głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors łap mnie gdy upadam. powiedz że tu jesteś i to już koniec. rozmawiając z powietrzem nikogo tu nie ma i zapadam się. ta prawda prowadzi mnie do obłędu. wiem że p

princescolors

princescolors.moblo.pl
łap mnie gdy upadam. powiedz że tu jesteś i to już koniec. rozmawiając z powietrzem nikogo tu nie ma i zapadam się. ta prawda prowadzi mnie do obłędu. wiem że potra
łap mnie gdy upadam.  powiedz że tu... teksty

princescolors dodano: 19 stycznia 2012

łap mnie,gdy upadam. powiedz,że tu jesteś i to już koniec. rozmawiając z powietrzem, nikogo tu nie ma i zapadam się. ta prawda prowadzi mnie do obłędu. wiem,że potrafię zakończyć ból, jeżeli zechcę,by całkowicie odszedł.

starałam się o tobie zapomnieć... teksty

princescolors dodano: 19 stycznia 2012

starałam się o tobie zapomnieć, jednak bez ciebie nie czuję nic.

dawno stracone słowa szeptane mi... teksty

princescolors dodano: 19 stycznia 2012

dawno stracone słowa szeptane mi powoli, wciąż nie mogą odnaleźć tego co mnie tu trzyma. gdy przez cały ten czas,byłam w środku taka pusta, wiem,że nadal tu jesteś.obserwując mnie,chcąc mnie. czuję jak mnie osłabiasz. obawiając się ciebie,kochając Cię wiem,że jakoś cię odnajdę. tropiąc cię,wyczuwam,że jesteś żywy, twe serce pulsuje w mej głowie.

zakuta w kajdany strachu na każdej... teksty

princescolors dodano: 19 stycznia 2012

zakuta w kajdany strachu na każdej kończynie. zapieczętowana kłamstwami przez tak wiele łez. zatracona od środka,goniąca za końcem. walczę o szansę,aby być znowu okłamaną. nigdy nie będziesz wystarczająco silna. nigdy nie będziesz wystarczająco dobra. nigdy nie począłeś się z miłości, nie wyrośniesz.oni nigdy nie zobaczą, mnie nigdy nie będzie. będę walczyć o to,by wykarmić ten głód, palący się głęboko wewnątrz mnie.lecz przez moje łzy wyłamuje się oślepiające światło, rodząc świt tej niekończącej się nocy. rozpostarte ramiona oczekujące mnie. otwarty uścisk nad krwawiącym drzewem. odpocznij we mnie,a pocieszę cię. żyłam i umarłam dla ciebie, wytrwaj we mnie,a przysięgam ci. nigdy cię nie opuszczę.

chodź i krzycz.  krzycz na mnie... teksty

princescolors dodano: 19 stycznia 2012

chodź i krzycz. krzycz na mnie,jestem tak daleko, nie będę się znów załamywać. muszę odetchnąć, nie mogę się wciąż staczać.

zmazuję i mieszam prawdę oraz... teksty

princescolors dodano: 19 stycznia 2012

zmazuję i mieszam prawdę oraz kłamstwa, dlatego nie wiem,co jest prawdziwe,a co nie. myśli w mojej głowie stale się plączą. więc nie mogę już sobie ufać, ponownie umieram.

najgorzej jest wtedy gdy musisz... teksty

princescolors dodano: 19 stycznia 2012

najgorzej jest wtedy,gdy musisz uśmiercać swoje uczucie.

nie chcę twojej pomocy.  tym razem... teksty

princescolors dodano: 19 stycznia 2012

nie chcę twojej pomocy. tym razem sama się uratuję. możliwe,że zbudzę się chociaż raz. nie dręczona codziennie pokonywaniem przez ciebie. wtedy,kiedy myślałam,że dosięgnęłam dna. ponownie umieram.

tak bardzo chciałabym zapomnieć o... teksty

princescolors dodano: 19 stycznia 2012

tak bardzo chciałabym zapomnieć o bólu,który w sobie noszę.mimo wszystko,on nadal jest,i wiem,że zawsze będzie mnie otulał swoim chłodem./niebanalnieproste

   teksty princescolors dodał komentarz: ;) do wpisu 19 stycznia 2012
proszę cię.nie płacz szkoda twoich... teksty

princescolors dodano: 19 stycznia 2012

proszę cię.nie płacz,szkoda twoich łez. jeszcze się przekonasz,że w życiu ciężko jest. jeśli te słowa mają tobie pomóc, pamiętaj,zawsze powracaj do domu. nie wierz nikomu,gdy źle patrzy z oczu. tego nie kupisz,to musisz poczuć. masz korzenie?nie łam się jak drzewa. radzić sobie trzeba,każdy dzień będzie koszmarem. będzie ciężarem,odszukaj w sobie wiarę.

powiem teraz co dla Ciebie zrobiłam.... teksty

princescolors dodano: 19 stycznia 2012

powiem teraz,co dla Ciebie zrobiłam. wypłakałam pięćdziesiąt tysięcy łez, krzycząc,oszukując i krwawiąc dla ciebie. a ty wciąż nie chcesz mnie słuchać, staczam się.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV