnie. Cholera. Nawet nie wiem czy Pana mam. Chciałabym sobie Pana przywłaszczyć. Zamknąć w swoich czterech ścianach i móc nazywać je naszymi. Chciałabym mieć całodobowy, wyłączny dostęp do Pana. Skomplikowane relacje. Niedopowiedzenia. Może to tylko układ bez zobowiązań. Jeśli tak, czy mógłby Pan patrzeć w moje oczy nieco mniej zobowiązująco?

Była miłością mojego życia.... teksty

remarkable dodano: 26 października 2015

Była miłością mojego życia. Taką prawdziwą miłością, która zdarza się tylko raz, wszystko przed nią to zapowiedzi, wszystko po niej marne podróbki.

Czasem coś co wydaje Ci się... teksty

remarkable dodano: 26 października 2015

Czasem coś co wydaje Ci się bezwartościowe i nie ważne może mieć ogromne znaczenie. Nie możesz uszczęśliwić wszystkich ani rozwiązać każdego problemu. Ale możesz uszczęśliwić jedną osobę i to wystarczy.

Miłość to kombinacja podziwu... teksty

remarkable dodano: 26 października 2015

Miłość to kombinacja podziwu, szacunku, namiętności. Jeśli żywe jest choć jedno z tych uczuć, to nie ma o co robić szumu. Jeśli dwa, to może nie jest to mistrzostwo świata, ale bardzo blisko. A jeśli wszystkie trzy, to śmierć jest już zbędna - po prostu, trafiłeś do nieba za życia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV