głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
rebelangel Byłeś autorem każdego mojego uśmiechu. Byłeś dla mnie wszystkim. Pierwszą myślą gdy się budziłam i ostatnią kiedy szłam spać. Byłeś najwspanialszą rzeczą jaka p

rebelangel

rebelangel.moblo.pl
Byłeś autorem każdego mojego uśmiechu. Byłeś dla mnie wszystkim. Pierwszą myślą gdy się budziłam i ostatnią kiedy szłam spać. Byłeś najwspanialszą rzeczą jaka przyt
Byłeś autorem każdego mojego... teksty

rebelangel dodano: 22 września 2011

Byłeś autorem każdego mojego uśmiechu. Byłeś dla mnie wszystkim. Pierwszą myślą, gdy się budziłam i ostatnią, kiedy szłam spać. Byłeś najwspanialszą rzeczą, jaka przytrafiła mi się w życiu, dopóki nie powiedziałeś, że to bez sensu.

  Lato  słońce  piasek  woda.... teksty

rebelangel dodano: 22 września 2011

- Lato, słońce, piasek, woda. - Wakacje nad Bałtykiem ? - Nie, pracuję przy betoniarce ;D

Spieszmy się kochać facetów...tak... teksty

rebelangel dodano: 22 września 2011

Spieszmy się kochać facetów...tak szybko głupieją.

Piosenka na dziś: PITBULL FEAT. MARC... teksty

rebelangel dodano: 22 września 2011

Piosenka na dziś: PITBULL FEAT. MARC ANTHONY - Rain Over Me < 3

Usłyszała pukanie do drzwi. Pół... teksty

rebelangel dodano: 22 września 2011

Usłyszała pukanie do drzwi. Pół przytomna, z roztarganymi włosami wstała i niesfornie ubrała za dużą koszulę. Na palcach, podbiegła do drzwi. Ziewając, niezdarnie je otworzyła. Stał z promiennym uśmiechem w jej ulubionym t-shircie. Wręczył, jej bombonierkę ulubionych czekoladek i wyszeptał - miłego dnia kochanie. Zaczęła się poprawiać zdruzgotana, że widzi ją w takim stanie. Przyciągnął ją do siebie i delikatnie całując, powiedział - i tak Cię kocham.

I niby nie pisaliśmy o niczym... teksty

rebelangel dodano: 21 września 2011

I niby nie pisaliśmy o niczym ważnym, ale podnosił mi się poziom endorfin we krwi jak widziałam, że świeci się okienko w telefonie, gdy przyszedł SMS od Ciebie.

Światło migające z wyświetlacza... teksty

rebelangel dodano: 21 września 2011

Światło migające z wyświetlacza telefonu daje znać, że ktoś próbuje nawiązać ze mną połączenie telefoniczne. Światełko gaśnie na kilka sekund tylko po to, by za chwilę znów zacząć migać i tańczyć w rytm wibracji na nocnym stoliku. Kątem oka widzę na wyświetlaczu Twoje imię. Imię, przy którym jeszcze kilka dni temu migało serduszko. Nie odbiorę. Chciałeś bym dla Ciebie umarła, więc tak właśnie zrobiłam. Nie uczono Cię, że nie należy wywoływać duchów?

Myszka Miki i Kaczor Donald to geje?... teksty

rebelangel dodano: 21 września 2011

Myszka Miki i Kaczor Donald to geje? Ja pierdolę już nie mają czego wymyślać tylko chcą rozjebać kolejną świetną bajkę dzieciństwa dlatego, że co? no ja się pytam na jakich zasadach oni podważają wiarygodność tych resztach dzieciństwa większości z nas. No sory, najpierw teletubisie, teraz Miki i Donald a później co? Uszatek był pedofilem, Piotruś Pan gwałcił Dzwoneczka, atomówki były lesbijkami,a Kudłaty bzykał się ze Scoobim? No ja się ko kurwy nędzy pytam WTF! Na czym dzisiejsze dzieci mają się wychować?!

Moje życie to paskudna  wredna... teksty

rebelangel dodano: 21 września 2011

Moje życie to paskudna, wredna, zasrana tragedia napisana przez cynicznego psychopatę.

Skoro przeszkadza Ci to  że jestem... teksty

rebelangel dodano: 21 września 2011

Skoro przeszkadza Ci to, że jestem sobą, stanę się taka jak wszyscy. Na szczekanie psa nie będę odpowiadać 'no hał' a widząc reklamę, nie będę czytać jej na głos. Nie usiądę na przeciwko Ciebie śmiejąc się pod nosem i nigdy więcej nie spadnę z huśtawki ani nie utknę na drzewie. Nie przewrócę się w błoto i nie będę śpiewać dennej piosenki najgłośniej ze wszystkich. Nawet nie będę dobra z matmy i przestanę bać się burzy. Nigdy więcej nie usiądę na balkonie wpatrując się w gwiazdy i nie spojrzę Ci w oczy tak głęboko jak zawsze. Nauczę się żyć od nowa a gdy Ty zatęsknisz za mną taką jaką mnie kochałeś, nie wykażę się wyjątkową siłą i nie powiem, że masz spadać. Kiedy zatęsknisz, przyjmę Cię z otwartymi ramionami i znów będzie tak, jak dawniej.

Czy przy słowie 'zainteresowania'... teksty

rebelangel dodano: 21 września 2011

Czy przy słowie 'zainteresowania' mogę wpisać Twoje imię?

  Dlaczego nie odebrałaś telefonu?... teksty

rebelangel dodano: 21 września 2011

- Dlaczego nie odebrałaś telefonu? - Bo tańczyłam do mojego dzwonka.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV