głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
przeeejebane.nie Wiesz jak niesamowicie się poczułam gdy nie zgadzając się z innymi którzy twierdzili że przyjaźń pomiędzy kobietą a mężczyzną nie istnieje powiedziałeś 'gówno p

przeeejebane.nie

przeeejebane.nie.moblo.pl
Wiesz jak niesamowicie się poczułam gdy nie zgadzając się z innymi którzy twierdzili że przyjaźń pomiędzy kobietą a mężczyzną nie istnieje powiedziałeś 'gówno prawda
Wiesz jak niesamowicie się poczułam... teksty

przeeejebane.nie dodano: 1 maja 2013

Wiesz jak niesamowicie się poczułam , gdy nie zgadzając się z innymi, którzy twierdzili, że przyjaźń pomiędzy kobietą a mężczyzną nie istnieje, powiedziałeś 'gówno prawda', wstałeś z tych schodów i podszedłeś do mnie tylko po to, żeby mnie przytulić. Jesteśmy żywym przykładem ,że oni nie mają racji, proste.

Jestem drugą najważniejszą... teksty

przeeejebane.nie dodano: 1 maja 2013

Jestem drugą najważniejszą kobietą w Twoim życiu. I wiesz, cholernie mi to odpowiada .

Dzwonisz po kilkunastu minutach... teksty

przeeejebane.nie dodano: 1 maja 2013

Dzwonisz po kilkunastu minutach zapytać czy nie jestem zła, bo nie daje Ci to spokoju. A ja słysząc Twój głos w słuchawce totalnie odcinam się od reszty. Czuję się tak cudownie. Tak jak kiedyś. Tak cholernie się cieszę, że znów mogłam to poczuć.

I choćby to  że mnie przytulasz na... teksty

przeeejebane.nie dodano: 1 maja 2013

I choćby to, że mnie przytulasz na pożegnanie o jeden raz więcej niż innych. I to, że czujesz się przy mnie swobodnie. To, że lubisz mnie drażnić, bawić się moimi puckami, mimo, że tego nie znoszę. Pozwalam Ci, bo powtarzasz że one są twoje. Irytuje mnie to, a mimo to nie potrafię się na Ciebie denerwować.

Nawet kiedy się unoszę  irytuję... teksty

przeeejebane.nie dodano: 1 maja 2013

Nawet kiedy się unoszę, irytuję, czasem nawet przez chwilę jestem wkurwiona, to przecież dobrze wiesz, że nie potrafię się na Ciebie gniewać. Ja po prostu wyrażam swój punkt widzenia, ale zawsze w jakiś sposób rozumiem też Twój, nawet jeśli się z nim nie zgadzam. Wiesz, przyjaciele tak mają. Rozumieją się bez słów.

Nie potrafię udowodnić ile... teksty

przeeejebane.nie dodano: 1 maja 2013

Nie potrafię udowodnić ile przyjaźń z Tobą daje mi radości .

chyba się gubię. nie   raczej już... teksty

przeeejebane.nie dodano: 27 kwietnia 2013

chyba się gubię. nie , raczej już dawno się pogubiłam, tylko nawet nie zauważyłam kiedy. chyba nie wiem kim jestem. dlaczego taka. dlaczego skoro nie chcę taka być. co się ze mną stało. i co się kurwa stanie ?!

Znów przez chwilę byłeś obok . teksty

przeeejebane.nie dodano: 24 kwietnia 2013

Znów przez chwilę byłeś obok .

Trudno jest zadzwonić. Nie wiem... teksty

przeeejebane.nie dodano: 20 kwietnia 2013

Trudno jest zadzwonić. Nie wiem dlaczego tak cholernie ciężko jest nacisnąć tą pierdoloną słuchawkę, przecież kiedyś robiłam to automatycznie. Codziennie.

Całuję Cię mimo  że nie żywię... teksty

przeeejebane.nie dodano: 16 kwietnia 2013

Całuję Cię mimo, że nie żywię do Ciebie już nawet grama uczucia. Dotykam Cię i podsycam jeszcze bardziej. Słucham jak po raz kolejny wyznajesz mi miłość, jak opowiadasz o Twojej tęsknocie do mnie, o tym, jak bardzo Ci tego brakowało. A ja wciąż milczę. Mimo, że patrzę Ci w oczy, nie potrafisz z nich wyczytać prawdy. Trwamy tak. Od czasu do czasu. Nie wiadomo po co. Nie wiadomo czemu. Ale to się po prostu dzieje. Potem wszystko wraca do normy. W chwili gdy budzimy się rano z lekkim szumem w głowie, popijając wodę na kaca,czytając smsy z poprzedniej nocy. Zastanawiamy się, dlaczego po raz kolejny daliśmy się ponieść. Basta. Znów jesteśmy tylko kumplami. Zapewne do następnego melanżu .

Brakuje kogoś  stanowczo nie jego . teksty

przeeejebane.nie dodano: 16 kwietnia 2013

Brakuje kogoś, stanowczo nie jego .

nie wiesz nic  nie wiesz  jak się... teksty

przeeejebane.nie dodano: 16 kwietnia 2013

nie wiesz nic, nie wiesz, jak się teraz czuję, nie wiesz w jakiej jestem formie, w jakim stanie, nie wiesz nawet tych podstawowych rzeczy, nie wiesz, gdzie się podziewam i czy jest mi w tym miejscu dobrze, czy nie spotkałam człowieka, który chce mnie skrzywidzić, a może kogoś, kto chce być ze mną i przy mnie. nie mogę zrozumieć, jak możesz spać spokojnie, byłam dla Ciebie kimś więcej, a teraz masz zamiar o mnie zapomnieć./nieracjonalnie

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV