głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
rebelangel Wbiegając do swojego pokoju prędko zamknęła drzwi z głośnym hukiem łapczywie łapiąc powietrze do płuc. Nogi zrobiły się niczym z waty i ciało bezwładnie osunęło

rebelangel

rebelangel.moblo.pl
Wbiegając do swojego pokoju prędko zamknęła drzwi z głośnym hukiem łapczywie łapiąc powietrze do płuc. Nogi zrobiły się niczym z waty i ciało bezwładnie osunęło się p
Wbiegając do swojego pokoju prędko... teksty

rebelangel dodano: 23 września 2011

Wbiegając do swojego pokoju prędko zamknęła drzwi z głośnym hukiem łapczywie łapiąc powietrze do płuc. Nogi zrobiły się niczym z waty i ciało bezwładnie osunęło się po drewnianych drzwiach aż usiadła na podłodze. Serce zakuło z niesamowitą siłą. Oczy zalały się łzami tworząc nieprzeniknioną mgłę przed oczyma. Słowa które jeszcze przed sekundą słyszała w słuchawce telefonu odbijały się echem w jej głowie. Zabolał ją każdy osoby wyraz wypowiedziany przez ten jego męski, pociągający głos. "Lepiej zakończmy to szybko?!".. Pierwsze zdanie burzące całe jej dotychczasowe szczęście. Co to właściwie oznaczało..? Rozmyślała skulona w czterech ścianach swego pokoju zalana spływającymi po policzku łzami. / rebelangel

Ludzie z Twojej planety..... teksty

rebelangel dodano: 23 września 2011

Ludzie z Twojej planety.. - powiedział Mały Książę. - ..hodują pięć tysięcy róż w jednym ogrodzie.. i nie znajdują w nich tego, czego szukają. a tymczasem to, czego szukają może być ukryte w jednej róży lub w odrobinie wody. lecz oczy są ślepe. szukać należy sercem.

  ...i wtedy książę przestał się... teksty

rebelangel dodano: 23 września 2011

- ...i wtedy książę przestał się do niej odzywać. - Ojej! i co było później? - Nic, księżniczka wróciła do swojej wierzy i czekała na następnego. - i nie tęskniła? - Oczywiście, że nie. Przynajmniej tak sobie wmawiała.

  To właśnie on  skradł jej cały... teksty

rebelangel dodano: 23 września 2011

` To właśnie on, skradł jej cały świat, życia sens, oddech, oczu blask./ K. Cerekwicka

Byłeś autorem każdego mojego... teksty

rebelangel dodano: 22 września 2011

Byłeś autorem każdego mojego uśmiechu. Byłeś dla mnie wszystkim. Pierwszą myślą, gdy się budziłam i ostatnią, kiedy szłam spać. Byłeś najwspanialszą rzeczą, jaka przytrafiła mi się w życiu, dopóki nie powiedziałeś, że to bez sensu.

  Lato  słońce  piasek  woda.... teksty

rebelangel dodano: 22 września 2011

- Lato, słońce, piasek, woda. - Wakacje nad Bałtykiem ? - Nie, pracuję przy betoniarce ;D

Spieszmy się kochać facetów...tak... teksty

rebelangel dodano: 22 września 2011

Spieszmy się kochać facetów...tak szybko głupieją.

Piosenka na dziś: PITBULL FEAT. MARC... teksty

rebelangel dodano: 22 września 2011

Piosenka na dziś: PITBULL FEAT. MARC ANTHONY - Rain Over Me < 3

Usłyszała pukanie do drzwi. Pół... teksty

rebelangel dodano: 22 września 2011

Usłyszała pukanie do drzwi. Pół przytomna, z roztarganymi włosami wstała i niesfornie ubrała za dużą koszulę. Na palcach, podbiegła do drzwi. Ziewając, niezdarnie je otworzyła. Stał z promiennym uśmiechem w jej ulubionym t-shircie. Wręczył, jej bombonierkę ulubionych czekoladek i wyszeptał - miłego dnia kochanie. Zaczęła się poprawiać zdruzgotana, że widzi ją w takim stanie. Przyciągnął ją do siebie i delikatnie całując, powiedział - i tak Cię kocham.

I niby nie pisaliśmy o niczym... teksty

rebelangel dodano: 21 września 2011

I niby nie pisaliśmy o niczym ważnym, ale podnosił mi się poziom endorfin we krwi jak widziałam, że świeci się okienko w telefonie, gdy przyszedł SMS od Ciebie.

Światło migające z wyświetlacza... teksty

rebelangel dodano: 21 września 2011

Światło migające z wyświetlacza telefonu daje znać, że ktoś próbuje nawiązać ze mną połączenie telefoniczne. Światełko gaśnie na kilka sekund tylko po to, by za chwilę znów zacząć migać i tańczyć w rytm wibracji na nocnym stoliku. Kątem oka widzę na wyświetlaczu Twoje imię. Imię, przy którym jeszcze kilka dni temu migało serduszko. Nie odbiorę. Chciałeś bym dla Ciebie umarła, więc tak właśnie zrobiłam. Nie uczono Cię, że nie należy wywoływać duchów?

Myszka Miki i Kaczor Donald to geje?... teksty

rebelangel dodano: 21 września 2011

Myszka Miki i Kaczor Donald to geje? Ja pierdolę już nie mają czego wymyślać tylko chcą rozjebać kolejną świetną bajkę dzieciństwa dlatego, że co? no ja się pytam na jakich zasadach oni podważają wiarygodność tych resztach dzieciństwa większości z nas. No sory, najpierw teletubisie, teraz Miki i Donald a później co? Uszatek był pedofilem, Piotruś Pan gwałcił Dzwoneczka, atomówki były lesbijkami,a Kudłaty bzykał się ze Scoobim? No ja się ko kurwy nędzy pytam WTF! Na czym dzisiejsze dzieci mają się wychować?!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV