głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
rebelangel Niee nie da się tego ogarnąć. Za dużo ludzi fałszywych za mało tych prawdziwych. Za dużo nienawiści brak miłości. Za dużo szkoły za mało wolnego czasu. I weź to

rebelangel

rebelangel.moblo.pl
Niee nie da się tego ogarnąć. Za dużo ludzi fałszywych za mało tych prawdziwych. Za dużo nienawiści brak miłości. Za dużo szkoły za mało wolnego czasu. I weź to tu og
Niee  nie da się tego ogarnąć. Za... teksty

rebelangel dodano: 23 września 2011

Niee, nie da się tego ogarnąć. Za dużo ludzi fałszywych, za mało tych prawdziwych. Za dużo nienawiści, brak miłości. Za dużo szkoły, za mało wolnego czasu. I weź to tu ogarnij, człowieku.

'Co Ty z sobą robisz  dziewczyno?'... teksty

rebelangel dodano: 23 września 2011

'Co Ty z sobą robisz, dziewczyno?' Krzyknął. 'Nie twoja sprawa' Rzuciłam i pociągnęłam kolejny łyk Finlandii. 'Spójrz jak wyglądasz, mała, co jest?' Zapytał i położył mi dłoń na ramieniu. Szybko ją zrzuciłam i warknęłam 'co jest? ty się jeszcze kurwa pytasz co jest?' zaśmiałam się szyderczo. 'Wiesz co? wypierdalaj do tego swojego blond szczęścia bo ja nie mam ochoty patrzeć na twoją mordę' Wrzasnęłam. Nie zrobił nic więcej tamtego wieczoru. Po prostu siedzieliśmy w milczeniu, którą co chwilę przerywał mój głośny płacz. Z zaszklonymi oczyma przypatrywał się ruchom moich dłoni sięgających co chwilę po malboro lub wódkę. Dobrze wiedział że wystarczyło tylko jedno jego 'przestań' a ja bym posłuchała. Jednak nie zrobił tego. Pamiętam tylko że w pewnej chwili wziął mnie na ręce, a ja nie miałam siły nawet na najmniejsze protesty. Rano obudziłam się w swoim łóżku. Po nim nie było ani śladu...

Kocham Cię bardziej niż mojego... teksty

rebelangel dodano: 23 września 2011

Kocham Cię bardziej niż mojego pluszowego misia, ale ciii, nie mów mu.

Pamiętam jak w przedszkolu... teksty

rebelangel dodano: 23 września 2011

Pamiętam jak w przedszkolu jakikolwiek kolega do ciebie podszedł i zapytał 'będziesz moja dziewczyną?' bez wahania odpowiadało sie 'tak', wtedy nie liczył sie wygląd czy ile ma w kieszeni, nic. Nawet nie musiał być zabójczo przystojny ważne było że nie zabrał zabawki i nie ciągnął za włosy. Jaka miłość kiedyś była prosta.

Dziwili się  że tak nagle... teksty

rebelangel dodano: 23 września 2011

Dziwili się, że tak nagle potrafiła się zmienić. Że jest inna, nie podejmuje szybko pewnych decyzji, nie działa pod wpływem emocji, każde słowo analizuje na wiele sposobów.. Jednego tylko nie zauważyli, tak bardzo musiał ją ktoś zranić, żeby stać się doroślejszą i bezpieczniejszą dziewczyną.

  Jest taka myśl  co mrozi serce.... teksty

rebelangel dodano: 23 września 2011

` Jest taka myśl, co mrozi serce. Jest taki strach, co wiąże ręce. / Patrycja Markowska < 3

Lubię jak muzyka porusza odpowiednie... teksty

rebelangel dodano: 23 września 2011

Lubię jak muzyka porusza odpowiednie neurony i rozstraja serce.

Przemyślenia wieczorne zawsze są do... teksty

rebelangel dodano: 23 września 2011

Przemyślenia wieczorne zawsze są do dupy. Albo usychasz z tęsknoty albo marudzisz bez sensu.

Nigdy nie zapomnę tych chwil... teksty

rebelangel dodano: 23 września 2011

Nigdy nie zapomnę tych chwil spędzonych z Tobą. Wiem, że to wszystko było cudowną przygodą. Zostawisz mnie i odejdziesz w nieznane. Nie mów, że nie bo wiem, że tak się stanie. Ostatni raz usiądź tu przy mnie blisko. Daj poczuć, że choć przez chwilę miałam wszystko. Podejdź i wyszepcz mi do ucha słowa. Po, których będę pewna, że byłam wyjątkowa. Wiem, że za marzenia nic się nie płaci Chcę być przy Tobie tylko to mnie wzbogaci. Twoje słowa są lekiem na wszystko Dają mi na dzieję, że kiedyś będziesz blisko. Z naiwnością dziecka wierzyłam w Twoje słowa. Nawet jeśli kłamstwem była ta rozmowa.

Nienawidzę kiedy w środku nocy... teksty

rebelangel dodano: 23 września 2011

Nienawidzę kiedy w środku nocy budzę się i nie potrafię za wszelką cenę zasnąć. W mojej głowie w jednej chwili pojawiają się setki myśli. A ja usilnie próbuję zasnąć. Nie pozwalają mi. Sprawiają, że do oczu napływają łzy a serce kłuje tak mocno, że przykładam do niego dłonie. Zagryzam wargi. Wkładam do uszu słuchawki próbując zagłuszyć te przeklęte myśli. Zaszklonymi oczami obserwuję księżyc, który dziś był u złej babci. Jest taki chudziutki. Mam wrażenie, że tej nocy cierpi razem zemną, że podziela mój ból. Wnętrzem krzyczę do niego jak mi źle. Wygłaszam monologi wpatrując się w jego jasność. Oczy powoli wysuszają się od łez. Za oknem robi się coraz jaśniej a ja zasypiam zmęczona od płaczu.

Złap moją dłoń mocno. Nie pozwól... teksty

rebelangel dodano: 23 września 2011

Złap moją dłoń mocno. Nie pozwól odejść. Nie pozwól mi za żadne skarby świata zrobić kroku w przód. Pociągnij mnie za rękę do siebie i załap w objęcia. Mocno zaciśnij w ramionach i wyszepcz, że kochasz. Zostanę. Zostanę przy Tobie na zawsze. Mimo wszystko.

Siedzę opatulona kocem w ręku... teksty

rebelangel dodano: 23 września 2011

Siedzę opatulona kocem w ręku trzymając kubek chłodnej już herbaty. Wpatruję się w ekran laptopa oglądając kolejny odcinek "Plotkary". Tak naprawdę nawet nie mam pojęcia co oglądam. Moje oczy rejestrują młodą dziewczynę która z uśmiechem i radością rzuca się chłopakowi na szyję a ten jakby w odpowiedzi składa na jej wargach czuły pocałunek. Mimo iż oglądam film od pierwszej minuty nie mam pojęcia o co chodzi gdyż moje myśli błądzą znów koło Twego imienia. Wyobrażam sobie, że to ja przytulam się do Ciebie a Ty mnie całujesz. Wyobrażam sobie tą piękną chwilę przypominając moment w którym powiedziałeś, że kochasz. Pamiętasz to jeszcze? Minęło sporo czasu od kiedy zechciałeś to zakończyć. Minęło sześć miesięcy od kiedy powiedziałeś po raz pierwszy, że kochasz. Widzisz? Ja wszystko pamiętam... a Ty? Wspominasz to czasem? Mi się to zdarza bardzo często. / rebelangel

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV