głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors czy wystarczy kochać? czy wystarczy oddychać? niech ktoś rozszarpie moje serce i pozostawi bym krwawiła. czy wystarczy umrzeć? niech ktoś ocali moje życie. wolę

princescolors

princescolors.moblo.pl
czy wystarczy kochać? czy wystarczy oddychać? niech ktoś rozszarpie moje serce i pozostawi bym krwawiła. czy wystarczy umrzeć? niech ktoś ocali moje życie. wolę b
czy wystarczy kochać?  czy wystarczy... teksty

princescolors dodano: 19 stycznia 2012

czy wystarczy kochać? czy wystarczy oddychać? niech ktoś rozszarpie moje serce i pozostawi bym krwawiła. czy wystarczy umrzeć? niech ktoś ocali moje życie. wolę być jakakolwiek,byle nie przeciętna,proszę.

przywróć mnie do życia proszę. teksty

princescolors dodano: 19 stycznia 2012

przywróć mnie do życia,proszę.

jestem tak zmęczona trwaniem tu... teksty

princescolors dodano: 19 stycznia 2012

jestem tak zmęczona trwaniem tu, stłumiona przez wszystkie me dziecięce lęki. a jeżeli musisz odejść. pragnę,byś po prostu odszedł. ciąży tu wciąż twoja obecność, i nie zostawi mnie w spokoju.te rany zdają się nie goić, ten ból jest zbyt prawdziwy. jest tego zbyt wiele,czego czas nie może wymazać.gdybyś płakał,otarłabym każdą z twych łez. gdybyś krzyczał,walczyłabym z każdym z twych lęków. przez te wszystkie lata trzymałam cię za dłoń, a ty wciąż masz mnie całą.związana jestem teraz przez życie,które pozostawiłeś. twoja twarz nawiedza niegdyś moje najprzyjemniejsze sny. twój głos wypędził ze mnie cały rozsądek.tak bardzo próbowałam wmówić sobie,że odszedłeś. lecz mimo to,że wciąż jesteś ze mną, od samego początku byłam samotna.

miło wiedzieć że tam byłeś.... teksty

princescolors dodano: 19 stycznia 2012

miło wiedzieć,że tam byłeś. dzięki za granie,jakby cię to obchodziło. i czynienie,że czułam się,jak ta jedna jedyna. miło wiedzieć,że mieliśmy to wszystko. dzięki,że patrzyłeś jak upadam. i poinformowanie mnie,że między nami koniec.

wszystkie wspomnienia tak mi bliskie... teksty

princescolors dodano: 19 stycznia 2012

wszystkie wspomnienia,tak mi bliskie,bledną. przez cały ten czas ty udawałeś. to tyle jeśli chodzi o moje szczęśliwe zakończenie.

przedyskutujmy to.  to nie tak że... teksty

princescolors dodano: 19 stycznia 2012

przedyskutujmy to. to nie tak,że umarliśmy. czy to coś,co ja zrobiłam? czy to coś,co ty powiedziałeś? nie zostawiaj mnie wiszącej w mieście tak umarłym, schwytanej tak wysoko, na takiej łatwej do przerwania nici.

zawsze potrzebowałam czasu dla... teksty

princescolors dodano: 19 stycznia 2012

zawsze potrzebowałam czasu dla siebie, nigdy nie myślałam,że potrzebowałabym cię,gdy płaczę. i dni wloką się latami,gdy jestem sama.

byliśmy dla siebie stworzeni   tu na... teksty

princescolors dodano: 19 stycznia 2012

byliśmy dla siebie stworzeni, tu na wieki. wiem,że byliśmy. i wszystko,co chciałabym,byś wiedział to,że we wszystko wkładam swoje serce i duszę. ledwo oddycham, więc muszę poczuć,że jesteś tu ze mną, tak.

gdy cię nie ma   każdy kawałek... teksty

princescolors dodano: 19 stycznia 2012

gdy cię nie ma, każdy kawałek mojego serca za tobą tęskni. gdy cię nie ma, twarz,którą znam też za tobą tęskni. gdy cię nie ma, słowa,które chcę usłyszeć by przebrnąć przez dzień i czuć się dobrze to „TĘSKNIĘ ZA TOBĄ"..

pokonało mnie to życie pokonuje... teksty

princescolors dodano: 19 stycznia 2012

pokonało mnie to życie,pokonuje codziennie.przegrałeś,ale ja przegrałam z Tobą,pamiętaj.

powiedzmy że nie raz już wierzyłam... teksty

princescolors dodano: 19 stycznia 2012

powiedzmy,że nie raz już wierzyłam w to,że dam radę.załóżmy,że dawałam.zazwyczaj ktoś mi pomagał.zazwyczaj potrzebowałam pomocy.może nie do końca wychodziło,ale naprawdę chciałam, żeby wyszło.chyba chciałam.chciałam chyba tylko dlatego,że wiem,że ty byś tego chciał. przepraszam,że mi nie wyszło.znów.po raz kolejny się poddaje.zdaje sobie sprawę z tego,że nie wyszło.że już nigdy nie wyjdzie. a nie wyjdzie z powodu braku czegoś co w moim życiu było jak tlen.nie,nie jak tlen.to było tlenem.i wiesz co? to Ty nim byłeś. \mr.filip

Byłeś życiem moim wymarzonym... teksty

princescolors dodano: 19 stycznia 2012

Byłeś życiem,moim wymarzonym życiem.ludzkim wcieleniem każdego uczucia,jakim mogłam Cię darzyć.wszystkim co mogłam mieć w życiu,każdym najlepszym osiągnięciem.spełnieniem wszystkiego,czego chciałam,pomysłem na każdy kolejny dzień,który dzięki Tobie stawał się lepszy. każdym kolorem,jakiego chciałam w życiu.i pomyśl teraz jak się czuję,kiedy odchodząc zabrałeś ze sobą to wszystko./mr.filip

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV