głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
rebelangel Nienawidzę kiedy w środku nocy budzę się i nie potrafię za wszelką cenę zasnąć. W mojej głowie w jednej chwili pojawiają się setki myśli. A ja usilnie próbuję z

rebelangel

rebelangel.moblo.pl
Nienawidzę kiedy w środku nocy budzę się i nie potrafię za wszelką cenę zasnąć. W mojej głowie w jednej chwili pojawiają się setki myśli. A ja usilnie próbuję zasnąć.
Nienawidzę kiedy w środku nocy... teksty

rebelangel dodano: 23 września 2011

Nienawidzę kiedy w środku nocy budzę się i nie potrafię za wszelką cenę zasnąć. W mojej głowie w jednej chwili pojawiają się setki myśli. A ja usilnie próbuję zasnąć. Nie pozwalają mi. Sprawiają, że do oczu napływają łzy a serce kłuje tak mocno, że przykładam do niego dłonie. Zagryzam wargi. Wkładam do uszu słuchawki próbując zagłuszyć te przeklęte myśli. Zaszklonymi oczami obserwuję księżyc, który dziś był u złej babci. Jest taki chudziutki. Mam wrażenie, że tej nocy cierpi razem zemną, że podziela mój ból. Wnętrzem krzyczę do niego jak mi źle. Wygłaszam monologi wpatrując się w jego jasność. Oczy powoli wysuszają się od łez. Za oknem robi się coraz jaśniej a ja zasypiam zmęczona od płaczu.

Złap moją dłoń mocno. Nie pozwól... teksty

rebelangel dodano: 23 września 2011

Złap moją dłoń mocno. Nie pozwól odejść. Nie pozwól mi za żadne skarby świata zrobić kroku w przód. Pociągnij mnie za rękę do siebie i załap w objęcia. Mocno zaciśnij w ramionach i wyszepcz, że kochasz. Zostanę. Zostanę przy Tobie na zawsze. Mimo wszystko.

Siedzę opatulona kocem w ręku... teksty

rebelangel dodano: 23 września 2011

Siedzę opatulona kocem w ręku trzymając kubek chłodnej już herbaty. Wpatruję się w ekran laptopa oglądając kolejny odcinek "Plotkary". Tak naprawdę nawet nie mam pojęcia co oglądam. Moje oczy rejestrują młodą dziewczynę która z uśmiechem i radością rzuca się chłopakowi na szyję a ten jakby w odpowiedzi składa na jej wargach czuły pocałunek. Mimo iż oglądam film od pierwszej minuty nie mam pojęcia o co chodzi gdyż moje myśli błądzą znów koło Twego imienia. Wyobrażam sobie, że to ja przytulam się do Ciebie a Ty mnie całujesz. Wyobrażam sobie tą piękną chwilę przypominając moment w którym powiedziałeś, że kochasz. Pamiętasz to jeszcze? Minęło sporo czasu od kiedy zechciałeś to zakończyć. Minęło sześć miesięcy od kiedy powiedziałeś po raz pierwszy, że kochasz. Widzisz? Ja wszystko pamiętam... a Ty? Wspominasz to czasem? Mi się to zdarza bardzo często. / rebelangel

Wbiegając do swojego pokoju prędko... teksty

rebelangel dodano: 23 września 2011

Wbiegając do swojego pokoju prędko zamknęła drzwi z głośnym hukiem łapczywie łapiąc powietrze do płuc. Nogi zrobiły się niczym z waty i ciało bezwładnie osunęło się po drewnianych drzwiach aż usiadła na podłodze. Serce zakuło z niesamowitą siłą. Oczy zalały się łzami tworząc nieprzeniknioną mgłę przed oczyma. Słowa które jeszcze przed sekundą słyszała w słuchawce telefonu odbijały się echem w jej głowie. Zabolał ją każdy osoby wyraz wypowiedziany przez ten jego męski, pociągający głos. "Lepiej zakończmy to szybko?!".. Pierwsze zdanie burzące całe jej dotychczasowe szczęście. Co to właściwie oznaczało..? Rozmyślała skulona w czterech ścianach swego pokoju zalana spływającymi po policzku łzami. / rebelangel

Ludzie z Twojej planety..... teksty

rebelangel dodano: 23 września 2011

Ludzie z Twojej planety.. - powiedział Mały Książę. - ..hodują pięć tysięcy róż w jednym ogrodzie.. i nie znajdują w nich tego, czego szukają. a tymczasem to, czego szukają może być ukryte w jednej róży lub w odrobinie wody. lecz oczy są ślepe. szukać należy sercem.

  ...i wtedy książę przestał się... teksty

rebelangel dodano: 23 września 2011

- ...i wtedy książę przestał się do niej odzywać. - Ojej! i co było później? - Nic, księżniczka wróciła do swojej wierzy i czekała na następnego. - i nie tęskniła? - Oczywiście, że nie. Przynajmniej tak sobie wmawiała.

  To właśnie on  skradł jej cały... teksty

rebelangel dodano: 23 września 2011

` To właśnie on, skradł jej cały świat, życia sens, oddech, oczu blask./ K. Cerekwicka

Byłeś autorem każdego mojego... teksty

rebelangel dodano: 22 września 2011

Byłeś autorem każdego mojego uśmiechu. Byłeś dla mnie wszystkim. Pierwszą myślą, gdy się budziłam i ostatnią, kiedy szłam spać. Byłeś najwspanialszą rzeczą, jaka przytrafiła mi się w życiu, dopóki nie powiedziałeś, że to bez sensu.

  Lato  słońce  piasek  woda.... teksty

rebelangel dodano: 22 września 2011

- Lato, słońce, piasek, woda. - Wakacje nad Bałtykiem ? - Nie, pracuję przy betoniarce ;D

Spieszmy się kochać facetów...tak... teksty

rebelangel dodano: 22 września 2011

Spieszmy się kochać facetów...tak szybko głupieją.

Piosenka na dziś: PITBULL FEAT. MARC... teksty

rebelangel dodano: 22 września 2011

Piosenka na dziś: PITBULL FEAT. MARC ANTHONY - Rain Over Me < 3

Usłyszała pukanie do drzwi. Pół... teksty

rebelangel dodano: 22 września 2011

Usłyszała pukanie do drzwi. Pół przytomna, z roztarganymi włosami wstała i niesfornie ubrała za dużą koszulę. Na palcach, podbiegła do drzwi. Ziewając, niezdarnie je otworzyła. Stał z promiennym uśmiechem w jej ulubionym t-shircie. Wręczył, jej bombonierkę ulubionych czekoladek i wyszeptał - miłego dnia kochanie. Zaczęła się poprawiać zdruzgotana, że widzi ją w takim stanie. Przyciągnął ją do siebie i delikatnie całując, powiedział - i tak Cię kocham.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV